KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2012. február 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Szabadalmaztatott forgatható kefével rendelkezik a szempilla formázásához. Befedi, meghosszabbítja és megformázza a szempillákat, miközben ultra-rugalmas és kényelmes érzést ad. Összességében hosszabb, göndörebb és dúsabb szempillákat eredményez.

IdaLupino

2018. január 13.

Bocs, egy másik Diorshow spirálról véletlenül ide írtam véleményt és most meg nem tudom teljesen törölni ezt a posztot... de lerontani nem akarom a sok jó pontot, amit ez a termék kapott, szóval 5 csillagot adok rá, bár sose használtam :) Viszont Diorshow New Look spirált ne vegyetek, az szörnyű :)

IdaLupino
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 13.

juditka70

2017. május 8.

Rövid szempilláimat cicássá varázsolja. Drámai hatás érhető el vele! Fantasztikus!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 8.

Aryka80

2017. április 25.

Én is használom nagyon jó. Imádom.És van egy pluszba ha valakit érdekel .

Aryka80
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Én is használom nagyon jó. Imádom.És van egy pluszba ha valakit érdekel .

doranna

2016. december 6.

Régóta keresem ezt a spirált, Douglasban legutóbb azt a választ kaptam, hogy már kivonták a forgalomból... Valaki nem tudja, h hozzá lehet-e jutni még valahol?

doranna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Titanilla10

2015. április 20.

Nagyon jó ez a spirál.Drámai műszempilla hatás garantált jó nem első rétegben de 2-3rétegben már igen.Nálam legalábbis.Többen megkérdezték műszempillám van-e?!Forgó keféje miatt eleinte fura volt használni most már teljesen megszoktam.

Titanilla10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

annama

2015. március 12.

Tényleg tartós, nem morzsolódik, szuper kis termék, de azért "drámai" hatásról nem tudnék beszámolni. Legfőképp szórakoztató a motoros kefe miatt.

annama
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

doraczegledi

2014. július 29.

Nagyon drámai hatást lehet vele elérni, és tényleg nagyon könnyű használni a beépített motorjának és a magától forgó kefének köszönhetően. Hosszít és dúsít, többször megkérdezték már, amikor ez volt rajtam, hogy műszempillám van-e.

doraczegledi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

hajnalka39

2013. október 13.

Dior legtökéletesebb alkotása ,ezzel TALÁN a Lancome hypnose vetekedhet.

hajnalka39
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

Dior legtökéletesebb alkotása ,ezzel TALÁN a Lancome hypnose vetekedhet.

garden32

2013. július 8.

Néha elcsábulok, de végül mindig visszatérek ehhez a spirálhoz. Tökéletes pillákat varázsol, és rendkívül tartós is. Eddig még nem találtam nála jobbat, ha ez van rajtam mindenki azt hiszi műszempilláim vannak. :) Igaz, amúgy is nagyok a pilláim, de vele aztán...

garden32
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

csipcsiripp

2012. december 30.

Nehezen szántam rá magam, hogy ennyi pénzt adjak ki spirálért, de nem bántam meg, biztos újra fogom venni! (Persze vásárlás után azonnal el is lehet kezdeni a spórolást a következőre, ha ez is elfogy 3-4 hónap alatt, még nem tudom, meddig tart ki...)

csipcsiripp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.