KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dermax

Ár:   788 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsy, Módosítva: 2011. május 18.

Kategória:   Szappanok

Nem tartalmaz allergizáló színezék- és illatanyagot.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vikeral

2016. október 22.

Arcmosasra, sminklemosasra hasznalom a szappanokat. Mivel hipererzekeny vagyok az illatokra, ezert mindig torekszem arra, hogy ne tusszogjek legalabb arcmosas utan.
Az illata nem tetszik, es nem ereznem, hogy tisztitana. Ragacsos gel erzete van.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
vikeral
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
DianaS

2016. február 29.

Jó kis szappan, szeretem mivel illatmentes.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

Jó kis szappan, szeretem mivel illatmentes.

kisorso

2012. október 1.

Nekem bevált ez is, de ár/érték arányban jobb (NEKEM) az Ökonetnél kapható folyékony szappan. Az ekcémás, mindenre, de mindenre gyulladó, viszkető, hámló stb. kezemet ezzel is és azzal is naponta sokszor mosva is bevált mindkettő. (Mondjuk ebből ez az egy kiszerelés van, a másikból meg 5 litereset szoktam venni :) )

kisorso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

gabriella0726

2011. július 14.

én már jó ideje használom, előtte la roche posay termékeket használtam, de azok igen drágák, és gyorsan fogynak
nekem is ekcémára hajlamos a kezem, de nekem bevált, ill. a tusfürdő verziója is jó
drága és sokáig elég, ha csak én használom

gabriella0726
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 14.

drága és sokáig elég, ha csak én használom

Orsy

2011. április 18.

Sajnos nem csodaszer, megvan az a rossz szokásom,hogy sűrűn mosok kezet, és hiába csak ezzel teszem,mégis folyton kijön a kezemen az ekcéma. Viszont sok terméket próbáltam,és talán ettől a legkevésbé, de ha vki tud ennél jobbat (ekcémás kézre),akkor ajánljon nekem, előre is köszi.

Orsy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 18.