KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Diadermine

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esther09, Módosítva: 2018. január 9.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Diadermine arclemosó víz micellákat tartalmaz, amelyek rögtön eltávolítják a szennyeződéseket, a sminket és a faggyút. Az arcot és a szemet is  hatékonyan megtisztítja. A glicerint tartalmazó formulának köszönhetően a bőr hidratált és védett lesz, valamint húzódó érzete csökken. A bőrt intenzíven, de egyben gyengéden tisztítja és nyugtatja. Nem szükséges leöblíteni.

Esther09

2018. április 7.

Ami legelőször feltűnt, hogy elég markáns púder(?)illata van, valahonnan a gyerekkoromból ismerős, de nem tudom pontosan hova tenni. Tisztítani átlagosan tisztít, nem löttyen ki, gazdaságos is. Nekem túlságosan habzik. Mostanában kijött jópár gyulladt pattanás, lecseréltem és elmúltak. Ezek miatt 3 *-ot adok rá.

Esther09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Boboka89

2018. március 29.

Nekem tetszik!Többféle micellás vizet próbáltam már,ez azokhoz képest egy picit mintha olajosabbnak tűnne.Ennek ellenére nem hagy olajos érzetet,nyugodt ,tiszta bőr marad utána. Egyáltalán nem szárít. Visszafogott az illata,ami engem buborékfújóra emlékeztet:)

Boboka89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Kingucii

2018. február 13.

Szeretek kísérletezgetni, eddig a Garnier kétfázisú mic. vizét használtam. (amit nagyon szeretek)
Szemre nem ajánlom, nem igazán hozza le a szemfestéket. Alapozót úgy ahogy lehozza, de nem,sajnos nem az igazi. Persze elhasználom, de nem vásárolom újra. Árára nem emlékszem, de azt tudom, hogy olcsóbb volt, mint a Garnier mic. vize.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.