KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dermomed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   500 ml és 750 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vendy254, Módosítva: 2018. január 12.

Kiszerelés:   500 ml és 750 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő a hidratált és puha bőrért. Gyengéden tisztítja még a legérzékenyebb bőrt is. Táplálja, védi és simává teszi a bőrt nap mint nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt 5.5 pH. Parabénmentes.

Vendy254

2017. december 31.

Tetszett hogy parabén mentes és a ph értéke is jó ezért megvettem és egyáltalán nem bántam meg.
Az illata nagyon tetszik mert nem az a túl édes vagy túl virágos inkább mondanám kicsit pasisnak. Krémes és kevés is elég belőle és nekem elég sokáig elég volt. Szerintem szépen tisztít és nem szárad ki tőle a bőröm. :)

Vendy254
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.