KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Diamond Nails

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kovacsnikoletta92, Módosítva: 2017. október 9.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

9 wattos, egykezes, kombinált UV-LED lámpa

• Kis helyen elfér, könnyen hordozható, mérete: 145 x 40 x 50 mm
  • Szuper erős kombinált LED és UV fényének köszönhetően az anyagok sokkal gyorsabban és intenzívebben kötnek meg.
  • A Diamond Nails Zselé Lakkok és Színes Zselék 30 másodperc alatt kötnek meg fénye alatt.
  • Alkalmas építő zselék megköttetésére is, mindennapi szalonmunkára és otthoni használatra is, de kompakt méretének köszönhetően utazáshoz is ideális.

9W UV-LED Kombinált Lámpa
Ár: 3500 , Eladó: Beba01
Állapot: új, Helyszín: Zalakaros, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
Diamond Nails zselé lakk kezdő szett
Ár: 8000 , Eladó: Evolintentz
Állapot: új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, postázás, foxpost előre utalás esetén

kovacsnikoletta92

2018. június 18.

Update: fél év után úgy érzem, hogy picit veszített az erősségéből, egy 'villantás' helyett mostanában inkább már 2-t szoktam.

Egy nagyobb lámpát akartam megvenni, de a DN online chaten az eladó lebeszélt róla, hogy otthoni használatra tökéletesen elég lesz ez a lámpa is. Nem bántam meg, hogy ezt választottam, nagyon jól teszi a dolgát, könnyen tárolható és használható.
30mp az alap működési ideje, elméletileg a rétegek kötésére elegendő az egy 'villanás' is, de én kettőt szoktam a biztonság kedvéért. Az egyetlen hibája, hogy nem fér be alá az 5 ujjam együtt.

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

csemezb

2018. január 10.

Kezdő gél lakkos szettel járt ez a kis lámpa is, nekem eddig mindent megkötött, pedig nem csak DN gél lakkot köttettem alatta. Teszi, amit kell. Ami engem is zavar, hogy nem fér be alá mind az öt ujjam, de ettől függetlenül 5.

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

kattja

Korcsoport: < 18
2017. október 15.

Szuper gyors lámpa! Kompakt , nagyon szeretem használni. Előző lámpámhoz képest , mellyel ~4p volt a kötési idő felüdülés a használata. :D

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 15.