KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viktoria.szekely68, Módosítva: 2010. november 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Water / Aqua Bis-Hydroxyethoxypropyl Dimethicone eo Caprylic / Capric Triglyceride eo Butylene Glycol h 1 0Glycerin h 0 0Isononyl Isononanoate eo Pentaerythrityl Distearate eu Dimethicone eo I szil 1 0Cyclopentasiloxane eo I szil C20-22 Alkyl Phosphate ti I eu Aluminum Starch Octenylsuccinate C20-22 Alcohols al Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Sucrose Dilaurate ti I eo I eu Parfum / Fragrance i Sodium Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Methylparaben ta I par 0 0Dimethiconol eo I h I szil Imidazolidinyl Urea ta Palmitoyl Proline Isohexadecane eo Propylparaben ta I par 0 0Synthetic Fluorphlogopite Polysorbate 20 ti I eu 0 0Sodium Hydroxide Diamond Powder Disodium EDTA Magnesium Palmitoyl Glutamate Sodium Palmitoyl Sarcosinate ti Sodium Polyacrylate eo Polysorbate-80 ti I eu 0 0Pisum Sativum (Pea) Extract a Phenoxyethanol ta Silica Carbomer Sodium Lactate h Caprylyl Glycol eo I h Sorbitan Oleate eu I i 3 0P-Anisic Acid i I ta Sodium Citrate Sorbic Acid ta Myrtus Communis Extract Tuber Aestivum ExtractPotassium Sorbate ta Helichrysum Stoechas Extract Chlorphenesin ta Palmitoyl Oligopeptide pep Ethylhexylglycerin Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Citric Acid kh Titanium Dioxide / CI 77891 sz

Ár: 3000 Ft , Eladó: Vajdus23
Állapot: új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: személyes átvétel, előreutalás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

elfi777

2017. június 20.

Ki nem állhatom a csillogós dolgokat, de a koncentrált krémet évek óta használom, és nagyon megszerettem, a bőröm imádja. Hetente használom, mert akciósan jó ára van, de a másnapi arcmosás macerásabb, ha a kis csillámoktól szabadulni akarok, plusz, nehéz hozzájutni az üveg alján maradt cucchoz. Most akciós volt a sima krém, na mondom, megér egy próbát. Igaziból pont olyan, mint a másik, isteni puha és "jóllakott" tőle a bőröm, szuper kis termék, plusz pont a csini tégely miatt és, hogy minden kinyerhető belőle kényelmesen. Akciós ára teljesen rendben van, a hatása is, így vita nélkül megérdemli a kiváló értékelést. Mivel szinte tök ugyanaz a két termék, átpártolok a jövőben erre:)

elfi777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

mariann33

2016. december 24.

Akkor a legszebb a bőröm amikor ezt használom.(a bio clinic volt még szuper de az megszűnt)Kizárólag éjszakára kenem fel mivel a gyémántportól csillog,amit sajnálok,mert használnám nappalra is de bizonyára dilisnek néznének...most az egyes katalógusban a pumpás verzió(az éjszakai kezelés)mindössze 2.500-ft lesz 7.500 helyett,így biztosan az lesz a következő amit kipróbálok.Az Oriflame krémek egyébként is nagyon jók,legalábbis nekem beváltak.pl.a Loreal krémektől mindig kipattog az àllam körül,mindegy melyiket hasznàltam.Általában tartózkodok a csillámos kencéktől,de ez a krém isteni jó!

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 24.

szilimo

2016. november 8.

Finom, puha, illatos - nagyon jól esik a bőrnek. A használati utasítás szerint: használd reggel és este. Mivel a benne levő gyémántpor finoman csillámlik az arcon, gondoltam inkább csak reggel fogom használni, éjszaka minek csillogjak. De sajnos azt vettem észre, hogy a szemem folyamatosan könnyezik tőle egész nap. Egyre nagyobb karikában hagytam szabadon a szemem körüli részt, mégsem szűnt meg a könnyezés. Talán valamelyik alkotóelem kipárolgása irritál ennyire. Akkor áttértem az éjszakai használatra. Így már nem volt semmi baj, de azt kellett észrevennem, hogy kezd egyre rosszabb szaga lenni a krémnek. Lejjebb valaki panaszkodott a rossz szagra - tehát ez később alakul ki. Úgy látszik, nem véletlenül írták rá, hogy használd reggel is, és este is. A napi egyszeri használattal nem tud olyan gyorsan elfogyni, hogy ne váljon a szaga kellemetlenné. De ezt megelőzően tényleg nagyon jó kis krém volt.

szilimo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 8.

csildiko60

Korcsoport: >54
2016. szeptember 28.

Két használat után kipattogott az arcom. Nagy csalódás, mert úgy szerettem volna ha beválik.

csildiko60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Glara

2016. március 30.

Nagyon jó kis krém, az összetevőlistánál becsukom a szemem, mert amúgy a bőröm imádja. :)

Glara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

0bikbik0

2015. július 4.

Csatalkozom az egyik előttem szólóhoz. Vacak INCI, de - legalábbis az én bőrömnek - hatásos krém. Nem zsírosít, nem szárít, nem okoz pattanást. Szép, hidratált, egységes hatású bőr. Az ára húzós, de ki lehet fogni akcióban.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

nezili

2015. június 21.

En itthon talaltam egy tegelyt, anya hasznalt belole valamennyit, epp nem volt keznel sajat kremem, gondoltam kiprobalom. Beleszagoltam a tegelybe es olyan eros vegyianyag szaga volt, hogy inkabb nem kentem a kepemre... plusz igy elnezve az INCI-listat nem is banom. Lehet amugy jo krem, de az arat elnezve plusz osszetevok plusz szag... szerintem ennel azert sokkal jobbakat is lehet talalni, en nem vennem meg.

nezili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 21.

cinoci

2014. április 5.

Anyukám használja, nagyon szereti, abszolút bevált neki, rendszeresen újraveszi!

cinoci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

ziadrienn

2013. november 18.

Nekem is bevált ,szeretem :)

ziadrienn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Nekem is bevált ,szeretem :)

barnokiz

2011. március 5.

Nekem nagyon bevált.

barnokiz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 5.

Nekem nagyon bevált.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Alkoholok: C20-22 Alcohols, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Bis-Hydroxyethoxypropyl Dimethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Sucrose Dilaurate, Dimethiconol, Isohexadecane, Sodium Polyacrylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Distearate, C20-22 Alkyl Phosphate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Sucrose Dilaurate, Polysorbate 20, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: C20-22 Alkyl Phosphate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Sucrose Dilaurate, Polysorbate 20, Sodium Palmitoyl Sarcosinate, Polysorbate-80
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Sorbitan Oleate, P-Anisic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben, Phenoxyethanol, P-Anisic Acid, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Chlorphenesin

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A nyári szarvasgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő.

A szalmagyopár kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, vagyis kellemes, komfortos érzést biztosít a bőrnek. Paula Begon szerint viszont irritáló hatása lehet, elsősorban a parlagfűre allergiásoknál okozhat problémát.