Dermax

Ár:   819 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: annanna, az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2013. április 13.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A termék ellátja ugyanazt a feladatot, mint egy szokásos, mindennapos használatra ajánlott testápoló száraz bőrre, mindemellett rendelkezik azzal a különleges tulajdonsággal, hogy egyáltalán nem tartalmaz szín és illat anyagokat. Közismert, hogy a színező és illatanyagok okozhatnak allergiás reakciókat. A termék hozzáadott E és B5 vitamint is tartalmaz.

KovacsDora

2018. augusztus 19.

Argánolajat belecseppentve használom évek óta. Szép, feszes tõle a bõröm. Jól kenhetõ, sokáig kitart.

KovacsDora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 19.

lumen

2018. június 14.

Az illata nem a kedvencem, de vegulis egy mindenmentes testapolotol nem is varok csodakat ezen a teren. A boromet nem iritalja. Felkeneskor szepen beszivodig, az allaga pont tokeletes. A pumpas adagolo nagyon praktikus, es a kiszereles is nagyon gazdasagos. Borporblemakkal kuzdoknek szerintem remek valasztas, hiszen nem allergizal es nem irrital.

lumen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

MadKat

2017. szeptember 30.

Nagyon meg vagyok elégedve, mióta rátaláltam csak ezt vagyok hajlandó magamra kenni. Mivel illat- és parabénmentes, így a kisfiamat is bátran kenegetem vele. :)
Csak ajánlani tudom. Az ára is kedvező és a pumpás flakonja is nagyon praktikus.

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

delorean

2016. november 18.

Update:

Na, kipróbáltam úgy, hogy megolvasztottam szűz kókuszvajat (40 ml) és beleöntöttem a flakonba, utána jó alaposan összeráztam. És igen, így is érződik benne a finom kókusz illat, bár keveredik az eredeti testápoló szaggal, de nem rossz. Illóolajat még nem csepegtettem bele, a kókuszhoz a vaníliát tudnám elképzelni, de egyelőre így marad.

2016. febr. 14.
Illatmentes, de szerencsére nem büdös. Aki szerint ennek a testápolónak avas szaga van, az szerintem még nem szagolt bele soha egy szép, nagy, avas zsírosbödönbe, vagy olajosüvegbe. :D Ki fogom próbálni illóolajjal, meg plusz ápoló olajokkal is. Mindennapi használatra tökéletes, emellett heti 1-2 alkalommal saját, házi készítésű testvajat is használok, vagy Meru finomítatlan kókuszolajat kiegészítésképpen.

2016. márc. 20.
Elismerem, hogy van egy kis szaga, vicces, hogy a Babydream illatmentes babatestápolójának sem bírják egyesek a "szagát", pedig én azt teljesen szagmentes/illatmentesnek érzem. Lehet, hogy az én szaglásommal van a baj. :D

Viszont most hozzákevertem egy kis olajat, azokból amik itthon maradtak még, és el akartam használni, nehogy megavasodjon. Teljesen megváltozott az eredeti szaga, már inkább az olajok szagát lehetett érezni rajta. Ráadásul én neem olajat tettem bele, amit egyesek olyan büdösnek vélnek, hogy kirohannak a világból is. :D A másik meg dióolaj, hát az is egészen aromás, úgyhogy elég különleges testápoló lett így belőle. :D Abban reménykedem, hogyha majd szűz kókuszvajat keverek hozzá, akkor finom kókuszos illata lesz, és nem kell már hozzá illóolajat csepegtetni.

delorean
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Update:

2016. febr. 14.

2016. márc. 20.

Skylah

2016. április 9.

Korábban Sanatopicot használtam, számomra annyi a különbség a kettő között, hogy ennek azért tényleg van egy szaga, ami nem vészes, hamar elillan, de nem egy kellemes parfümillat. Nyilván ha ez a bőrömnek jobb, akkor kit érdekel a szaga? Sokkal hamarabb beszívódik, mint a Sanatopic, annak van egy zsíros utóérzete, ennek nincsen. És kedvezőbb az ára. Egész testre használom, meg vagyok elégedve. Azért csak 4 csillag, mert tényleg lehetne "illatmentesebb".

Skylah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

DianaS

2016. február 29.

Egyszer régen próbáltam ki, gondoltam mivel Dermax biztos jó lesz. Ez az egyik legrosszabb testápoló amit valaha magamra kentem. Az állaga borzasztó, és attól, hogy rá van írva, hogy illatmentes eléggé gyomorforgató szaga van.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

7ot

2016. február 9.

Kellemetlen emlék ez a krém számomra. Az állaga nagyon folyós, nem szívta be a bőröm és egyáltalán nem hidratált. A szagát most nem rovom fel neki, mert nem vártam mást, de a "mentessége" ellenére is iszonyatosan csípte és irritálta az akkor így is száraz bőrömet. Nálam ez egy nagy nulla.

7ot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 9.

xixi

2016. január 8.

Illatmentes, alkoholmentes, nagy, pumpás kiszerelés, se nem híg, se nem túl sűrű, kézkrémnek is ezt használom.

xixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

tenyitomi

2016. január 7.

Ennyi pénzért aki többet vár tőle az nem reális szerintem,nekem tetszik hogy nem illatozik,a bőrön sincs semmilyen mellékszaga/illata, valóban egy kis tricepszmunkával kell a beszívódást segíteni,de esti tornának elmegy.Viszont nem hagy kellemetlen ragacsos érzetet a bőrön,nagyon jól beszívódik.Az én normál,néha kicsit száraz bőrömnek az ápoló hatása tökéletes,ennél több már zavarná a bőröm komfortérzetét.800 pénzért a fél liter megéri.

tenyitomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

Mayah33

2015. december 5.

Egy hete vettem meg a tusfürdő párjával. Mindenre érzékeny bőröm ha olyan összetevővel találkozik, ami nem tetszik neki, őrült módjára elkezd viszketni. Mivel eddig még nem sikerült megtalálnom azt a testápolót, amit a bőröm elvisel, hát megvettem, gondoltam egy próbát megér. Bár még egy hete használom, de nekem eddig 5*. Tökéletesen hidratál, pihe-puha lesz tőle a bőröm még másnap reggel is, és ami a legfontosabb, hogy nem irritál! Első nap több krémet akartam kenni magamra és valóban nehezebben itta be a bőröm. Másnap már fele annyit kentem magamra és ripsz-ropsz, másodpercek alatt beitta a bőröm (a hidratáltság viszont ugyanúgy megvolt - szóval nem kell belőle sok).

Mayah33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate