KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RenataB, Módosítva: 2017. december 28.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es ünnepi limitált kiadás

A Diorific Vernis lakkok szikrázó, vibráló tónusai a drágakövek ragyogását adják vissza a körmökön.

4 színben kapható

RenataB

2017. december 29.

Mint minden Dior termék, ez is csodálatos és gyönyörű. A kis üveg gömb akár a karácsonyfára is kitehető lenne. Kár, hogy csak egyet sikerült vennem, de remélem még lesz rá lehetőségem.
A minősége természetesen jó, ahogy a többi termékük is Dioréknak. Két fedés tökéletesen elég volt, nincs büdös körömlakk szaga, mint az olcsó lakkoknak. Ami van is, hamar elillan.
És még egyszer: Ez a kivitelezés annyira gyönyörű. Nő vagyok, na. Azonnal akartam. :-)

RenataB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.