KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dessata

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snori, Módosítva: 2018. április 13.

Kategória:   Hajápolók

"Egy fénylő, csillogó, puha haj könnyen felhívja magára a figyelmet, bárhol is járjunk a világban. Ha te is szeretnéd visszakapni hajad egészséges ragyogását, és hiszel a természet erejében, akkor Dessata Bright tápláló és fényesítő krémünket bátran ajánljuk neked. Már az első használat után érezni fogod a svájci alma (Malus Domestica) héja alól kinyert növényi őssejtek tápláló, regeneráló és fényesítő hatását. Ínycsiklandozó illata pedig több napig elkísér majd!"

Ár: 2500 , Eladó: Vicus7
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --

snori

2018. október 3.

Nedves hajon használom, egy-két fújás elég belőle. Tényleg jó az illata és szép fényes lesz tőle a haj, de ezt nálam egy sima Gliss kur is hozza... Többet vártam tőle, és időt is adtam neki, mert ez a második flakonom. Szerintem harmadikat nem szerezek be belőle.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

pannafuresz

2018. szeptember 11.

Szeretem az illatát és elégedett vagyok a termékkel. Minden hajmosás után nedves hajon használom. A hajam fényesebb puhább és könnyebben kifésülhető tőle. Elég nagy kiszerelés sokáig elég lesz, mert elég egy-két nyomás belőle. Eddig a flakon felét használtam el.

pannafuresz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

roxana1120

2018. június 9.

Magic hair kapszulát szedek és eddig a RUSK termékeit forgalmazták annak a Rusk Deepshine Csillogás-Növelő Fényesítő Krémét imádtam, gyönyörű fényt adott a hajamnak csillogott a napfényben. Magyarországról úgy tudom kivitték ezeket a termékeket és helyette lett ez a desste bright. Megrendeltem gondoltam rosszabb terméket úgy sem forgalmaznának annál mint ami már bevált. Hát nem vagyok vele megelégedve. Semmi fényt nem ad a hajamnak. Sem puhaságot. Mennyiségre is oda kell figyelni. Legelőször sokat tehettem rá mert másnap hajat kellett mosnom. Olyan volt mintha egy hete nem mostam volna hajat. Az hogy hajvégápolónak milyen nem tudom mert arra van egy külön hajvégápolóm a pantene termékcsaládtól amit szeretek. Biztos hogy nem veszem újra. Inkább külföldről rendelek rusk-ot sokkal jobb. Egy csillagot is csak az illatáért adok.

roxana1120
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin