KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2013. február 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Göndörítő szempillaspirál.

Ár: 7500 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Captainblonde

2016. május 2.

Szép hosszú és vastag pillákat eredményez, egyetlen hátránya hogy egy kicsit ragasztja a pillákat. Viszont tartós és egyáltalán nem maszatolódik.

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

La-Fee

2015. szeptember 29.

Na jó,ha értékeltem már 5 csillagra itt szempillaspirált, akkor ez a duplája! A Legjobb!! 10-es simán járna neki :)

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

annama

2015. szeptember 17.

Ez de nagyon jó!
Nyugodtan állíthatom, a legjobb, amit eddig próbáltam. Jane Iredale, Dior DiorShow 360, Helena Rubinstein Lash Queen, Burberry voltak az utóbbi években, és mindet zsebre teszi.

annama
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Ez de nagyon jó!

vfejes

2015. május 23.

Nagy kedvenc lett, barna árnyalatban van meg. Gyönyörű természetes pillákat varázsol, tartós, minőségi darab. Allergiát nem okozott, az egyik legjobb, amivel idáig dolgom volt.

vfejes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

sztinke

2015. március 17.

Mivel a kedvencemmé vált Lancome Virtuose szempillaspirált már nem lehet kapni, gondoltam kipróbálom Dior hajlított kefés verzióját. És nagyon meg vagyok vele elégedve! Olyan hosszú, dús és ívelt pillákat kreál, hogy csak ámulok minden nap a tükör előtt! :D Imádom! Mintha műszempillám lenne! Az ára horror, de ha nem szárad be túl hamar, akkor azt mondom, még így is megéri.
A festék gyönyörű fekete, nem kenődik, nem pereg, mégsem nehezíti el a pillákat. Mondjuk ez már alapkövetelménynek tekinthető, pláne egy ilyen márkájú szempillaspirálnál... :)
Minőségét tekintve csodaszer!

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Minőségét tekintve csodaszer!

SB

2014. február 13.

12K HUF-ba kerül.Eleinte szép, ám nem drámai pillákat csinál.Tartós, nem folyik le, könnyen lemosható. Sajnos kb. 3 hónap után elkezdett beszáradni, a szempillákat összetapasztotta, így le kellett cserélnem. Azóta MaxFaktor Falsh Lash effect spirált használok, ami majdnem olyan szép pillákat csinál 4K-ért mint ez, és nem szárad be 3 hónap alatt.

SB
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.