KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2018. február 8.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Keleti-fás illattípus (liliom, őszibarack, grapefruit, bergamott, rózsa, kardamom, magnólia, fahéj, szantálfa, kókusz, vanília, cédrus).

Ár: 14900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorottya96

2018. július 10.

Ó hát ez az illat egy nyári csoda! Balzsamos, lágy, kellemes, bújós finomság. Nem kérdés az 5 csillag.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

homonnaizs

2018. július 6.

Évek óta a legkedvesebb legideálisabb illat egy 50 feletti nő számára, de.....10 évvel ezelőtt is az volt és azóta töretlen a szerelem :-) nem tudom meghatározni melyik illat ami fogva tart de szerintem az összhatás a lényeg, tartós finom és nekem ennyi elég **************

homonnaizs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 6.

nkatika

2018. május 14.

Kócos szöszke lányka kacagva szalad a tavaszi szélben. Ő az!
Huncutul édes, nekem ő a Dior édes mérge. A csini, csillogó üvege már ránézésre is sugallja azt a vidámságot, amit a bőrömmel érintkezve én is érzek, amikor csak fújom. Nagyon tartós, kiadós illat, vigyorra csábít folyton. Napsárga életeigenlés. Éljen a tavasz, éljen a nyár :)

nkatika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Kócos szöszke lányka kacagva szalad a tavaszi szélben. Ő az!

Tella

2018. március 10.

1997-ben (és még utána pár évig) volt a Dolce Vita az illatom, a kimenős parfümöm. Azóta sem éreztem... Nem rég felbuzdultan vettem egyet. Édesebbre emlékeztem, jó, hogy nem az. Sőt annak idején nem vizslattam az összetevőit, így sok minden csak most tűnik fel! Hogy milyen isteni fahéjas! Orientális-fás kategóriába van besorolva, de számomra nem annyira keleties, azok fűszeresebbek, fanyarabbak...ami nem baj, nem nagyon érdekel egyébként sem a besorolás, sokféle parfüm tetszik.
Lenyűgöző illat, nem véletlenül voltam odáig érte 20 évvel ezelőtt is. Szerintem nem lehet megunni. Egy fújás és körbeleng ez a csodás illatfelhő. Olyan jó érzés szagolni...az ember elolvad a gyönyörűségtől. Minek nekem a niche-ek, ha van Dolce Vitám! Ilyenkor érzem azt, hogy én már nem is vagyok kiváncsi másra.
Pazar, tartalmas illat, fás-barackos-fahéjas, egy csepp vaníliával, édes, de nem gejl. (Egy Dolce Vita amúgy sem lehet fanyar, elég fura lenne) Végig, teljes leszáradásig egy elképesztően minőségi luxusillat.

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 10.

szeliger

2018. január 5.

Ahányszor csak látom, mindig megcsodálom az üvegét, annyira szép! Sajnos az illatot viselni nem esik olyan jól, rajtam végig a szantálfás jegy dominál, a vaníliától és a fahéjtól bódítóan édes. Összességében valami nagyon ó és avitt érzésem van tőle, megsárgult pergamenek zizegnek a szantálos fiókból. Annyira nagy a szakadék az üveg formája-színvilága és a parfüm között, az üveg meleg, napsugaras hangulatú, az illat pedig a hűvösebb Németalföldre visz képzeletben. Nem hiszem, hogy valaha is betáraznék belőle.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 5.

Lune78

2017. október 5.

07.01.
Megvettem, de hatalmas csalódás volt. :( Valami rémes, nehéz, keleties illat árad belőle ami rajtam még rémesebb. Szép ajándék lesz belőle valamelyik barátomnak. :D Számomra használhatatlan. :(

10.05.
Még nem ajándékoztam el, adtam neki egy esélyt és most, hogy ősz van és teljesen más illatok esnek jól, nem esik rosszul. Még barátkoznom kell az illatával. Eleinte túl nehéz, keleties, de most már, hogy leszáradt és eltelt 2-3 óra a fújástól, szantálos, kissé édeskés illatot érzek. Nem rossz, de még mindig nem a kedvenceim közé tartozik. Talán megtartom, és néha-néha használni fogom.

Lune78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

07.01.

10.05.

csakmoni

2017. szeptember 20.

Úgy hat éve volt belőle kisfújósom. Akkor kellemetlenül, verejtékszagúan száradt le rajtam, a lányom használta el, érdekes, de illett hozzá, pedig ez nem egy modern illat, ő pedig csak 18 éves volt.
Most újra próbáltam googles opoponax megjegyzése miatt, azt imádom! Most semmi kellemetlen mellékillatot nem érzek, finom, puha és tartós, fürdés után is érzem. Sajnos, rajtam a szantálfa dominál egy kis vaníliával, és ez nekem túl édes, nem elég fás, kicsit émelyítő. Kár, pedig kellemes, kifinomult, csak nem esik jól.Kicsit a Samsarára hasonlít rajtam, annál is érzem, hogy jó illat, csak nem nekem.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

googles

2017. június 25.

Barmennyire is ertekelem, hogy ez egy regebbi, meg lassabban, nem ropteben osszerakott illat, es gazdagnak mondhato a jegyei alapjan, nekem bantja az orromat. Nem tudnam magamon es mason se elviselni. A bunos jegyet meg keresem, talan a gyantas opoponax, de meg tesztelem.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 25.

Luiselotte

2017. június 11.

Réges -régi szerelem, tavasszal és nyáron tobzódok benne. Minden gondot elfeledtet es hihetetlenül tartós.

Update:Kell neki a meleg , sokkal szebben illatozik. Tegnap medencés buliban fújtam belőle a hajamra és ketten is megkérdezték, hogy mit használok.
Luxus naptej illata van, teljesen beleszerettem, még éjszakára is ezt fújom magamra :D

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Marcsi66

2017. március 5.

Csak érzések szerint választok parfümöt,nem kell h trendi legyen,,,de adjon az életemhez egy kis pluszt!!! Ő mindenképpen alkalmas erre,már az üvege is vidám,a sárga színről csakis a boldogság,meg a Napfény ,,,az édes élethez,melegség és fény kell! Nagyon pozitív hangulata van,a Nőiesség kivirul,a legjobb formájában,mindennek értelmét sugallja,Gyönyörű virágok a friss gyümölccsel,fűszerezés csak finoman,szantálos-vanília édessége,odasimul ahol szeretet várja.Nagyon tartós,luxus feeling,amikor csak kedvem támad,akkor hordom.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 5.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)