Dessange

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kinguc14, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Száraz hajra ajánlott tápláló olajos krém. Intenzíven ápol egészen a hajvégekig. Megvédi a hajat és azonnal selymességet kölcsönöz neki. Az inkamogyoró-olaj és a B5 provitamin megakadályozzák, hogy a haj göndörödjön.

zsuzsakobli

2018. november 22.

Nekem bevált, bár tényleg kicsit borsos az ára. Szőkített, száraz, vékony szálú, hullámos hajam van, jelenleg félbubi fazonban. Szeretem, ha egyenes, ezért vasalni szoktam, ami még jobban szárít, roncsol. Ha ezt a terméket használom, szinte nem is kell vasalni, szépen ápol, egyenesít. Száraz hajra is használom. Elég belőle három nyomásnyi, ha több termék kerül a hajra, összeragad tőle.

zsuzsakobli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

kati545

2018. november 18.

Puha lett tőle a hajam és az illata jó, de túl van árazva. Nem egy csodaszer. Szinte bármelyik balzsam képes arra, amit ez a szer tud.

kati545
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

zsebibaba

2018. március 23.

Nem csodaszer, de nem rossz. Az illata isteni, a hajam puha lesz tőle, de nagyon túlárazott termék.

zsebibaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 23.

Kinguc14

2018. január 28.

Tápláló lemosást nem igénylő hajpakolás.
Mosás után a törülközőnedves hajam végére kentem fel.
Erőteljes illata van, úgy éreztem, hogy valamelyest táplálta, de nem csodaszer.
A magas ára miatt még gondolkozom rajta, hogy újra vegyem-e.

Kinguc14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

Tápláló lemosást nem igénylő hajpakolás.
Mosás után a törülközőnedves hajam végére kentem fel.
Erőteljes illata van, úgy éreztem, hogy valamelyest táplálta, de nem csodaszer.
A magas ára miatt még gondolkozom rajta, hogy újra vegyem-e.