KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dentomin

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prumekbianka, Módosítva: 2011. november 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Használata ajánlott a lepedékek eltávolítására, dohányzástól sárgult fogak tisztítására. Rendszeres fogmosással segíti, hogy a fogai és ínye egyészséges maradjon.

Dea

2019. január 23.

Szerintem jól működik a termék,tisztít, nem habzik,mégis könnyű használni, viszont nehezen bírom az ízét(bár már nagyjából megszoktam...)ezért másik ízre fogok váltani,de maga a koncepció bejött :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Doandy

2019. január 23.

Alkalomszerűen használom a terméket, szépen leszedi a fog felületéről az elszíneződéseket, én a fogkrémes fogkefét mártom a porba, úgy mosok fogat, kicsit jobb így az íze. :) Alaposan tisztít, könnyen beszerezhető és korrekt árú termék.

Doandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

Kittyki

2019. január 23.

Még csak néhány hete használom, de észrevehető, hogy fogmosások alkalmával gyönyörűen leszedi a lepedéket. Szerencsére lassan fogy, így sokáig elég lesz. Fehértésnél nem akarok még biztosat mondan ennyi idő után, de talán...

Kittyki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

ainatol

2019. január 20.

Több, mint 20 éve használom ezt a fogport, mert se a fogkrémet se a mentolt nem bírom. Jól használható hagyományos és elektromos fogkefével is. Gyakorlatilag semmilyen íze nincs, nagyon alaposan tisztít, ritkán kell fogkövet leszedni.
Drogériákban nem mindig van, de eddig bármelyik gyógyszertárban kaptam.

ainatol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

Drogériákban nem mindig van, de eddig bármelyik gyógyszertárban kaptam.

Hannibal

2018. december 14.

Évek óta ezt használom,kisebb megszakításokkal,amit mindig megbánok .
Aki ínyproblémákra hajlamos , annak kötelezővé tenném (persze rendszeres fogkőleszedés így is szükséges) , egy csodaszer .
Nagyon hatékonyan tisztít,gyulladást,ínyvérzést,reggeli szájszagot el lehet felejteni mellette .
Egyetlen egy olyan hiper-szuper több ezer forintos gélt,szájvizet,fogkrémet sem tudok mondani ami ennyire hatékony és ezt túlzás nélkül mondom,nekem ez a tapasztalatom,sajnos régen sokat szenvedtem az ínyemmel hiába a napi 2 fogmosás+ fogselyem . Mióta ezt használom,évente jó ha le kell szedetni a fogkövemet ,akkor is csak pár perc az egész,alig van .

Hannibal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Évek óta ezt használom,kisebb megszakításokkal,amit mindig megbánok .

pappevi1975

2018. november 1.

Fura ízű.
A természetes fogápolásra szerettem volna áttérni, ekkor vettem.
Különös csodát nem tett a fogaimmal; felváltva használtam fogkrémmel.

pappevi1975
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Fura ízű.
A természetes fogápolásra szerettem volna áttérni, ekkor vettem.
Különös csodát nem tett a fogaimmal; felváltva használtam fogkrémmel.

toti

2018. október 2.

Szépen tisztít. A legjobb, hogy reggelre sincs szájszag, ami nekem a hatékony tisztítást jelenti.

toti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

csill87

2018. szeptember 16.

Nem tudom, még csak nemrég kezdtem használni és nem akarom túl hamar leírni, de nálam eddig a csoda elmaradt. Már eddig is elektromos fogkefét használtam, és nekem ez a megdöbbentően tiszta érzés akkor volt, amikor a hagyományos fogkeféről elektromosra váltottam. Előtte sima fogkefével soha nem volt annyira tiszta a fogam, mint az elektromostól. Most elkezdtem ezt használni elektromos fogkefével, és semmi különbséget nem érzek, leszámítva azt, hogy nincs mentolos érzés. Ugyanolyan tiszta lesz, mint előtte. Másra számítottam, mert több helyen is olvastam, hogy ezután elképesztő tisztaságérzet marad. Hát én semmit nem vettem észre. És fehéríteni sem fehérített eddig, de még próbálkozok vele, hátha...

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

bagolylilith

2018. szeptember 12.

Felbontás után rögtön áttöltöttem egy üvegtégelybe, mert nem bíztam a csomagolásban, hajlamos lett volna kihullani a tartalom. Pár csepp fahéjolajat raktam bele, mert gyakran kiharapom a szám, és így remekül fertőtleníti. Akármelyik fogkrémet is használom utána, nagyon tisztának érzem a fogam. Heti pár alkalommal szoktam használni, eddig sosem éreztem, hogy érzékenyebbek lettek volna tőle a fogaim. Kiadós adag van egy tégelyben, egészen biztos, hogy újra fogom venni.

bagolylilith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Aprile

2018. augusztus 6.

Nagyon bejött ez a kis fogpor. Régen nem gondoltam volna, hogy ráfanyalodom, végül annyira megtetszett, hogy heti kétszer használom már 2 hónapja. Abszolút nem zavar a porral való nyüstölés, és alapos öblítést, esetleg fogkrémes átmosást követően abszolút nem marad meg a fogak közt a por. Szépen eltávolítja az elszíneződéseket, és a minimális, már kialakult fogkövet szépen karbantartja, nem engedi elburjánzani. Megszerettem. A megkezdett tégely pedig még ezer évig biztos elég lesz.:)

Aprile
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.