KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Desert Essence

Ár:   $14   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stiles, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   $14
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Sonora- és a perui sivatagokból származó növényi magvakból préselt jojoba olaj a bőr és a haj természetes, korszerű hidratálója. Alkalmas még a legérzékenyebb bőr ápolására is, gyorsan beszívódik, és kiváló borotválkozás utáni használatra is.

• Hidratálja a bőrt, anélkül, hogy olajossá tenné
  • Hatékonyan tisztítja az eltömődött pórusokat
  • Fejbőrbe masszírozva segít megelőzni a korpásodást

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Adnilem

2018. február 22.

Nagyon kis picike a kiszerelése alig több, mint egy deci, úgyhogy először meg is ijedtem, hogy ennyi pénzt kiadtam rá. :) Pár használat után kiderült, hogy nagyon kevés kell belőle alkalmanként. Eddig még nem használtam jojoba olajat, úgyhogy más márkákkal nem tudom összehasonlítani. A hajamon próbáltam először és valami hihetetlenül puha lett (még puhább, mint a kókuszolajjal). Hajvégekre tökéletes, nem zsírosít. Aztán a kezemre, pontosabban a körmeimre is használtam. Arra is nagyon szuper! Kicsit várni kell, míg beszívódik, de nem hagy olajos utóérzetet beszívódás után. Tuti elhasználom az egészet!

Adnilem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.