KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Denivit

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Denivit White Pro Laser fogfehérítő fogkrémet professzionális kezelések inspirálták az eredményes és ragyogó otthoni fogfehérítés érdekében: hatékonyan távolítja el az étel, ital vagy dohányzás okozta elszíneződéseket, védelmet nyújt fogkő, fogszuvasodás és ínyproblémák esetén.

szilvia.bano

2018. július 18.

Kevésbé jött be, mint a white&brilliant. Jól feltöltött elektromos fogkefével egészen jó, de nem vagyok teljesen megelégedve a fehérítő hatással. Az íze ugyancsak nem jön be annyira, de kombinálva használom ezeket a fogfehérítő krémeket egy másik szintén fehérítős fogkrémmel (Colgate max white). Talán az sem mindegy, hogy hosszan tartó fehérítő hatást ígér-e az adott termék, vagy szennyeződésgátlást. 3,5 csillag.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.