KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dermatory

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2018. október 4.

Kategória:   Fényvédők

Hipoallergén, szemkörnyéken is használható tisztán fizikai fényvédő.

tara95

2018. december 9.

Feltöltöm, elszáll a net, újrapötyög....eeeh.

Alkohol, parabén, parfüm, illóolaj mentes tisztán fizikai fényvédő, egyedülálló.

A csomagolás egyszerű, praktikus csőrös tubus patikai style egy kis golyóval, alaposan fel kell ám rázni minden használat előtt.

Eltekintve a minimális olívaolaj, rózsavíz, méz kombótól a legvégén, szinte csak szilikont és a fizikai fényvédelemhez szükséges dolgokat tartalmazza. Nagyon folyékony, ennek köszönhetően elég nagy mennyiséget lehet könnyedén felvinni, én a két tenyeremen eloszlatom és feltapogatom, így nem látok fehér réteget, de alapból is az vagyok. Egyáltalán nem irtritál, kellemesen hidratál, nagyon hamar beszívódik, bőrfényt hagy. Remek sminkalap.

Egyelőre Holy Grailnek látom, hosszabb teszt után jövök.

Up: na, használgatom már egy ideje....olajos bőrre egyszerűen nem kell alá kb semmi. Én csak tonik, szérum, fényvédő lépésekkel tudom használni, mert túl sok, de így teljesen jó télen, nyárra szerintem magában is elég lesz. Egy csillagot levonok, mert azért ez sem tökéletes, de az egyik legjobb eddig az tény.

Sajnos muszáj eladnom, a szilikon kikezdi a bőröm :(

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Feltöltöm, elszáll a net, újrapötyög....eeeh.

Egyelőre Holy Grailnek látom, hosszabb teszt után jövök.

Sajnos muszáj eladnom, a szilikon kikezdi a bőröm :(

WorkingClassGirl

2018. október 28.

Elég híg krém, nem mondanám, hogy teljesen folyékony, mert próbáltam már hígabbat is. Könnyen terül, beszívódás után nem ragad, nem fényes, de nem teljesen matt, nem szárítja az arcom. Minimálisan fehérít csak. Lehet rétegezni. De ez sem tökéletes, ügyeskedni kell, hogy ne legyen csíkos, foltos, sokáig kell eldolgozni. Nem irritál, jók az összetevői, de én nem vagyok mostanában oda a teljesen fizikai fényvédőkért. Plusz volt már szerencsém kozmetikailag elegánsabb ásványi fényvédőhöz. Feltettem eladásra :)
Ja, és plusz pont a szép csomagolása.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Ja, és plusz pont a szép csomagolása.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Cyclomethicone

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.