KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dentomin

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: szerpentin_b, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Gyógynövényes fogpor a sárga, fogköves fogak ellen.

Fogínygyulladásos tünetek, fogínyvérzés, dohányzástól sárgult vagy fogköves fogak esetén rendszeres alkalmazásával látványos, gyors javulást érhetünk el. Fluormentes, egyéb adalékanyagtól mentes, természetes ásványi alapanyagú fogpor. A piros Dentomin-N natúr fogportól a hozzákevert gyógynövény-őrlemény különbözteti meg. Természetes anyagokat tartalmaz, az adalékanyagokra érzékenyek, allergiások számára különösen ajánlott. Erőteljes súroló hatása miatt használata heti egyszer, maximum kétszer vagy kúraszerűen javasolt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lumpursky

2018. április 17.

Az ára és az összetevői miatt vásároltam meg. Először picit furcsa az állaga és az íze, de összességében nekem bevált, újra fogom venni.

lumpursky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

nikusz092

2018. március 25.

Az ínyemnél érzem, hogy jobban tisztít, mint a fogkrém, viszont fehérítő hatást sajnos nem tapasztaltam. :(

nikusz092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

annabanana

2018. március 16.

Én csak ritkán használom, kifejezetten fogfehérítésre vettem meg, és nekem bevált! Nem csodaszer, többször kell használni, és ha elhagyom akkor újra elszíneződnek a fogaim, de 2-3 alkalom és már látom a változást, a használatok között viszont én 1-2 nap szünetet hagyok, hogy kíméljem a fogzománcot. Minden nap nem merném használni, nekem ahhoz túl erősen súrol. Az állagát meg kell szokni, elég fura, mintha homok lenne a számban, viszont a gyógynövényes ízt kifejezetten megszerettem. Patikában szereztem be.

annabanana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Tincs

2018. február 17.

Sajnos már nem látom a rossmannban. Többször is újravettem, de nem minden nap használtam. Tetszik a hatása, olyan, mint mikor a fogorvos leszedi a fogköveket.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

kittialetta

2018. február 16.

Eddig nem vettem észre különösebb változást tőle, bár csak hébe-hóba használom, fehéríteni nem fehérít, de mintha sinább lenne utána a fogam felülete.

kittialetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

szilvike86

2018. január 20.

Fluorid mentes fogkrémet szerettem volna, eddig a parodontoxt használtam, de jó ideje nem találok belőle mentest. Így mérgemben bioboltban rátaláltam erre a fogporra. Nagyon nagyon jól tisztít, elsőre elég fura volt vele fogat mosni, kb mintha sár lett volna a számban. A következő alkalommal már picit jobb volt,kezdem megszokni. Szerintem többet nem fogok fogkrémet venni, csak ezt. Tetszik hogy magyar termék, törekszem rá hogy hazait vegyek amiből tudok.

szilvike86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

devababa

2017. október 26.

Elegedett vagyok vele. Nagyon olcso, jol tisztit es kellemes az ize. Ujravevos.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

Elegedett vagyok vele. Nagyon olcso, jol tisztit es kellemes az ize. Ujravevos.

annajeney

2017. október 24.

Nagyon jó használni! Jó az íze, remekül habzik, és nagyon tisztának érzem utána a fogaimat. Talán picit fehérít is. Az ára is kitűnő! Újravevős.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Alba1123

2017. október 17.

A doboza katasztrófa, borzasztó! Az összetevői miatt vettem meg, mert azok tényleg barátságosak, ára is igazán kedvező, a kiszerelés bőven elég egy évig is mindennapos használat mellett. Állaga mikor a szájba kerül nem túl jó, olyan mintha cementtel mosnánk fogat, elég jól tisztít, de fehérítő hatása sajnos nincs. Kizárólag az összetevői miatt adok neki 3 csillagot

Alba1123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Babsszi

2017. április 9.

Nagyon jó, én jobban szeretem mint a fogkrémet. Mindennapos kávézás és cigizés mellett én látom a fogfehérítő hatást és ráadásul még sokkal tisztábbnak is érzem a fogaimat mint fogkrémes fogmosás után. Szerintem nagyon jól habzik, az íze se rossz, engem egyáltalán nem zavar a por állag és egyébként nem ragad össze a "cucc" a tégelyben ha jól lerázzátok előtte a vizet a fogkeféről.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.