KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2013. február 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Göndörítő szempillaspirál.

Dior Diorshow Iconic Overcurl Szempillaspirál-új
Ár: 7000 + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

VelvetTeddy91

2018. április 16.

Elég korrekt szempillaspirál, de azért 11 ezer forint valami eszméletlen sok érte. Főleg, hogy néha megbolondul, és egyszerűen képtelenség csomómentesen felvinni. Nem tudom, mi lehet az oka, mindig ugyanúgy csinálom, és simán lehet, hogy a következő napon már megint teljesen jó.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

cukorróka

2018. április 1.

Tudja amit egy szempillaspirálnak tudnia kell, de nekem az extra érzés elmarad, amit egy ilyen drága terméktől várnék. Megfelelő mennyiségű festéket vesz fel, nem igazán csomósít, egész nap fenn marad, de csodát nem kell tőle várni. Átlag pilláim vannak és ezen ez a spirál sem változtat. Szerintem olcsóbb termék is tudja ezt a szintet hozni, illetve gyanúsan kezd sűrűsödni pedig kb 1 hónapja használom, tartok attól, hogy idő előtt beszárad majd.

cukorróka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

KatalinKelemen

2017. szeptember 21.

Ez egy zseniálisan jó szempillaspirál, dúsít, hosszabbít és nem kenődik el. Az egyetlen negatívuma az ára.

KatalinKelemen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

moonchild06

2017. június 14.

Már évek óta használom, miközben más spirálokkal is próbálkoztam, de eddig ez teljesített a legjobban, szép pillákat varázsol, és nap végen is ott van, ahol reggel hagytad, vagyis a pilládon.

moonchild06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

ssteff15

2017. május 5.

Szintén mintát kaptam belőle, és ez is csodásan teljesített! Nekem mindig ívelt dús, hosszú pillákat eredményezett, póklábak nélkül pont kellő mennyiségű termékkel a kefén. Nem pereg le, és pandafoltokat sem hagy, egész nap tart és ettől nem hullik a szempillám, nem úgy, mint az Yves Saint Lauren egyik spiráljától. Továbbá ez testesebbé, vastagabbá varázsolja a pillákat, nagyon tetszik a végeredmény! Ám sajnos az árát húzósnak találom, így ezért nem venném újra, maximum ha rám szakadna a bank!:DD

ssteff15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

doranna

2017. március 2.

Dior Blackout-ot imádtam (annak ellenére, hogy állandóan elkenődött a szemem alatt) ezért nemrég megrendeltem ezt (notino-ról, itt picit barátibb az ára) 1 hónapig odavoltam, h megtaláltam a tökéletes szempillaspirált... de 1 hónap után beszáradt és összetapasztotta a szempilláimat... még egy próbát teszek vele és újrarendelem, de addig emiatt csak 3 csillagos nálam

doranna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

BlackCanary08

2016. december 1.

A MAC 3D-s szempillaspiráljáról váltottam erre, közel 1 éve. Tény, hogy az eddigi legjobb, amit próbáltam, de nekem ennyit azért nem ér. Kétség kívül szép pillákat csinál, de egyáltalán nem érzem úgy, hogy mondjuk egy pár ezer forinttal olcsóbb, szintén high end spirál (pl. Lancome, Chanel) ne tudná hozni ezt a szintet. Ez a spirál pedig szerintem a legdrágábbak közé tartozik a 12 ezer forintos árával. Nem hinném, hogy újraveszem.

BlackCanary08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

forraine.timea

2016. november 26.

Nagyon sok szempillaspirált próbáltam már ki az évek folyamán, de ez a spirál minden high-end terméket zsebretesz. Fantasztikusan dús, szép hosszú és ívelt pillákat lehet vele csinálni - egy rétegben felkenve is. Igazi mélyfekete szín, ami nem pereg és nem hagy sehol foltot. Imádom, és biztosan újra fogom vásárolni. Megy az 5*

forraine.timea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

tina30

2016. szeptember 11.

Gyönyörű szempillákat produkál,bár kissé összetapasztja a pillákat,de csak ha sokszor áthúzom.Egyébként szuper termék,az ára az horror, annyit talán nem ér,de sokkal jobb, mint a drogériás szempillaspirálok.:-) .

tina30
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

kisjulis

2016. május 11.

Életem legjobb szempillaspirálja. Gyönyörű pillákat csinál.

kisjulis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Életem legjobb szempillaspirálja. Gyönyörű pillákat csinál.