Dior

Ár:   8190 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. július 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Néhány pillanat alatt gyönyörű és ápolt körmöket biztosít.

• hatékonyan regenerálja a körmöket
  • megőrzi a körmök egészségét és szépségét

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. július 6.

Az ecsete eszméletlenül jó, nagyon szépen lehet vele a lakkot felvinni. Nem tudom, hogy mi szükség van a csavaros kupak fölé még egy szögletes kupakot is tenni, azon túl, hogy ezen jobban mutat a CD logo...
Őszintén szólva azt sem tudom megítélni, hogy ez a termék bármiben jobb-e a drogériás alaplakkoknál. Gyorsan szárad, az tény, na de ennyi pénzért...
Egy vásárlás mellé kaptam ajándékba, valószínű az új Abricot vonal megjelenése miatt "szórták ki".
Magam biztosan nem venném meg, még ha féláron adnák, akkor sem.
A kiváló ecsetet és a gyors száradást nagyra értékelem, ezért négy a csillag.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 6.

Magam biztosan nem venném meg, még ha féláron adnák, akkor sem.
A kiváló ecsetet és a gyors száradást nagyra értékelem, ezért négy a csillag.

Színezék. Piros.