KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   4990 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 8 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Tekka, Módosítva: 2018. július 23.

Ár:   4990 Ft-tól
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Rossmann
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 8 900 Ft

Illatjegyek: yuzu, citrom, menta, citromhéj, lótusz, gardénia, zöld alma, ámbra, szantálfa, cédrus, pézsma

Ár: 8 900 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Diju

2018. július 16.

Régóta vadásztam valami olyan tavaszi/nyári illat után, ami talán méltó utódja lehet az én imádott és forgalomból kivont S.Oliver Sports parfümömnek. Eleinte nem tetszett, volt benne valami taszító, de aztán csak nem hagyott nyugodni...Hónapokig szagolgattam ezt a kis csodát a drogériában, ahányszor mentem, mindig fújtam, és aztán rájöttem, hogy nekem ez kell! Nem pont S.Oliveres, de van benne valami mégis az én bőrömön...rajtam tartós, könnyed, igazi nyári fincsiség. Megy az 5* 😊

Diju
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

littlelady

2018. július 16.

Imádom. Egyszerű, friss illat.

littlelady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Imádom. Egyszerű, friss illat.

dicsomelinda

2018. július 2.

Kedvenc illatom, nagyon friss és tartós!

dicsomelinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Kedvenc illatom, nagyon friss és tartós!

baba_girl_16

2018. július 1.

Kellemes, frissítő nyári illat. Nagyon szeretem a citrusos illatokat, úgyhogy ez is egyből megtetszett. Tartósságát tekintve kicsit többet vártam el tőle. Egy illatnak nagyon jó volt, de nem lett a kedvencem. A végére a fújókája bedöglött, nagyon nehezen tudtam kifújni belőle a parfümöt.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Vaslady

2018. június 23.

Mintát kaptam belőle,ma délelőtt teszteltem bőrön.
Meg kell mondjam tetszik!
Idén átnyargaltam a citrusos nyári illatok világába.
Lehetséges azért van ez,mert idén már szinte májustól van a nyár,és a téli illatok után,nem tudtam váltani a tavaszi finomságokra.
Egyből a nyárba csöppentünk és én a könnyű illatokat keresem.
Citromsörbet, citromos limonádé illat,édes vonal nincs benne.
Tipikus nyári illat,könnyű,szinte már annyira,hogy a bőrömön cirka 2 óra hosszat tart,sajnos.
Lehetne tartósabb.
Mintám elhasználom,bár az illatot kissé túlárazottnak tartom.
Azért,kellemes meglepetés :-).

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Mintát kaptam belőle,ma délelőtt teszteltem bőrön.
Meg kell mondjam tetszik!
Idén átnyargaltam a citrusos nyári illatok világába.
Egyből a nyárba csöppentünk és én a könnyű illatokat keresem.
Citromsörbet, citromos limonádé illat,édes vonal nincs benne.
Lehetne tartósabb.
Mintám elhasználom,bár az illatot kissé túlárazottnak tartom.
Azért,kellemes meglepetés :-).

Verona5

2018. április 28.

A Müllerben véletlenül a dizájner polcsoron lett kitéve, pedig a szembe levőre passzolna - mármint szerintem, a márka és az elnevezés alapján. Megszagizgam több ilyen no-name illatot is csak a szórakozás kedvéért és ez tényleg jó. Nyárias, friss citromos és gyümölcsös kis futkozós csacskaság. Velem kellett jönnie egy pici példánynak. Tessenek csak kipróbálni! Az ár/érték aránya akció esetén tényleg kiváló, tartóssága egészen megfelelő.

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

zsalexa

2018. március 31.

Nyaranta szerettem viselni, de jó lett volna, ha kicsit tartósabb. Rajtam a virágos és a fűszeres kategória között érződött valahol, könnyű illat.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

senskin

2018. február 3.

Nekem annyira nem jött be, érdekesnek érdekes illat, kellemes. Kicsit fanyar nekem, de olyan nyárias, szellős, könnyed...:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

juditka70

2018. január 22.

Kellemes friss, virágos illat, egy csipetnyi citrusosággal.. . A pézsma alapot egy nagy virágcsokor ihlette.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 22.

kicsibubu

2018. január 2.

Update: kicsit elment tőle a kedvem, férjem ablakot nyitott rögtön ahogy fújtam magamra kettőt "miezabűz" felkiáltással...na nem mintha eddig bármi is tetszett volna neki :( Szerintem azért nem ennyire rossz, de a tartóssága, hatósugara csapnivalóóóóóóóóó sajna, így minusz egy csillag....

Fene ezeket a karácsonyi leárazásokat, persze, hogy beugrott a kosaramba :) Egyáltalán nem rossz illat, én szeretem az ilyen kategóriát, még most télen is megkívánok néha egy frissebb illatot. A citromhéj az amit leginkább érzek az elején, kis menta, zöld alma. Blue Drop-om is van itthon, az kicsit élesebben citromos, fehér virágosabb, mint ez. A tartóssága .... háááát... sajna az nem az igazi. No de most ennyiért megérte, egy négyeske részemről :)

kicsibubu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.