KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   14900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. november 23.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Keleti-fás illattípus (liliom, őszibarack, grapefruit, bergamott, rózsa, kardamom, magnólia, fahéj, szantálfa, kókusz, vanília, cédrus).

Ár: 14900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 11000 Ft , Eladó: Musil
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: elsősorban személyes átvétel!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lune78

2017. június 28.

Megvettem, de hatalmas csalódás volt. :( Valami rémes, nehéz, keleties illat árad belőle ami rajtam még rémesebb. Szép ajándék lesz belőle valamelyik barátomnak. :D Számomra használhatatlan. :(

Lune78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

googles

2017. június 25.

Barmennyire is ertekelem, hogy ez egy regebbi, meg lassabban, nem ropteben osszerakott illat, es gazdagnak mondhato a jegyei alapjan, nekem bantja az orromat. Nem tudnam magamon es mason se elviselni. A bunos jegyet meg keresem, talan a gyantas opoponax, de meg tesztelem.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 25.

Luiselotte

2017. június 11.

Réges -régi szerelem, tavasszal és nyáron tobzódok benne. Minden gondot elfeledtet es hihetetlenül tartós.

Update:Kell neki a meleg , sokkal szebben illatozik. Tegnap medencés buliban fújtam belőle a hajamra és ketten is megkérdezték, hogy mit használok.
Luxus naptej illata van, teljesen beleszerettem, még éjszakára is ezt fújom magamra :D

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Marcsi66

2017. március 5.

Csak érzések szerint választok parfümöt,nem kell h trendi legyen,,,de adjon az életemhez egy kis pluszt!!! Ő mindenképpen alkalmas erre,már az üvege is vidám,a sárga színről csakis a boldogság,meg a Napfény ,,,az édes élethez,melegség és fény kell! Nagyon pozitív hangulata van,a Nőiesség kivirul,a legjobb formájában,mindennek értelmét sugallja,Gyönyörű virágok a friss gyümölccsel,fűszerezés csak finoman,szantálos-vanília édessége,odasimul ahol szeretet várja.Nagyon tartós,luxus feeling,amikor csak kedvem támad,akkor hordom.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 5.

leila0803

2017. február 11.

Nahát, el sem hiszem, hogy én még nem írtam véleményt a Dolce Vita-ról!
Ez egy csodaszép illat. Olvasom, hogy sokaknak ő a nyári szerelme, de nekem a 30 akárhány fokban sok volt. Szerintem az ő időszaka a tavasz, az ébredező természetbe csempészheti a napocskát, vagy az őszi avar ropogásába a játékosságot. A télbe az édes vágyódást a melengető lágy idő után, itt, ahol én élek, télen sincsen túl hideg hozzá. Nekem ő nem nyári illat, de minden más évszakhoz illik. Dolce Vita... meleg, bújós illat, és lehet, hogy nem mai csirke, de engem ez a legkevésbé sem érdekel.
Én nagyon is el tudom képzelni egyedülálló hölgytársakon, szerintem ez egy elvarázsoló illat, úgyhogy akár ebbe is beleszerethet a kiszemelt. :)

Csodas illat valoban. :) En viszont probaltam egy nyaron viselni, es arra nagyon nagyon sok. Akkor kisse alabbhagyott bennem a rajongas iranta, es megsem az en illatom. Odaadtam a nagymamamnak, aki viszont nagyon kedveli az illatat. :-) Az 50 ml majdnem ki is fogyott mar. Mikor korhazba kellett mennie, bepakolta, es meg a noverket (aki buzgon erdeklodott hogy mi ez a csodas illat) is befujta vele a mamam. :-) <3

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Nahát, el sem hiszem, hogy én még nem írtam véleményt a Dolce Vita-ról!

mikkamakka75

2017. január 2.

Jajj ilyen nekem is volt régen. Szerettem de nem egy nagy durranàs. Édes mézes kellemes viselet de nekem nem nyujtott különösebben nagy illatélményt, se fahéj, se fàs jegyek csak mézes illat, kicsit valoban egysiku. Amit egy akàrmilyen kis löttynek elnéznék de Diortol többet vàrok. Van akin biztos összetettebb az illat mert elég sok illatjegye van de rajtam kicsit uncsi volt.

Upd. Ùjra az enyém lett egy 30ml üvegcse, mert nagyon furdalt a kivàncsisàg, hogy igy, 20 èv elteltével màsnak èrzem-e, mint megjelenèsekor, (ehhez az illathoz) tùl fiatalon.
Igen màsnak èrzem. Sokkal szebben bontakozik ki rajtam. Jobban tudom èrtékelni a füszeres édességét, pici fàssàgàt. Abszolut èrzem benne a "dolce vita"-t. DE nem tudom, hogy engedheti meg magànak egy Dior ezt a minösèget. Mert bàr 20 èv hosszù idö, arra azèrt tisztàn emlékszem, hogy ez egy nagy hatòsugarù, jò tartòssàgù brutàl parfüm volt. Hàt sajnos csak volt. Most ezt foghatnànk a börömre meg minden, de kiprobàltam muszlin kendön is, amin egy jò parfüm azért napokig, hetekig megmarad. Ebböl màsnapra alig éreztem valamit. Börömre fùjva meg 1-2 òra. Most erre mit mondjak. Kàr èrte 😕 Az illat finomsàga miatt kap 4 csillagot (minösège szerint csak hàrmat adnék..)

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

skin

2016. november 18.

Valamikor régen volt dolgom vele,de akkor nem dobogtatta meg a szívemet.Azóta eltelt 10 -15 év és újra a kezembe került. Most 3 napja tesztelgetem és nekem a boldogság jut róla eszembe . Felvidít és egyben fel is dob ez az illat. Cseppet sem gejl mégis olyan édes és sima ,semmi karcosság csak harmónia. Engem emlékeztet a napsütötte bőr illatára amiről épphogy elpárolgott a tenger sós vize. A kardamom és a kókusz cseppnyi vaníliával ez valami mennyei. Ez az illat a profizmusról árulkodik. Nemhiába töretlen a sikere a mai napig nem koptatta el a sikerét az idő vasfoga . A luxus illata ,egy Aston martin egy csinos nő egy napbarnított jóképű férfi oldalán , aki tudja,hogy az élet édes.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 18.

Frani024

2016. november 9.

Természetesen nem vagyunk egyformák, így az ízlésünk is más és más, de én meglepődve olvastam, amikor valaki azt írta, hogy nyomasztó illat.
Érdekes nekem pont, hogy vidám... :)
Egy biztos, nem egy mai modern illatról van szó, de én szeretem.

Frani024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Érdekes nekem pont, hogy vidám... :)
Egy biztos, nem egy mai modern illatról van szó, de én szeretem.

Piscinke

2016. október 9.

Mmmmm...ez valami gyönyörű! NAGYON-NAGYON '90-es évek! Akkortájt lehetett valami dezodorom, ami hasonlított erre. Édes, de egyáltalán nem geil módon. Fűszeresen édes. Kell!!!

Piscinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Ancsika77

2016. október 8.

Tegnapi glamour napon ő is beugrott a kosaramba:-)úgy indultam a müllerbe,h most valami nagyon ütős,erős,tartós parfümöt fogok venni,mert hétköznapi,könnyedebb illataim vannak még itthon.Diorból az Addict,és ő oszlopos tagjai a parfüm gyűjteményemnek,de úgy voltam most vele,szaglászok kicsit másabb,üjabb parfümöket,hátha valamelyik elvarázsol,és újíthatok:-).sokat megillatatoltam.Majdnem elcsábultam.De végül az utolsó pillanatban meggondoltam magam,és újra ezt raktam a kosaramba.Nem bántam meg,hogy nem újabb,trendi parfümöt vettem végül.őt és az addictot nem tudták még letaszítani a trónról!!

Ancsika77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Eugenol, Cinnamal, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol