KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Diesel

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 600 Ft

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyei: liiom, tej, vanília

Ár: 4 600 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 2000 , Eladó: xixi
Állapot: kipróbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: előreutalás + posta/postaautomata/foxpost

Trixi

2018. július 12.

Hogy imádtam ezt az illatot 20 évvel ezelőtt! Azóta persze egész más az ízlésem. Ma már szörnyen édesnek és harsánynak tartanám, bár szuper nőies, és még mindig kellemes emlékeket idéz. A nosztalgia miatt (édes 90-es évek, ifjúság, cicagatya, kantáros farmersort, platformszandál) jár a sok csillag.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 12.

waylinn

2018. április 3.

Nagyon szeretem! Könnyű, és igazán nőies parfüm. A férfi párja is bejövős.

waylinn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Nagyon szeretem! Könnyű, és igazán nőies parfüm. A férfi párja is bejövős.

FrostJaina

2018. január 30.

Ez a leglassabban fogyó parfümöm, valahogy nem érzek rá kesztetest, hogy mindennap ezt fujjam magamra, bár már régóta vágytam rá. Nagyon tetszik a tejesdobozra hajazó csomagolása, az üveg már annyira nem, valami gyógyszertari flakonra emlekeztet. Ha valaki csinos akár lenni ne ezzel dobja fel a szettjet. Nagyon bőrös illata van, ha épp bordzsekiben és tornacipoben feszitek akkor használom, így szaladgalosnak jó, de nem egy álom.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Chrissy

2017. december 17.

Fiatal tinédzserként a gimibeli cserediák program keretében Németországba utaztam és egy csomó zsebpénzt kaptam azzal, hogy nem kell mind elkölteni, csak legyen nálam, ha bármi van. Ez a bármi (többek közt) ez a parfüm volt, nagyon megtetszett és muszáj volt megvennem. Máig nem értem ezt a lépésemet, de tényleg!
A macskák nem bírják a citrusok illatát, hülye fejet vágnak, mikor megérzik és elszaladnak. A molyok nem szeretik a levendulát. A szúnyogok meg tova szállnak, ha borsmentát éreznek. Szinte minden élőlénynek megvan az ellenszere, így nekem is. A Diesel Plus Plus Feminine az.
Egyszerűen rosszul vagyok tőle. Nagyon erős szaga van - elnézést kérek a rajongóktól! Levakarhatatlan. Annyira egyedi viszont, hogy csaknem 20 év alatt sem felejtettem el milyen.
Forró tejbe liliom.
A forró tejnek eleve van egy kissé émelyítő, édeskés illata, ehhez keveredik a tömény és bódító liliom illat, és, hogy még édesebben gyomorkavargató legyen még vanília is van benne. Ezek egyvelege édes-émelyítő-bódító parfümöt alkotnak. A dobozára is jól emlékszem...arra nem figyeltem fel sohasem, hogy tejes doboz alakú a csomagolás, itt olvastam és jöttem rá, hogy amúgy tényleg. De a tehenekre emlékszem, azok voltak a dobozon mintaként, sehogy sem értettem az ezüst, fényes dobozon a teheneket, de legalább még hozzáképzeltem a tehén+istálló szagot is a parfümhöz és még jobban utáltam. Ténylegesen beteggé tett az illata, nem csak a gyomrom forgott tőle, de a fejem is mindig megfájdult, mikor használtam, mert próbáltam megszeretni, míg túl nem adtam rajta végül.
És most, hogy visszagondolok az illatára meg olvasom a véleményeket nagyon tetszik az előttem szóló diszkófüst hasonlata. Valóban van benne valami, száraz is, poros is, édes is, meg fojtogató is.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

Forró tejbe liliom.

skin

2017. november 23.

Nagyon édes illat ++ cukrozott nedű. Ha nem tudom,hogy női akkor megesküdtem volna hogy unisex . Lehet,hogy ez azért van mert mostanában annyi férfiú visel kifejezetten édes illatokat. Múltkor arra eszméltem ,hogy egy igen jólszituált fehérgalléros páciens a Chanel Chance-át viselte. Bár az is lehet,hogy szegénykém reggel mellényúlt és asszonyának parfümjét loccsantotta magárad konkrétan olyan illatpára lengte körül ,hogy mosolyognom kellett.
Visszatérve a tesztelt alanyra és mert megint jól elkanyarodtam a témától. Ez az illat számomra olyan száraz poros jellegű hogy már szinte fojtogató ahogy a bőrömmel kölcsönhatásba kerül és egy dologra tudok vele kapcsolatban asszociálni : Aki tudja annak felesleges magyarázni számomra ,,diszkófüst" illata van.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 23.

Astrid

2017. október 29.

Imádom! Ez az ÉN parfümöm. Nagyon szeretem férfiakon ezt a parfümöt, gondoltam kipróbálom a női változatot magamon és azt kell hogy mondjam megtaláltam A parfümöt. :)

Astrid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

ssyakaky

2017. április 7.

izgatta a fantaziamat, mert eleg furcsa illatnak tunt, igy nemreg megillatoltam, eddig engem elkerult szerencsere. első gondolatom az volt vele kapcsolatban, hogy nem is rossz. de ez hamar elmult. utana megfajdult a fejem. nem is tudom miert probalkozok olyan parfummel, aminek az egyik fő jegye a liliom (nem szeretem​). a tejesdoboz csomagolás viszont jopofa.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Edinaena

2017. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok !
Középsuliba használtam ezt a parfümöt , és kicsivel utána is . Végén, odáig fajult,hogy fájt a fejem tőle .
Most már nem tudnám hordani .
Tartósnak tartós . Fél évig elég .

Edinaena
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok !
Most már nem tudnám hordani .
Tartósnak tartós . Fél évig elég .

Lune78

2017. március 6.

Sokáig használtam. Amolyan mindennapos illat volt. Ez is az orientális családba tartozik, ami hozzám a legközelebb áll. Aztán mivel már "mindenki" ezt használta, ezért váltottam, de lehet, hogy ismét kipróbálom, hiszen mára már lecsengett. Rajtam nagyon friss illata volt és viszonylag tartósan megmaradt.

Lune78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

timcsike04

2017. január 28.

Sokáig használtam, de a végén már mások sem érezték rajtam. Így váltottam,de nekem bejött az illata. Bár a tartóssága nem a legjobb.

timcsike04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance