KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dermax

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Zarka85, az összetevőket feltöltötte: bikkmakk, Módosítva: 2016. január 15.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mindennapos használatra ajánlott készítmény, amely kiválóan tiisztít. Hidratáló anyagai bársonyossá, rugalmassá varázsolják a bőrt és megóvják a kiszáradástól.

lumen

2018. június 14.

A Dermax termekcsalad szerintem egyik legjobb tagja. Egy geles allagu atlatszo, finom tisztasag illatu tusfurdot rejt ez a praktikus tubus. A borom selymes tole, nem irital es bar nincs benne illatositoszer, megis finom tisztasag illat leng korbe a hasznalata utan. Egy ideig az arcomat is ezzel mostam es nem szaritotta, sot pihi-puhi lett a borom a hasznalata utan. A problemas borom kifejezetten szerette. Nem kell sok belole es jol habzik. A minden mentes tusfurdok kozul az egyik kedvencem. Ar-ertek aranyban szerintem tokeletes :)

lumen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

emese98

2017. december 3.

(Akkor még fel nem ismert) laktózintoleranciám miatt folyamatosan kiütéses volt a felkarom (nagyon erősen) és semmivel nem tudtam eltűntetni őket, sem testradírral, sem arctisztítóval. Átváltottam erre a tusfürdőre, és 2-3 hónap használat után eltűntette az összeset. Azóta felváltva használom más tusfürdővel, de újravevős darab nálam.

emese98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

anitazs

2017. augusztus 8.

Érzékeny bõrömre szoktam használni, ha elkezd megjelenni az ekcéma. Nem ettõl múlik el (ilyen elvárásom nincs is), de nem romlik az állapota. Nem viszketek tõle, a sok illatos cucc után néha ezzel tartok szünetet.

anitazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

whitexswan

2017. január 2.

Jobb, mint egy átlagos tusfürdő a drogériából, kevésbé szárít, nem irritál. Az összetevői azért lehetnének jobbak, megoldhatnák pl., hogy SLS mentes legyen.

Összességében nem egy nagy szám, de nincs vele nagy baj. A csomagolása eléggé 90-es éveket idéző.

whitexswan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Amalia1833

2016. április 30.

En is a terhessegem alatt tertem at erre a tusfurdore a dulam javaslatara. Ugyanis a baba szuletese utan fontos hogy ne hasznaljunk tul illatositott kozmetikumokat hogy erezhesse termeszetes illatunkat. Az biztos hogy nem teljesen illatmentes,van egy fajta "szaga" de mar hozza szoktam. Hidratalni valoban nem hidratal, de arra ott van a 100 %-os mandulaolaj zuhanyzas utan.

Amalia1833
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 30.

DianaS

2016. február 29.

Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki, az érzékeny bőrömhöz nagyon kíméletes. Mindig van itthon tartalék tusfürdőként. :)

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

Boga24

2015. december 26.

Èn 600 forintèrt vettem. Nagyon jó hogy nincs benne semmilyen káros összetevő ezèrt is választottam ezt. Nagy a kiszerelèse sokáig elèg. Intim területeknèl használom, mert az intim mosakodók összetètelèvel nem vagyok kibèkülve .

Boga24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 26.

ananas

2015. április 25.

Ekcémás bőrömre sok fajta krémet, testápolót és tusfürdőt használtam. Sajnos az ekcéma a munkám miatt jött elő a kézfejemen, csuklómon és az ujjaim között. Szerettem volna olyan szereket használni, amelyek nem tartalmaznak szteroidokat. Ezért vásároltam meg a gyógyszertárban a Dermax készítményei közül a testápolót és a tusfürdőt.
A tusfürdőn pár használat után egy kellemes illatot véltem felfedezni. Szerintem egyáltalán nincs rossz szaga (a testápolóval ellentétbe).
A tusfürdő ára 800 Ft körül mozog, de 2-3 hónapig is kitart.
Lényegében a tusfürdő és a testápoló rendszeres használata 1-2 hét után elmulasztotta az ekcémámat!!

ananas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

A tusfürdő ára 800 Ft körül mozog, de 2-3 hónapig is kitart.

Flamingo

2013. augusztus 3.

Egy idő után azt vettem észre, hogy minden csudiszupi ilyen olyan illatú tusfürdőtől el kezdtem kipattogni. Keresnem kellett egy illatmentes változatot ami nem allergizál, én egyelőre megtaláltam. Sokat elhasználtam már ebből és ettől semmi baja a bőrömnek, a kis piros viszkető foltok nekem elmúltak, ezután nem jönnek ki. Eddig szeretem. Nekem nem szárítja a bőrömet.

Flamingo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

csuri

2013. június 26.

Szerintem nem rossz. Az illata olyan,mint a frissen feltört kókuszdió. Én legalábbis így érzem.

csuri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate