KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 8 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Tekka, Módosítva: 2017. június 22.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Rossmann
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 8 900 Ft

Illatjegyek: yuzu, citrom, menta, citromhéj, lótusz, gardénia, zöld alma, ámbra, szantálfa, cédrus, pézsma

Ár: 8 900 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1.000 , Eladó: kicsibubu
Állapot: 15 ml/kép, Helyszín: Bp, fizetés: személyesen, posta, foxpost

Verona5

2018. április 28.

A Müllerben véletlenül a dizájner polcsoron lett kitéve, pedig a szembe levőre passzolna - mármint szerintem, a márka és az elnevezés alapján. Megszagizgam több ilyen no-name illatot is csak a szórakozás kedvéért és ez tényleg jó. Nyárias, friss citromos és gyümölcsös kis futkozós csacskaság. Velem kellett jönnie egy pici példánynak. Tessenek csak kipróbálni! Az ár/érték aránya akció esetén tényleg kiváló, tartóssága egészen megfelelő.

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

zsalexa

2018. március 31.

Nyaranta szerettem viselni, de jó lett volna, ha kicsit tartósabb. Rajtam a virágos és a fűszeres kategória között érződött valahol, könnyű illat.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

senskin

2018. február 3.

Nekem annyira nem jött be, érdekesnek érdekes illat, kellemes. Kicsit fanyar nekem, de olyan nyárias, szellős, könnyed...:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

juditka70

2018. január 22.

Kellemes friss, virágos illat, egy csipetnyi citrusosággal.. . A pézsma alapot egy nagy virágcsokor ihlette.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 22.

kicsibubu

2018. január 2.

Update: kicsit elment tőle a kedvem, férjem ablakot nyitott rögtön ahogy fújtam magamra kettőt "miezabűz" felkiáltással...na nem mintha eddig bármi is tetszett volna neki :( Szerintem azért nem ennyire rossz, de a tartóssága, hatósugara csapnivalóóóóóóóóó sajna, így minusz egy csillag....

Fene ezeket a karácsonyi leárazásokat, persze, hogy beugrott a kosaramba :) Egyáltalán nem rossz illat, én szeretem az ilyen kategóriát, még most télen is megkívánok néha egy frissebb illatot. A citromhéj az amit leginkább érzek az elején, kis menta, zöld alma. Blue Drop-om is van itthon, az kicsit élesebben citromos, fehér virágosabb, mint ez. A tartóssága .... háááát... sajna az nem az igazi. No de most ennyiért megérte, egy négyeske részemről :)

kicsibubu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

bebuska94

2018. január 2.

Mostanában nem vásároltam új parfümöt és eddig teljesen más illat kategóriába tartozó parfümjeim voltak. Kipróbáltam a boltban és valami megfogott ebben a friss illatban. Nagyon tartós, kívánság listámra is került. :)

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

buzavirag

2017. december 13.

Finom kellemes friss illat, nem túl nyomasztó, nekem a Dolce&Gabbana Light blue illatára emlékeztet. Rajtam, kb 5-6 órán át tartós, ezért 1csillagot levonok, tarthatna tovább is.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Ennie86

2017. december 2.

A következő kiszemeltem ő lett. :) Tegnap kipróbáltam a dm-be. Kicsit light blue-s/blue drop-os. Friss, játékos, nyárias. Az én bőrömön nagyon tartós is volt.

Up: Most, hogy a 15 ml-est 2500 ft-ért vesztegetik, ezért rögtön megvettem. :) Nem csalódtam. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Ferita

2017. augusztus 3.

Light Blue utánzat 0 tartóssággal...Ennyi!

Ferita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Light Blue utánzat 0 tartóssággal...Ennyi!

Boombapple

2017. július 14.

Tényleg friss illata van, bár engem az olcsó, eurós parfümökre emlékeztet. Nincs benne semmi extra, semmi különlegesség. Közepesen tartós.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Benzyl Benzoate, Geraniol, Amyl Cinnamal, Citronellol, Eugenol, Cinnamal
Tartósítószerek: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.