KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Diadermine

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aprile, Módosítva: 2016. június 29.

Lelőhely:   Müller, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Diadermine Essential Care pH 5 hidratáló hatású tonizáló folyadék tonizáló folyadék száraz és érzékeny bőrre, B5 provitaminnal. Egyszerre tonizálja és hidratálja a bőrt. Minden reggel és este, vattapárna használatával vagy ujjbegyeivel dolgozza a bőrbe.

Ár: 900 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: Nem használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, utalás után posta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gloren

2017. október 10.

Dm boxban jutottam hozzá. Fekete szappan után használom és ráhidratálok, így nagyon bevált, de magában hagy egy fura réteget az arcon. Plusz pont, hogy a hiperérzékeny és válogatós bőröm is szereti.

Gloren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

mara18

2017. szeptember 14.

Szépen leszedi a sminket és nyugtat,nagyon jól hidratál.

mara18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Szépen leszedi a sminket és nyugtat,nagyon jól hidratál.

dizabella01

2017. szeptember 13.

Erős illata van, amit én nem szeretek egy kozmetikumban, ráadásul ragacsos marad az arcom a használata után, muszáj lemosnom. A koszt viszont elég jól leszedi.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

danna113

2017. május 26.

Nem igazán vagyok nagy tonik használó, de újabban a rétegzős rutinom miatt rákaptam, és milyen jól tettem. Nagyon jól hidratál, tényleg hagy egy fura réteget a bőrön, de ez tapasztalatom szerint rövid időn belül megszűnik, illetve mivel ráhidratálok, ezért ez nem zavaró. A rátett rétegek beszívódását nem befolyásolja, csodát pedig ugyan nem tesz, de szépen kiegészíti az arcápolásomat. Egyszerű, de nagyszerű kategória nálam. Nem tudom, hogy a nyári erősen zsíros, kombinált bőrömet hogyan fogja szeretni, de a téli inkább száraznak, normálnak nagyon jót tett. Az ára is teljesen rendben van.

danna113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

kklaudia

2017. április 26.

Mióta rátaláltam, egyszerűen nem tudom lecserélni. Nekem tökéletes, arctisztítás után és hidratálás előtt törlöm át vele az arcom, szemeim. Én szeretem az illatát, szépen tisztít, szebb is lett a bőröm a használata óta. Abszolút kedvencem..

kklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

BBea28

2017. április 26.

Hát.. nem lett jó sajnos :( utána olvashattam volna itt amikor ott àlltam a boltban hogy megvegyem... az illata ott még tetszett de itt már nem mert megmarad és állandóan érezni és tényleg marad egy réteg az arcon tőle amire ha rákenem a hidraráló krémet alig tudja beinni a bőröm.. nekem nem tetszett :(

BBea28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Bebek

2017. március 11.

DM boxban volt szintén. Hát nem tudom, nekem ez a cucc nem jön be.
Mivel egy számomra rettenetesen zavaró réteget hagy a bőrön, így esti zuhany előtt alapozó lemosásra használom. Amikor zuhanyzás közben lemosom az arcomat, nagyon durván lehet érezni a nyálkás réteget, amit alig lehet lemosni. Nem is távolít el mindent az arcról, mert a használata után,ha tonikkal még áttörlöm az arcomat, a vattakorong nagyon durván koszos-alapozó maradékos. Blő...

Bebek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

DM boxban volt szintén. Hát nem tudom, nekem ez a cucc nem jön be.

fairynorah

2017. március 7.

Utoljára tinédzser koromban használtam tonikot, azóta se...ezt is csak azért vettem meg,mert le volt értékelve 800 ft-ra és megtetszett...Azóta minden este használom :D rengeteg koszt szed le az arclemosóm után még pluszba (belegondolni is szörnyű,h mégis honnan kerül rám ennyi)... Engem nem zavar,ha hagy maga után valamilyen réteget, (a szemsminklemosóm is,) mert úgyis este használom, reggelre nyoma sincs, csak pihe puha bőr :) Irritációt, pirosságot,pattanást eddig nem okozott- bár látványra nagy pozitív változást se, de kivárom a végét :) Addig legyen 4*

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Klaudia

2017. február 24.

Jó az illata, hidratáló hatása is van, de egy kis réteget képez a bőrfelszínen.

Klaudia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Jó az illata, hidratáló hatása is van, de egy kis réteget képez a bőrfelszínen.

Ophelia

2017. január 4.

Kellemes kis tonik, bár nem tartom nélkülözhetetlennek a használatát. Tetszik az illata, és jól esik a bőrömnek krémezés előtt is. Dm boxban volt, magamtól nem hiszem, hogy megvenném.
(De ha valakit érdekel, a dm-ben most féláron árusítják ki.)

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

(De ha valakit érdekel, a dm-ben most féláron árusítják ki.)

Hidratálók: PEG-40, Lactic Acid, Propylene Glycol, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.