KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   16690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: p3trababa, Módosítva: 2014. december 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanília

Illatösszetétel: jázmin, csillagánizs, vanília, licorice

Dior Hypnotic Poison EDT fújós
Ár: 1900 , Eladó: Emily87
Állapot: kb. 6-7 ml fújós, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 3000 ft , Eladó: Lorin28
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással
Krémmánia Kedvencek a -től
SZJUTI

2017. május 18.

Csodás illat( legalábbis a valódi, régi formula). Téli, nem hétköznapra való, valamint halvérű/ hűvös tipusú lányoknak, asszonyoknak NEM való :). Szenvedélyes, vérbő és titokzatos illat. Kislányoknak sem való, erre érni kell :). Egy nő alkotta : Annick Menardo volt az orr.

SZJUTI
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 18.

Brigitt

2017. május 18.

Egyet kell értsek 0808-al, én is nagyot csalódtam benne. Olyan sok jó véleményt olvastam, hogy azt gondoltam nem nyúlhatok mellé. De igen!!! Az üvegből szagolva egész kellemeske volt, sőt még az első felfújás utáni 10-20 percben is. De ami utána jött, egy megnevezhetetlen katyvasz, ami órák múlva is érződik még, és minél tovább érzem annál jobban idegesít. Csere útján jutottam hozzá, így nem volt nagy anyagi veszteség. Ilyet még nem tapasztaltam illatnál, azt hogy kifejezetten idegesít, ha rajtam van. A méreg elnevezés esetemben kimondottan negatív jelentéssel bír. A 2 pontot csak is a tartóssága miatt kapja. Mert EDT létére nagyon tartós.

Brigitt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 18.

0808

2017. május 8.

Egy igazán erős és ütős dologra számítottam aztán akkorát de akkorát koppantam, hogy az már bemutatandó mint tankönyvi elrettentés.
Iszonyat tömény fojtogató- nocsak mégis csak egy méreg a tömeggyilkosabbik fajtából mert engem ez totál kivégzett és nem vágyom többé erre a megsemmisülésre.
Brutálisan édes rajtam és ennyi, ez már több mint elviselhető soha többé nem kérek belőle!

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

danikin

2017. május 7.

már nem hordanék ilyen intenzív illatot, de imádtam anno! :) vadabb évekre tökéletes

danikin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Milli006

2017. április 6.

Ez az én illatom körülbelül egy éve. Akkor a parfümériában a kezembe nyomták és nem tudtam otthagyni. Vettem korábban 40-50 parfümöt, de ezt kerestem végig. :) Szóval nálam egyértelműen 5 csillagot ér.

Milli006
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

Marcsi66

2017. február 1.

Kellene ám h tetsszen,jónak ígérkeznek az illatjegyei,,mandula,vanília egy kis ánizzsal felpörgetve,,,,és úgy is indul az elején van varázslat,sajnos utána.én már csak egy kényelmes,aránylag jól kihasználható parfümöt érzek,,,a Lolitámat nem adnám érte,
Az EDP változata amit én próbálok megúszni,de úgyse fog sikerülni,,,,nekem az lenne,az igazi,így az EDT nem annyira,/ tartóssága jó/

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 1.

Maugliname

2017. február 1.

Próbálok vele megbarátkozni,sajnos nem sikerül,pedig imádom a vaníliás illatokat.kb 3 éve figyel a szekrényemben,és alig hiányzik belőle.Rajtam olyan egyhangú,rettenetesen édes, tömény vanília,Semmi extra. Persze,azért majd még próbálkozom vele,hátha...Lehet csak azért hanyagolom,mert ennél sokkal jobb parfümjeim is vannak.Ott van pl Diortól az Addict,ő egyenesen imádni való.Sajnálom Hypnotic poison,kevés vagy :)

Maugliname
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

angelina69

2016. december 31.

Csak mintám volt belőle, amit el is használtam, de nem fogok nagyobb kiszerelést venni. A kissé ánizsos kezdet után rajtam egy vaníliás-mandulás-süti illat lesz belőle. Ennyi. Kellemes illat, de süti illatot inkább a konyhában szeretem, mint magamon. A hatósugara az átlagosnál kicsit nagyobb. Tartóssága is sok órát megél.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 31.

Rebje

2016. december 7.

Nagyon szerettem ezt a parfümüm. Igazi édes télies illat. Nem hétköznapi inkább alkalmi viselet.

Rebje
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

Burya

2016. december 4.

Számomra ez az illat rettentően arcba mászó, tolakodó, csöpögősen, nyúlósan édes. Pedig többnyire nincs bajom az édesebb illatokkal, de ez minden határon túlmegy. Igazából nem maga az illat zavar, az szimplán csak nem az én világom... a töménysége az, amitől felkavarodik a gyomrom. Ráadásul egyes emberek szeretik a parfümöket nem kiegészítőként használni, egy-két fújásnyit, ami harmonizál az ember saját illatával, hanem hat, hét, nyolc, kilenc fújásnyit is magukra fújkálnak... Más kiegészítőkkel sem aggatjuk tele magunkat, mint a karácsonyfát... Ha valaki szinte nyakonönti magát a parfümmel, az még üdébb illatoknál is zavaró tud lenni, de ennél?? Hát ebből egy egy-két fújás is ugyanezt a hatást eredményezi, csak még tömény cukorral megspékelve. Aki szereti a durván édes illatokat, annak biztos bejön ez is, de könyörgöm, óvatosan és mértékkel bánjon vele, mert nem biztos, hogy mindenki annyira odavan érte... Két csillag, mert amúgy tartós.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene