KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dentomin

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prumekbianka, Módosítva: 2011. november 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Használata ajánlott a lepedékek eltávolítására, dohányzástól sárgult fogak tisztítására. Rendszeres fogmosással segíti, hogy a fogai és ínye egyészséges maradjon.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

toti

2018. október 2.

Szépen tisztít. A legjobb, hogy reggelre sincs szájszag, ami nekem a hatékony tisztítást jelenti.

toti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

csill87

2018. szeptember 16.

Nem tudom, még csak nemrég kezdtem használni és nem akarom túl hamar leírni, de nálam eddig a csoda elmaradt. Már eddig is elektromos fogkefét használtam, és nekem ez a megdöbbentően tiszta érzés akkor volt, amikor a hagyományos fogkeféről elektromosra váltottam. Előtte sima fogkefével soha nem volt annyira tiszta a fogam, mint az elektromostól. Most elkezdtem ezt használni elektromos fogkefével, és semmi különbséget nem érzek, leszámítva azt, hogy nincs mentolos érzés. Ugyanolyan tiszta lesz, mint előtte. Másra számítottam, mert több helyen is olvastam, hogy ezután elképesztő tisztaságérzet marad. Hát én semmit nem vettem észre. És fehéríteni sem fehérített eddig, de még próbálkozok vele, hátha...

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

bagolylilith

2018. szeptember 12.

Felbontás után rögtön áttöltöttem egy üvegtégelybe, mert nem bíztam a csomagolásban, hajlamos lett volna kihullani a tartalom. Pár csepp fahéjolajat raktam bele, mert gyakran kiharapom a szám, és így remekül fertőtleníti. Akármelyik fogkrémet is használom utána, nagyon tisztának érzem a fogam. Heti pár alkalommal szoktam használni, eddig sosem éreztem, hogy érzékenyebbek lettek volna tőle a fogaim. Kiadós adag van egy tégelyben, egészen biztos, hogy újra fogom venni.

bagolylilith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Aprile

2018. augusztus 6.

Nagyon bejött ez a kis fogpor. Régen nem gondoltam volna, hogy ráfanyalodom, végül annyira megtetszett, hogy heti kétszer használom már 2 hónapja. Abszolút nem zavar a porral való nyüstölés, és alapos öblítést, esetleg fogkrémes átmosást követően abszolút nem marad meg a fogak közt a por. Szépen eltávolítja az elszíneződéseket, és a minimális, már kialakult fogkövet szépen karbantartja, nem engedi elburjánzani. Megszerettem. A megkezdett tégely pedig még ezer évig biztos elég lesz.:)

Aprile
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Madi

2017. november 30.

Naponta használtam egy pár hónapig, hát fehérebbek nem lettek a fogaim, de tény, hogy gyorsan leszed minden lepedéket. Nem érzem, hogy érzékenyebb lett volna tőle a fogam vagy az ínyem. Fogkövem amúgy sincs sok, de az inkább a fogselyem miatt. Sokáig bírja egy ilyen nagy dobozos, én a fele után meguntam a "homokon csámcsogást" és az ízét is.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

little.shana

2017. november 26.

Fogkrém kiegészítésére használom heti 1-2 alkalommal. Még csak most kezdtem, de a lepedéket nagyon szépen leviszi, simább a fogam felülete tőle, nagyon jól kiegészíti a Super Soft fogkefém és a gyógynövényes fogkrémem, mert egyszerre érzem kíméletesnek és mégis jól tisztít. Talán kicsit fehérebb tőle a fogam, de ebben még nem vagyok biztos, hosszútávú alkalmazás után mondok inkább ítéletet. Azt is remélem, hogy hosszútávon a fogkövemen segít (inkább a megelőzésben majd, miután leszedettem) de úgy érzem, mintha a meglévőt is picit csiszolta volna :)

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

emese98

2017. november 11.

Fogorvosom javasolta, miután kérdeztem, hogy mit tudnék használni fogkő kialkulás megelőzésére (sosem volt, de aggódtam, hogy lehet). Nagyon sokszor használom, az árát teljesen megéri, mert tavasszal vettem belőle, és azóta a fele se fogyott el, pedig tényleg rendszeresen használom, fogkrémel felváltva. Nagyon tiszták lesznek tőle a fogaim, bár én fehérítő hatást nem kifejezetten vettem észre. Az árát nagyon megéri, ha egyszer valaha elfogy biztos újra fogom venni. Az ízével nincs különösebb bajom.

emese98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

babszem81

2017. október 29.

Nagyon jó fogpor, szebben tisztít, mint egy fogkrém. Nem habzik, ami nekem borzalmas. Előbb a mentás változatot használtam, az jobban tetszik, mert habzik. Nekem gyorsan fogy.

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

bbetty

2017. szeptember 13.

Az itteni velemenyek alapjan vettem meg, es mert eleg olcso volt. Nekem az ize teljesen semleges, semmi rossz izt nem erzek, viszont csodalatos tisztak a fogaim meg este is, semmi lepedek nincs rajtuk. A feherito hatasat naprol napra kovetem kepekkel, mar 3 nap alatt latszodik valami javulas, de a himalaya active white fogkremet is hasznalom melle. :)

bbetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Banszky

2017. július 14.

Tényleg rossz íze van dehát nem kell kóstolgatni. :D Nekem kicsit öblítés után is a fogaimon/között maradnak a szemcsék figyelni kell,hogy rendesen öblögessünk. Egy használat után is látható a fehérítő hatása,én rendes fogmosás után használom még ezt a terméket. Szerintem évekig elég lesz ez a mennyiség.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.