KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dermaflora

Ár:   1290   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CsacskaMacskaMara, Módosítva: 2016. december 1.

Ár:   1290
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Dermaflora micellás arctisztító víz kíméletesen eltávolítja a sminket, tisztít, nyugtatja és hidratálja a bőrt. Hidratáló és bőrfeszesítő hialuronsavat tartalmaz. Különleges hatóanyaga a Hydro-Light, amely erős bőrhidratáló tulajdonságú deutériumszegény víz. Minden bőrtípus esetén használható parabénmentes, színezékmentes, alkoholmentes készítmény.

Nizza

2018. január 13.

Minden nap használom, párhuzamban a Garnier micellás vizével, tehát gyakorlatilag egymás mellett tesztelem a két micellás vizet. A Dermafloráé némileg sűrűbb folyadék. Enyhe, kellemes illata van. A bulisminkemet teljes egészében lehozza, dörzsölés nélkül. Én a sminklemosáshoz a Dermaflorát használom, a reggeli-esti, sima arctisztításhoz a Garniert. Teljesen meg vagyok elégedve. Magyar termék!

Nizza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

legallybrunette

2017. május 25.

Frissítés: ki kellett volna dobni a francba. De adtam egy esélyt neki, és legutóbb konkrétan vörösen lángolt tőle az arcom, pedig ilyen soha nem volt még. Sz*r, sz*r, sz*r!

Nekem nagyon nem vált be. Először is nem szedi le a szempillafestéket rendesen, csak maszatolja ide-oda, az illata zavaróan erős, ráadásul kicsit irritálja a szememet, így erre sajnos nem tudok egynél több csillagot adni. Nem is túl olcsó. Bármelyik eddigi micellás vizem jobb volt.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 25.

zöldike'91

2017. február 24.

nem irritál

zöldike'91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

nem irritál

CsacskaMacskaMara

2016. november 23.

Nem láttam még ezt a terméket, de mivel a dezodorját már használtam ennek a márkának, azzal nem volt gondom, így megvettem a Müllerben, hátha ez nem csípi majd az arcom, merthogy ilyen "mentestermék". És nem csíp. Jól eltávolítja a sminket is, szóval összességében nem bánom, hogy a hosszas tanakodás után végül mégis megvettem. Az illata elképesztően jó!

CsacskaMacskaMara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Lactic Acid, PEG-8
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.