KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dermaglin

Ár:   500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2018. október 10.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A bőr számára értékes ásványi anyagokban gazdag kambriumi zöld agyaggal dúsított maszk mélyen tisztít, táplál és regenerál.

• Pórusösszehúzó hatású.
  • Csökkenti a fokozott faggyútermelést.
  • Eltávolítja az elhalt hámsejteket.
  • Gyulladáscsökkentő.
  • Segít eltüntetni a pattanásokat és megelőzi azok kialakulását.
  • Nyugtatja a kipirosodott bőrt.

bernadettu

2018. október 11.

Amit én vettem azon más ábra volt, de a felirat ugyanaz. Pattanások jöttek elő az állkapcsom környékén és erre próbáltam ki.
A faggyútermelést csökkentette, de a többi pontban lertakat nem igazán tapasztaltam.
A maszk maga sötétzöld, nincs illata. Arra készülni kell, hogy nem egyszerű ujjal nyúlkálni benne, hogy minél több terméket ki tudjon szedni az ember. Legközelebb tuti spatulát vagy hasonlót használnék. Egy kisebb darab ráesett a pólómra, remélem gond nélkül ki tudom majd szedni belőle a foltot.
Szóval ez egy időigényesebb, készületeket igénylő maszk.
Ajánlom fürdés előtt felvinni, mert úgy egyszerűbb lemosni, nem csinál akkora koszt.
Annyi agyag volt benne, hogy a nyakamra is kentem belőle és ahogy el kezdett megszáradni, viszketni kezdett a bőröm. Nem tudom, hogy az agyag száradása vagy a benne lévő adalékanyagok miatt, de így hamarabb lemostam, mint az előírt 20 perc.
Egész könnyen lejött, nem használtam semmi kendőt vagy szivacsot, viszont utána micellás vzzel áttöröltem az arcom és a vatta zöld lett tőle, szóval lehet mégis kellett volna már a lemosásakor valami eszköz és nem csak puszta kézzel mosni.
Számomra sajnos nem újravevős a termék, ennyi pénzért már akár 100g zöld agyagot por formában vehetek és utána úgy és olyan mennyiségben keverem ki, ahogy nekem jó, de örülök, hogy kipróbáltam.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Szóval ez egy időigényesebb, készületeket igénylő maszk.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.