KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dettol

Ár:   849 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2018. június 4.

Kategória:   Szappanok

Gyengéd a bőrhöz, kíméletlen a kórokozókkal. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Mindennapi használatra alkalmas.

baba_girl_16

2018. július 21.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Mosogatószer illata van, ráadásul az én érzékeny bőrömet szárította is kicsit. Az ára erősen el van szállva, nem tudom, hogy baktériumok terén tényleg mennyivel jobb a hatása, de teljes áron szerintem nem éri meg.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

kismadár

2018. július 10.

Szeretem a citrusos illatokat, de ez nem az a finom friss illat, inkább mosogatószerre emlékezetet. :-) Ettől függetlenül rosszat nem tudok rá mondani, nem szárít, de szerintem kicsit túl van árazva.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!