KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

DevaCurl

Ár:   $22   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2018. július 10.

Ár:   $22
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Hajformázók

Hajformázó zselé göndör hajra, erős tartással. Nem szárít, nem ragad.

Mankadora

2018. november 17.

Hullámos hajamat gyönyöruen göndörré varázsolta. Tartósabb használat után kicsit száritotta. Ugyanazt a hatást el tudom érni szimpla lenmagzselével.

Mankadora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

murczinodett

2018. július 3.

Tartást ad és "simítja" a szálakat, ami alatt azt értem, hogy nem lesz ez a szőrös/szöszös végeredmény, amitől sok göndörhajú szenved.

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.