KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dermax

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irina, Módosítva: 2012. szeptember 3.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

DianaS

2016. február 29.

Ilyen sampon azért mindig van itthon, úgy szoktam mosni, hogy elősször átmosom ezzel majd egy másfajta samponnal éppan ami itthon van. Igaz kicsit sokat kell nyomni a tubosból de szerintem ez egy jó sampon.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

nagyerika28

2015. február 24.

Mivel 129Ft-ért láttam akciósan,gondoltam kipróbálom.Nagyon sok kell belőle hogy habosodjon, nem voltam tőle elájulva.

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

sephora

2013. április 11.

Update:
Nehezen, de végülis elhasználtam a flakonnal. Nagyon gubancolta hajamat és sprőd lett tőle. Egy tonna hajbalzsammal tudtam csak olyan állapotba hozni, hogy kifésülhetővé váljon. Szárítja nagyon a hajat, a hajvégeim seprűszerűen szétálltak tőle.
Allergiát nem okozott nálam, de a hajamnak hosszú távon nem tenne jót.
Hosszú hajúaknak nem ajánlom.

*****

Többszöri használat után arra jutottam, hogy tud annyit, mint a magasabb árfekvésű Urtekram illatmentes sampon. Az a sampon sem okozott nálam allergiát, de ez egy fokkal jobban habzik. De ez is gubancol, nincs ápoló hatása, utána mindenképp szükséges balzsam, esetleg hajolaj használat.

sephora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

Update:
Allergiát nem okozott nálam, de a hajamnak hosszú távon nem tenne jót.
Hosszú hajúaknak nem ajánlom.

*****

icecave

2013. április 11.

Nem túl érzékeny a fejbőröm, azért vettem, mert csökkenteni akartam a káros anyagokat, amik érik a szervezetet. Jól habzik, ha eleget használok, illata nem nagyon van. Azt hiszem, ha elfogy, mindenképp váltok valami olyanra, aminek van némi illata is, amellett,hogy minél több természetes anyagból áll.

icecave
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide