KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dettol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. július 10.

Kategória:   Szappanok

Rózsa és cseresznyevirág.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szeliger

2016. április 4.

Nekem ez a habforma nem jött be, valahogy úgy éreztem, hogy nincs semmi a kezemen. Munkahelyen használtam, sokat is kell mosnom a kezemet és fertőtlenítőt is kell használnom, nehéz ehhez megfelelő szappant találni. Sok más fertőtlenítőhöz hasonlóan ez a szappan is meglehetősen szárítja a kéz bőrét, nem veszem újra.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 4.

birdie

2014. december 10.

Update: levonok még egy csillagot, mert kiderült, hogy mégis szárít. Teljesen kikészült a kezem, és még az eddig leghatásosabb kézkrémem se tudott segíteni rajta, pedig még mandula olajjal is turbóztam és napközben is szorgosan kenegettem. Azt hittem csak a száraz levegő és a hideg miatt van, de a szappan volt a ludas. Mióta visszatértem a rendes szappanomhoz, rendeződött a helyzet.

Illata kicsit sok nekem, de nem szárít és remélhetőleg fertőtlenít is. Tényleg döbbenetesen gyorsan fogy, de mindegy is, mert igazából azért vettem, mert a korábbi habszappan adagolóm elromlott. Ha elfogy ebből a lötty, magam töltöm fel újra más szappankeverékkel. Végülis ennyi pénzért kaptam egy adagolót, ami jó. Egyébként nem adnék még egyszer ki ennyit érte.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

angeltear

2014. augusztus 18.

Én is a Dm dobozban kaptam, naaagyon jó az illata, jól tisztít, nem szárít, nem irritál. Tetszik, hogy hab állagú, egyetlen problémám, hogy nagyon gyorsan fogy.

angeltear
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Adrien92

2014. július 21.

Valószínű, hogy magamtól nem vásároltam volna meg ezt a terméket, mert egy kicsit soknak találom az árát a mennyiséghez képest. Viszont a második DM Boxxal megkaptam és nagyon jól teljesít, tökéletesen tisztít, isteni az illata. Meglepődtem, hogy milyen jó! :)

Adrien92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

Berniii

2014. július 18.

A második DM box megszerzésével együtt jutottam ehhez a termékhez. Nagyon kellemes illata van. Kinyomva hab állagot ölt magába, és egyébként a műanyag flakonban elég vízszerű az állaga. Én egy pumpálásnyit szoktam a kezembe nyomni, mivel elég nagy habot képez 1 teljes nyomás a kézen, viszont nekem így is kevésnek tűnik, mert a hab egy része hamar eltűnik, de szerintem így is jól végzi a dolgát. Csak akkor használom, ha kintről, az utcáról érek haza. Ha házon belül vagyok, akkor a másik szappanhoz nyúlok, hisz itt nincs annyi kosz és baci, mint az utcán, valamint például a konyhába is kifejezetten konyhai szappant használok. De így összességében meg vagyok elégedve a termékkel és bármikor újravásárolnám.

Berniii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.