KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dentomin

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: szerpentin_b, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Gyógynövényes fogpor a sárga, fogköves fogak ellen.

Fogínygyulladásos tünetek, fogínyvérzés, dohányzástól sárgult vagy fogköves fogak esetén rendszeres alkalmazásával látványos, gyors javulást érhetünk el. Fluormentes, egyéb adalékanyagtól mentes, természetes ásványi alapanyagú fogpor. A piros Dentomin-N natúr fogportól a hozzákevert gyógynövény-őrlemény különbözteti meg. Természetes anyagokat tartalmaz, az adalékanyagokra érzékenyek, allergiások számára különösen ajánlott. Erőteljes súroló hatása miatt használata heti egyszer, maximum kétszer vagy kúraszerűen javasolt.

Banszky

2018. szeptember 27.

Kisebb kiszerelés,mint a piros "íztelen" változata de fényévekkel jobb a mentolossága miatt. Picit sokszor kell a porba mártanom a kefét de így is lassan fogy. Egy picit valóban fehérített a fogaimon.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

random

2018. szeptember 22.

rohadtul nem tudom megszokni, csak néha tudom rávenni magam a használatára, akkor is csak fogkrémmel együtt, bár ez azért lehet az én hibám is. nem is javaslom ezt a fajtát, tettek hozzá egy kis mentát és háromszor annyiba kerül, mint a sima... nem veszem újra, főleg hogy ekkora doboznyit szerintem évekbe telik elfogyasztani.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Hecate

2018. augusztus 31.

Nagy kiszerelésben kapható por. Használtam és eleinte kedveltem, bár mintha cementtel suvickolná az ember a fogait. Úgy éreztem kedvezően hat, de egy idő után mindig prüszköltem tőle... Lehet csak én lettem érzékeny rá, de tényleg így volt. :( Emiatt álltam le róla. :o(

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Soly77

2018. augusztus 13.

Imádom, nem vérzik az ínyem tőle a fogkrémektől valahogy mindig, de mióta ezt használom semmi... mintha fehérebbek is lennének a fogaim bár nem elvárás egy 400 forinttos terméktől. Egy darabig biztosan nem válok meg tőle, kellően jól habzik, friss lesz a szám tőle... szeretem! Ajánlom!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

lepetak

2018. július 18.

Évek óta használom fogkrémmel felváltva. Először az állaga miatt fura, de meg lehet szokni. Nekem sokat segített. Kávéfüggő vagyok, ami miatt eléggé elsárgultak a fogaim. Elég hamar észrevehető volt a hajavulás, nem beszélve arról, hogy fogam felülete is simább.

lepetak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

lumpursky

2018. április 17.

Az ára és az összetevői miatt vásároltam meg. Először picit furcsa az állaga és az íze, de összességében nekem bevált, újra fogom venni.

lumpursky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

nikusz092

2018. március 25.

Az ínyemnél érzem, hogy jobban tisztít, mint a fogkrém, viszont fehérítő hatást sajnos nem tapasztaltam. :(

nikusz092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

annabanana

2018. március 16.

Én csak ritkán használom, kifejezetten fogfehérítésre vettem meg, és nekem bevált! Nem csodaszer, többször kell használni, és ha elhagyom akkor újra elszíneződnek a fogaim, de 2-3 alkalom és már látom a változást, a használatok között viszont én 1-2 nap szünetet hagyok, hogy kíméljem a fogzománcot. Minden nap nem merném használni, nekem ahhoz túl erősen súrol. Az állagát meg kell szokni, elég fura, mintha homok lenne a számban, viszont a gyógynövényes ízt kifejezetten megszerettem. Patikában szereztem be.

annabanana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Tincs

2018. február 17.

Sajnos már nem látom a rossmannban. Többször is újravettem, de nem minden nap használtam. Tetszik a hatása, olyan, mint mikor a fogorvos leszedi a fogköveket.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

kittialetta

2018. február 16.

Eddig nem vettem észre különösebb változást tőle, bár csak hébe-hóba használom, fehéríteni nem fehérít, de mintha sinább lenne utána a fogam felülete.

kittialetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.