KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 8 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Tekka, Módosítva: 2017. június 22.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Rossmann
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 8 900 Ft

Illatjegyek: yuzu, citrom, menta, citromhéj, lótusz, gardénia, zöld alma, ámbra, szantálfa, cédrus, pézsma

Ár: 8 900 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 2800 Ft (postával) , Eladó: urbanzsu
Állapot: bontatlan, Helyszín: Tatabánya, fizetés: személyes átvétel, postán maradó vagy MPL csomagautomata

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kicsibubu

2017. december 7.

Fene ezeket a karácsonyi leárazásokat, persze, hogy beugrott a kosaramba :) Egyáltalán nem rossz illat, én szeretem az ilyen kategóriát, még most télen is megkívánok néha egy frissebb illatot. A citromhéj az amit leginkább érzek az elején, kis menta, zöld alma. Blue Drop-om is van itthon, az kicsit élesebben citromos, fehér virágosabb, mint ez. A tartóssága .... háááát... sajna az nem az igazi. No de most ennyiért megérte, egy négyeske részemről :)

kicsibubu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

bebuska94

2017. december 4.

Mostanában nem vásároltam új parfümöz és eddig teljesen más illat kategóriába tartozó parfümjeim voltak. Kipróbáltam a boltban és valami megfogott ebben a friss illatban. Nagyon tartós, kívánság listámra is került. :)

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Ennie86

2017. december 2.

A következő kiszemeltem ő lett. :) Tegnap kipróbáltam a dm-be. Kicsit light blue-s/blue drop-os. Friss, játékos, nyárias. Az én bőrömön nagyon tartós is volt.

Up: Most, hogy a 15 ml-est 2500 ft-ért vesztegetik, ezért rögtön megvettem. :) Nem csalódtam. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Ferita

2017. augusztus 3.

Light Blue utánzat 0 tartóssággal...Ennyi!

Ferita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Light Blue utánzat 0 tartóssággal...Ennyi!

Boombapple

2017. július 14.

Tényleg friss illata van, bár engem az olcsó, eurós parfümökre emlékeztet. Nincs benne semmi extra, semmi különlegesség. Közepesen tartós.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

sweetprettiness

2017. július 11.

Tényleg olyan mint a D&G Light blue-ja. Kellemes, friss, nyárias, de nem túl tartós, hamar elillan az illata sajnos.

sweetprettiness
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

ronoad

2017. április 20.

nagyon jó illata van, tavaszra nyárra szuper.Lehetne kicsit tartósabb, de így is szeretem, többször fújom :-)

ronoad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

cincike

2017. január 18.

Egy az egyben Dolce Gabbana Light Blue, Tartósságán van mit kifogásolni, de összességében nem rossz.

cincike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Szandi1607

2016. december 13.

A világ legnőiesebb és legtisztább illata :) Nagyon szeretem. Valóban hasonlít a Dolce Light Blue-ra. Tartósságán lehetne mit kifogásolni...

Szandi1607
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

szilviakiralyno

2016. november 29.

Ez az illat egy tündéri kis gyümölcskosár, citrusokkal és pézsmával. Most kaptam ajándékba egy nagyon kedves és számomra fontos embertől, ezért üzenete lett számomra az illatnak. Én aki a sötét misztikus parfümöket részesítem előnybe, ez egy nagyon kellemes és friss meglepetés. Valóban első fújásra Light Blue, de 5 perc múlva már sokat változik, nem annyira éles-citrusos mint amaz, így letisztultabb illatról van szó. A zöldalmás beütést érzem, ettől harapnivaló az illat, a citrusok mellett édeskés gyümölcsös jegy is érződik, ettől vidám lesz a hangulatom. Később a pézsmás-virágos jegyek maradnak a bőrön. Felemelő és frissítő illat. Bohém, és nyitott a világra, amolyan életművész illat, olyan nőé, hölgyé, aki bármilyen élethelyzetben okosan de vidáman, mosollyal dönt, és soha nem bán meg semmit. Egy nevetés, és öröm, mely mindenre enyhülést hoz. Aranyos. Kedvelem.

szilviakiralyno
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Benzyl Benzoate, Geraniol, Amyl Cinnamal, Citronellol, Eugenol, Cinnamal
Tartósítószerek: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.