KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2017. július 17.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es tavaszi limitált kiadás

A kompakt púder az arcszín természetes ragyogását emeli ki és finoman eltakarja a bőrhibákat, egységesítő "fátylat" alkot. Kabuki ecsettel.

2 árnyalatban kapható

googles

2017. július 29.

Ennyi pénzért egy Dior legyen is jó. Szerencsére ez jó is! Mattít, picit csillámos, de csak minimálisan, napon venni észre, vagy akkor se :)

Nagyon szép a colour gradation, a színátmenet, a rózsaszínesnél szinte fehérből megy át finom rózsaszínbe, így megfelel púdernek és pirosítónak is, ha elég világos a bőre valakinek.

Alig kapható már, de szuper szerintem!

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 29.

Alig kapható már, de szuper szerintem!