KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dentomin

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prumekbianka, Módosítva: 2011. november 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Használata ajánlott a lepedékek eltávolítására, dohányzástól sárgult fogak tisztítására. Rendszeres fogmosással segíti, hogy a fogai és ínye egyészséges maradjon.

Krémmánia Kedvencek a -től
Hajna

2017. május 19.

Nagyon szuper termék! Nem csak a fogaimra, hanem az arcomra is használom! Mivel az összetevője 100% zeolit, ami a mélytiszító pakolások fő alkotórésze zsírmegkötő tulajdonsága miatt, bátran próbáljátok ki zsíros, pattanásos bőrre. Pakolásként zöld teával és pár csepp rozmaring olajjal összekeverve használom, száradás után lemosom. Szépen kitisztítja a hatalmas pórusaimat, sokkal kevesebb miteszerem és pattanásom van, amióta heti szinten használom.Néha az arclemosómhoz keverem, ezt is max heti 2 alkalommal, ugyanis a szemcsés állaga miatt bőrradírként is funkcionál.

Hajna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Enci11

2017. május 16.

Hát tényleg elég pocsék az íze, de hát nem is az a lényeg, hogy finom legyen. Kisebb fogkővel tényleg elbánik. Hetente egyszer-kétszer használom, fogkrémmel. Muszáj, mert hiába öblögetek, maradnak zeolit szemcsék a számban és idegesít. Most vettem habzó mentásat, ha annak normális íze van, áttérek arra.

Enci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

angie91

2017. április 17.

Nagyon szeretem, hihetetlenül sokáig elég! Nem habzik, nem ízes, egészen "natúr élmény", ami nekem kifejezetten bejön. A doboz tényleg színültig van és elég bajos kinyitni a műanyag menet miatt, ezért érdemes átönteni valamibe. Nagyon jól tisztít!

angie91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

rockhormon

2017. március 7.

Valóban mintha kicsit fehérebbebb, egységesebb színe lenne a fogaimnak és határozottan simábbak is tőle. Nekem csak a használattal van bajom. Sokat kell a fogkefére tuszakolni h "rendesen" fogat tudj mosni vele, különben csak a száraz kefét dörzsölöd a fogadhoz. A pornak elég barnás színe lesz használat közben és rendre kifolyik az ember száján, nem tudom.. elég illúzióromboló látvány, de úgy tűnik megéri. ; ) Heti párszor továbbra is használni fogom.

rockhormon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

dzseni97

2017. február 11.

Nekem semmi bajom nem volt sem az illatával,sem a homok állagával.
Napi egyszer használom a fogkrémre téve és eddig teljesen jól működik.

dzseni97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Nekem semmi bajom nem volt sem az illatával,sem a homok állagával.
Napi egyszer használom a fogkrémre téve és eddig teljesen jól működik.

zdoreebaba

2017. február 4.

Nem tudom miért, de imádom az ízét, pedig sokan ki nem állhatják. Ahogy a frissen vágott fű illat, a zápor illat és a frissen festett fal illatától tűzbe jövök, ez a termék sem lehet kivétel. Kiskorom óta a kedvencem. Igaz, hogy azóta eltelt pár év, hogy nem is használtam, de egyik nap tesóm vett egyet és újra elkezdtem használni. Szépen tisztítja a fogakat, a lepedéket gyorsan és hatékonyan eltávolítja. A száj íz nem lesz túl jó utána, de egy rendes fogkrém, vagy szájvíz használata után már tökéletes. Fehérítő hatását nem tapasztaltam. Ami nagy negatívuma az a csomagolás, mert dugig tele van a tégely és egy halom kiömlik belőle és feleslegbe megy. Ettől eltekintek, mert hogyan tudnák ezt másképp megoldani, valamibe bele kell mártani a fogkefét, hogy használni tudjuk... Ettől függetlenül a legjobb a sárguló, lepedékes fogakra.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Ttike95

2017. február 1.

Én nem dohányzom, sőt nem is kávézom, de mivel eléggé sárgák voltak a fogaim, emiatt gondoltam kipróbálom, hátha. Ennyi pénzt megér. Az, hogy a doboz tele van, enyhe kifejezés, alig tudtam kinyitni, így a párom feszítette fel egy körömreszelővel xD Furcsa ízt nem érzek rajta. Pár nap használat után már észre lehetett venni, hogy fehérebbek lettek a fogaim. Szerintem nagyon jó termék, nagyon jó áron. Nem érzékenyek a fogaim semmi irritációt nem éreztem miatta. Én naponta használom.

Ttike95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

karaibrahimgil

2017. január 12.

Ez a por fogkrémmel együtt használva majdnem teljesen megszüntette a fogköveimet. Olcsó, sokáig elég, de nem javasolnám mindennapos használatra, mert az ínyem egyszer elkezdett vérezni (valószínűleg) tőle.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Samantha

2017. január 7.

Fogkövet okozott. Fél évvel azelőtt volt leszedve, nagyon ritkán van. Egyértelműen ez volt a hibás. ☹

Samantha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

Vicamici

2016. december 27.

Nagyon erősen tisztít ez a fogpor. Az íze nem túl kellemes, ezért néha más, finom ízű fogkrémmel egyszerre használtam. A doboz tényleg nagyon tele van, ami még hagyján, de én nehezen is tudtam kinyitni. Úgyhogy átöntöttem egy másik csavaros dobozkába és onnan használom. Én nem ajánlom minden napos használatra, csak akkor, ha egészségesek a fogak. Érzékenyebb, vagy sérült fogak esetén érdemes óvatosan használni. Ha valaki homeopátiás kezelés alatt áll, annak jó, mert nincs benne mentol.

Vicamici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 27.