KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dettol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. július 10.

Kategória:   Szappanok

Jázmin és mandula illattal.

Kiszerelés: 250 ml

Izabel

2016. július 23.

Megint vendégek jöttek, így megint beruháztam egy folyékony szappanra (egyébként rendes szappant használunk kézmosásra). Erre a termékre esett a választás, mivel ki volt árusítva a DM-ben és így kb. annyiba került, mint egy drágább Balea-s szappan. Én elégedett vagyok, jól tisztít és ahogy a dettol szappanok általában, ez sem szárít. Az illata kellemes, visszafogott. S bár öten használtuk több napon keresztül nem fogyott annyira, mint vártam.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

mariib

2015. május 17.

Csak azért vettem meg, mert nagyon rá vagyok kattanva a Palmolive habszappanokra, ez pedig olcsóbb volt, és gondoltam, hogy egy próbát megér, hátha ugyanolyan, mint a Palmolive szappanok. Az illata kellemes, viszont nagyon kiszárítja a kezem, és viszket a bőröm tőle, valahányszor ezzel mosok kezet. A habja sem olyan lágy, és sokkal gyorsabban elillan, úgyhogy én nem próbálkozom többet vele.

mariib
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Zöld)