KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Diamond Nails

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kovacsnikoletta92, Módosítva: 2017. október 9.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

9 wattos, egykezes, kombinált UV-LED lámpa

• Kis helyen elfér, könnyen hordozható, mérete: 145 x 40 x 50 mm
  • Szuper erős kombinált LED és UV fényének köszönhetően az anyagok sokkal gyorsabban és intenzívebben kötnek meg.
  • A Diamond Nails Zselé Lakkok és Színes Zselék 30 másodperc alatt kötnek meg fénye alatt.
  • Alkalmas építő zselék megköttetésére is, mindennapi szalonmunkára és otthoni használatra is, de kompakt méretének köszönhetően utazáshoz is ideális.

Ár: 4500ft , Eladó: piccem
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
 9W UV-LED Kombinált Lámpa
Ár: 3500 , Eladó: Beba01
Állapot: új, Helyszín: Zalakaros, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kattja

Korcsoport: < 18
2017. október 15.

Szuper gyors lámpa! Kompakt , nagyon szeretem használni. Előző lámpámhoz képest , mellyel ~4p volt a kötési idő felüdülés a használata. :D

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 15.

kovacsnikoletta92

2017. szeptember 27.

Egy nagyobb lámpát akartam megvenni, de a DN online chaten az eladó lebeszélt róla, hogy otthoni használatra tökéletesen elég lesz ez a lámpa is. Nem bántam meg, hogy ezt választottam, nagyon jól teszi a dolgát, könnyen tárolható és használható.
30mp az alap működési ideje, elméletileg a rétegek kötésére elegendő az egy 'villanás' is, de én kettőt szoktam a biztonság kedvéért. Az egyetlen hibája, hogy nem fér be alá az 5 ujjam együtt.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.