KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Diamond Nails

Ár:   795 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kovacsnikoletta92, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Extra erős köröm-előkészítő folyadék zselé illetve porcelán tapadásának elősegítésére.

1. Természetes körmökre
  7. Ecsetes
  8. Problémás körmökre kifejezetten ajánlott

kovacsnikoletta92

2017. szeptember 27.

Nagyon jó tapadást biztosít az szent, de nem vagyok benne biztos, hogy nem elegendő a DN Nail Prep. Mivel a termék savas így kellemetlen érzés ha bőrhöz ér, a kisebb bőrhibákat pedig iszonyatosan csípi. Az ecsete nagy, ha nem húzza le az ember akkor egyszerre nagyon sok folyadék kerül a körömre ami villámgyorsan szét is folyik és érintkezik a bőrrel, és nagyon erős a szaga is, nem venném újra sajnos.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.