Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Egy eredeti nanokefe és egy magas minőségű, szérum formula egyesítésének szülötteként a Diorshow New Look egytől egyig dúsítja a szempillákat, azonnal és hosszan tartóan. Különleges képessége, hogy megnyitja a tekintetet, bármilyen formájúak is legyenek a szemek, vagy hosszúak a szempillák.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zsofiab

2018. június 27.

Régen vettem egy nagyon jó Dior szempillaspirált, de nem találom már azt a fajtát és ezért esett erre a választásom. Gondoltam ezzel a pici fejjel jól hozzáférhető lesz minden kis zug a szememen, de nem azt a hatást kaptam amire számítottam. Én szeretem amikor a szempillaspirál dúsítja a szempilláimat, ez a termék pedig szinte optikailag ritkítja, csak a hosszát növeli meg kicsit. Azért mert kicsi és szép külsőre, illetve nem pereg le nekem, kap tőlem 3 csillagot.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

IdaLupino

2018. január 13.

Borzasztó. Egész nap (akár 12 órán keresztül) képes újra és újra maszatokat csinálni a szem körül. A felső szempillámról felkenődik a szemüregbe, és a pislogástól alul is foltok lesznek. Egyszerűen nem szárad meg sosem!!!??? Ilyet én még nem láttam! Pedig a kefe formája nagyon jó, szépen lehet vele festeni/formázni, és jól el is oszlik a pillákon. De ez az állandó maszatolás! Félóránként kell tükörben ellenőrizni, hogy történt-e valami... Nekem ehhez nincsenek idegeim. Reméltem, hogy majd ha eltelik hosszabb idő, talán kicsit szárad a cucc, és kevésbé kenődik, de nem!!! Már több, mint egy éve megvan, ma kipróbáltam újra és ugyanúgy körbe maszatos lettem mindenhol, mint új korában... Elképesztő.

IdaLupino
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 13.

Pirimiri

2017. szeptember 30.

Sajnos csalódás ez a spirál. Keféje ránézésre ideális lehetne, mert kicsi és finomabban lehet vele dolgozni, de nekem rögtön ragacsos, csomós lesz tőle a szempillám. Nem érzem, hogy egy drága-minőségű spirálom van, mert ilyet negyed ennyiért is tud más márka. Ajándékba kaptam, várom, hogy elhasználjam. Nem a Diornál fogok újat keresni...

Pirimiri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

hajasbaba

2014. május 26.

Többet vártam tőle...Szép pillákat csinál, széppen hosszít, nem pereg, nem csomósodik, nem lesznek merevek se a pillák, de ezeket egy fele ennyibe kerülő spirál is tudja. A neten a tesztek alapján azt hittem, hogy valami eszméletlen műszempilla effectet kapok majd, ami jó lesz estékre, alkalmakra, de nem. Egy átlagos hétköznapi szempillaspirál.

Történt az, hogy elkapott a bionom mánia, minden kozmetikumot lecseréltem tisztára/natúrra. Így meg válnék tőle, mivel elég hétköznapi pillákat csinál ahhoz képest amennyiért vettem, ezért elég pitiáner összegért megválnék tőle. Párszor használtam csak.

hajasbaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

cateye_007

2013. június 17.

A keféje nagyon jó: pici a feje, mindenhova befér. Gyönyörűen hosszabbít, de azt nem mondhatnám, hogy dúsít, viszont ha több rétegben viszem fel, iszonyúan összecsomósítja a pillákat és kész szenvedés lemosni. Egy luxusterméktől azért nem ezt várná az ember...

cateye_007
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.