Diesel

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2019. január 20.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 600 Ft

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyei: liiom, tej, vanília

Ár: 4 600 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Diesel Plus Plus Feminine EDT -fújós
Ár: 1100 Ft/db+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Doryen

2018. december 31.

Megvan egy ideje. Valaki mar lentebb irta, hogy diszkofust szaga van, nekem is teljesen ez ugrik be. A tejes,szamomra semmilyen alap melle meg tarsul ez a tolem tavol eso illat.. sajnos nem jott be, pedig ajandekba kaptam. Futkoraszashoz jo egy fujas, de boven eleg.
Ferfi tarsat viszont kedveltem. :)

Doryen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Ferfi tarsat viszont kedveltem. :)

Nina1205

2018. december 18.

Még mindig nem. Újra nekifutottam és ha valaki szereti a tömény édest, hát az én vagyok, de ebben érzek valami kellemetlen szúrós felhangot (lehet a lentebb már emlegetett szárazjég az? :D), ami nekem visszataszító. Lehet hogy a teszter volt romlott, az a rosszabb verzió ha ezt tényleg ilyennek szánták.

Nina1205
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Ennie86

2018. december 12.

Volt már vagy 10 éve, amikor szörnyülködve szaglásztam a tesztcsíkot valamelyik drogériába. -Hogy én ezt a büdös életbe soha, és hogy fújjj de erős-.
Aztán mit ad isten... 2-3 napja a DM körül ólálkodtam, és egy lányzó mellettem ezt az illatot tesztelgette. Valami hihetetlen kellemes illat csapott meg, ahogy elment mellettem. Mondom...csak kipróbálom már én is, mert nem hiszem el, hogy ez az a Diesel illat amire harsányan fújoltam 22 évesen.
Csuklóra kifúj, vár, és jön a nagy betűs DÖBBENET! Ez az illat isteni! Mennyei! Kell! Kell! KELL!!
Szóval ma jött is velem haza. :) Ennyit változik az ember lánya 10 év alatt.
(Megjegyzem: a férfi verziójáért mindig is odavoltam! :))

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Szóval ma jött is velem haza. :) Ennyit változik az ember lánya 10 év alatt.
(Megjegyzem: a férfi verziójáért mindig is odavoltam! :))

zsebcuki

2018. november 19.

A férfi és a női illata is egyaránt rabul ejtett,előbbi persze nem magamon:D Valószínüleg ez az illat követ engem,hisz kapásból 3 exem ilyen illatban fürdőzött..:D lehet nem is ők kellettek csak az illatuk csábitott el :P

zsebcuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Lilu003

2018. november 18.

Imádom a vaníliás parfümöket, és úgy rémlett, hogy szerettem. Nem rég rendeltem belőle, de nem igazán tetszett. A vaníliát nem is éreztem, csak fűszeres tejet talán. Az ára nagyon kedvező, talán hétköznapra elfújkálni nem rossz, de én inkább megváltam tőle.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

blanzsi

2018. november 8.

Hát nem tudom a páromnak a férfi változata van meg azt Imadom rajta gondoltam megveszem magamnak is de valahogy nem nyerte el a tetszésemet,ehet csak rajtam ilyen nem tudom de számomra nem kellemes és nem is nőies

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

jazmera

2018. szeptember 18.

Jó kis illat, a férfi verziója is nagyon kellemes. Klasszikus időtálló, viszont más üvegben tudnám igazán elképzelni. Szeretem.

jazmera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Trixi

2018. július 12.

Hogy imádtam ezt az illatot 20 évvel ezelőtt! Azóta persze egész más az ízlésem. Ma már szörnyen édesnek és harsánynak tartanám, bár szuper nőies, és még mindig kellemes emlékeket idéz. A nosztalgia miatt (édes 90-es évek, ifjúság, cicagatya, kantáros farmersort, platformszandál) jár a sok csillag.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 12.

waylinn

2018. április 3.

Nagyon szeretem! Könnyű, és igazán nőies parfüm. A férfi párja is bejövős.

waylinn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Nagyon szeretem! Könnyű, és igazán nőies parfüm. A férfi párja is bejövős.

FrostJaina

2018. január 30.

Ez a leglassabban fogyó parfümöm, valahogy nem érzek rá kesztetest, hogy mindennap ezt fujjam magamra, bár már régóta vágytam rá. Nagyon tetszik a tejesdobozra hajazó csomagolása, az üveg már annyira nem, valami gyógyszertari flakonra emlekeztet. Ha valaki csinos akár lenni ne ezzel dobja fel a szettjet. Nagyon bőrös illata van, ha épp bordzsekiben és tornacipoben feszitek akkor használom, így szaladgalosnak jó, de nem egy álom.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance