KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2017. július 17.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es tavaszi limitált kiadás

A kompakt púder az arcszín természetes ragyogását emeli ki és finoman eltakarja a bőrhibákat, egységesítő "fátylat" alkot. Kabuki ecsettel.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

googles

2017. július 19.

Ennyi pénzért egy Dior legyen is jó. Szerencsére jó is! Mattít, picit csillámos, de minimálisan. Nagyon szép a colour gradation, a színátmenet, a rózsaszínesnél szinte fehérből megy át finom rózsaszínbe, így megfelel púdernek és pirosítónak is, ha elég világos a bőre valakinek. Alig kapható már, de szuper szerintem!

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.