KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dentomin

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prumekbianka, Módosítva: 2011. november 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Használata ajánlott a lepedékek eltávolítására, dohányzástól sárgult fogak tisztítására. Rendszeres fogmosással segíti, hogy a fogai és ínye egyészséges maradjon.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

emese98

2017. november 11.

Fogorvosom javasolta, miután kérdeztem, hogy mit tudnék használni fogkő kialkulás megelőzésére (sosem volt, de aggódtam, hogy lehet). Nagyon sokszor használom, az árát teljesen megéri, mert tavasszal vettem belőle, és azóta a fele se fogyott el, pedig tényleg rendszeresen használom, fogkrémel felváltva. Nagyon tiszták lesznek tőle a fogaim, bár én fehérítő hatást nem kifejezetten vettem észre. Az árát nagyon megéri, ha egyszer valaha elfogy biztos újra fogom venni. Az ízével nincs különösebb bajom.

emese98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

babszem81

2017. október 29.

Nagyon jó fogpor, szebben tisztít, mint egy fogkrém. Nem habzik, ami nekem borzalmas. Előbb a mentás változatot használtam, az jobban tetszik, mert habzik. Nekem gyorsan fogy.

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

bbetty

2017. szeptember 13.

Az itteni velemenyek alapjan vettem meg, es mert eleg olcso volt. Nekem az ize teljesen semleges, semmi rossz izt nem erzek, viszont csodalatos tisztak a fogaim meg este is, semmi lepedek nincs rajtuk. A feherito hatasat naprol napra kovetem kepekkel, mar 3 nap alatt latszodik valami javulas, de a himalaya active white fogkremet is hasznalom melle. :)

bbetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Banszky

2017. július 14.

Tényleg rossz íze van dehát nem kell kóstolgatni. :D Nekem kicsit öblítés után is a fogaimon/között maradnak a szemcsék figyelni kell,hogy rendesen öblögessünk. Egy használat után is látható a fehérítő hatása,én rendes fogmosás után használom még ezt a terméket. Szerintem évekig elég lesz ez a mennyiség.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

cseresznye007

2017. július 4.

Fogfehérítő hatása miatt vettem meg,javított is 1-2 árnyalatot.

cseresznye007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Fogfehérítő hatása miatt vettem meg,javított is 1-2 árnyalatot.

lovecreams

2017. július 3.

Én kiárusításban vettem, majd utána már nem láttam többet a Rossmannban:(
A kiszerelése botrányos, nekem is az volt az első, hogy átöntöttem. Egyáltalán nem habzik, ne is várja senki, de kevés is elég belőle, és én könnyedén ki tudtam öblíteni a számból, nem maradtak ott a szemcsék. Csikorgósra tisztította a fogaimat, még egy fogkrém után sem éreztem ilyen mértékű tisztaságot!:))) Ugyan nem vártam tőle ezt, de minimális fehérítő hatást azért észrevettem, aminek nagyon örülök. Számomra ez egy filléres csoda, arcra is ki fogom próbálni. (köszi @Hajna!)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Én kiárusításban vettem, majd utána már nem láttam többet a Rossmannban:(

Hajna

2017. május 19.

Nagyon szuper termék! Nem csak a fogaimra, hanem az arcomra is használom! Mivel az összetevője 100% zeolit, ami a mélytiszító pakolások fő alkotórésze zsírmegkötő tulajdonsága miatt, bátran próbáljátok ki zsíros, pattanásos bőrre. Pakolásként zöld teával és pár csepp rozmaring olajjal összekeverve használom, száradás után lemosom. Szépen kitisztítja a hatalmas pórusaimat, sokkal kevesebb miteszerem és pattanásom van, amióta heti szinten használom.Néha az arclemosómhoz keverem, ezt is max heti 2 alkalommal, ugyanis a szemcsés állaga miatt bőrradírként is funkcionál.

Hajna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Enci11

2017. május 16.

Hát tényleg elég pocsék az íze, de hát nem is az a lényeg, hogy finom legyen. Kisebb fogkővel tényleg elbánik. Hetente egyszer-kétszer használom, fogkrémmel. Muszáj, mert hiába öblögetek, maradnak zeolit szemcsék a számban és idegesít. Most vettem habzó mentásat, ha annak normális íze van, áttérek arra.

Enci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

angie91

2017. április 17.

Nagyon szeretem, hihetetlenül sokáig elég! Nem habzik, nem ízes, egészen "natúr élmény", ami nekem kifejezetten bejön. A doboz tényleg színültig van és elég bajos kinyitni a műanyag menet miatt, ezért érdemes átönteni valamibe. Nagyon jól tisztít!

angie91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

rockhormon

2017. március 7.

Valóban mintha kicsit fehérebbebb, egységesebb színe lenne a fogaimnak és határozottan simábbak is tőle. Nekem csak a használattal van bajom. Sokat kell a fogkefére tuszakolni h "rendesen" fogat tudj mosni vele, különben csak a száraz kefét dörzsölöd a fogadhoz. A pornak elég barnás színe lesz használat közben és rendre kifolyik az ember száján, nem tudom.. elég illúzióromboló látvány, de úgy tűnik megéri. ; ) Heti párszor továbbra is használni fogom.

rockhormon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.