KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Diamond Nails

Ár:   795 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kovacsnikoletta92, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Extra erős köröm-előkészítő folyadék zselé illetve porcelán tapadásának elősegítésére.

1. Természetes körmökre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Szabcsyka

2018. március 5.

Megfelelő a termék, de lehetne savmentes változata is. ÉN a CN primert jobban kedvelem.

Szabcsyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

kovacsnikoletta92

2017. szeptember 27.

Nagyon jó tapadást biztosít az szent, de nem vagyok benne biztos, hogy nem elegendő a DN Nail Prep. Mivel a termék savas így kellemetlen érzés ha bőrhöz ér, a kisebb bőrhibákat pedig iszonyatosan csípi. Az ecsete nagy, ha nem húzza le az ember akkor egyszerre nagyon sok folyadék kerül a körömre ami villámgyorsan szét is folyik és érintkezik a bőrrel, és nagyon erős a szaga is, nem venném újra sajnos.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.