Diadermine

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: angelscrime, az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Müller, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mandulaolajat és micellákat tartalmazó formulájának köszönhetően alaposan távolítja el a sminket az arcról, szemről és az ajkakról is, miközben a bőr tonizált és hidratált marad egész nap.

Vandabudai

2019. február 12.

Remekül tisztít, mind arcra, mind szemsminkre, mind tartós rúzs eltávolítására alkalmas. Nem irritálja a nagyon érzékeny bőröm. A jó összetevőinek köszönhetően az arctisztítás után mindig üdébb, puhább és bársonyosabb lesz a bőröm mint más eddigi, általam használt sminklemosók által.
5/5* az ahogy teszi a dolgát, viszont kénytelen vagyok egy csillagot levonni, mert sajnos ha szembe kerül, az pokolian csíp és fáj és nagyon csúnyán kipirosodik tőle a szemem. Persze ez lehet csak egyéni probléma, de eddig más ilyen típusú, tejes arclemosónál ezt még nem tapasztaltam. De igazából annyi hogy óvatosabban kell vele a szem környékén dolgozni.
Újra fogom venni. :)

Vandabudai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

Újra fogom venni. :)

barbaraliszi

2019. február 8.

Nagyon szeretem. Nem szárítja az érzékeny bőröm, kellemes, puha lesz tőle és jól tisztít.
Illata is, nagyon kellemes.

barbaraliszi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 8.

Illata is, nagyon kellemes.

nicolettsmith

2019. február 4.

Szuperul tisztit, nagyon kellemes illata van. Nem csipett, nem irritalt egyaltalan. Nekem ujravevos.

nicolettsmith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

WSJudit

2018. december 17.

Télre kerestem sminklemosót, ami inkább tejes, hátha jobban ápolja a bőröm. A nagy kiszerelés és kellemes illat fogott meg. Sajnos többszöri használatnál is csípte az egyébként nem érzékeny bőröm, így már nem is használom többet. 😔

WSJudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Pannaflora

2018. november 13.

Nálam 5 csillag! Nagyon szeretem az illatát, hatékonyan leszedi a sminket és nem csípi a szemem. Reggel arctisztításra használom, este pedig sminklemosásra. Megnyugtatja és selymessé teszi a bőrömet. Nekem sokkal jobban bevált, mint a micellás víz. Imádom!

Pannaflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

tomkogy

2018. szeptember 9.

Nagyon jól tisztít, a szemsminket is lehozza. Meleg vízzel benedvesített mikroszálas kendővel törlöm át az arcom, miután a kezembe öntött kb. teákanálnyi mennyiségget elmasszíroztam. Nem csípi a szemem, nem irritál. Nem szeretem a micellás vizeket, az én bőröm az arctisztító tejeket jobban szereti.

tomkogy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

NikolettaP

2018. augusztus 28.

Nagyon szeretem, nagyon kellemes illata van, én esténként használom arctisztításra. Azért adok 4 csillagot, mert a szemem környékét néha irritálja - csípi. Pedig nem használom szemsmink eltávolításra, csak arctisztításra, így csak a szemem alatti részt érinti, mégis irritálja néha.

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

waylinn

2018. április 16.

Nagyon bevált, pedig tartok az új termékektől. Újra vevős!

waylinn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Nagyon bevált, pedig tartok az új termékektől. Újra vevős!

Yette

2018. március 16.

Imádom erre nincs jobb szó.
Igazán kellemes a használata, kissé habzó textúrájával könnyedén leszedi a sminket az arcról, és használata után az arc hidratáltnak érződik.
Az illata is igen kellemes tiszta, természetes.
Egyszerűen csak jó érzés használni,én csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a terméket. Egy próbát mindenképpen megér.

Yette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Imádom erre nincs jobb szó.
Az illata is igen kellemes tiszta, természetes.

Enako

2018. március 5.

Hát imádom, igazi jó, könnyed-tisztaság illata van. Nem szedi le annyira hibátlanul az erősebb sminket, de mégis maximális pontot adok neki, mert a használata után olyan érzete van a bőrömnek, mintha egy wellness spa ból jöttem volna ki. Szuper cucc, örülök, hogy elszakadtam a micellás vizektől picit.

Enako
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.