KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   16690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: p3trababa, Módosítva: 2014. december 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanília

Illatösszetétel: jázmin, csillagánizs, vanília, licorice

Ár: 3500 , Eladó: Lexi99
Állapot: Fújós parfümszóróban 1X10 ml, Helyszín: Bp, fizetés: Posta: banki utalás ellenében

Lilu003

2018. november 17.

Az itt olvasott vélemények alapján döntöttem úgy, hogy beszerzek egy üveggel. Téli mandulás-vaníliás púderes illat, de sajnos van benne valami, ami engem egy picit zavar. Nekem a tartóssága sem a legjobb, Dior-tól többet vártam. Jó illat, de nem hiszem, hogy újravenném.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Ferita

2018. november 1.

Imádom ezt a gyönyörűséget! Télen nagyon szeretek beleburkolózni.Krémes,sütis mandulás,vaníliás karácsony illata van.Rajtam isznyatosan tartós is. A régi verziót jobban szeretem,de az újat sem vetem meg.Nálam 10 csillagos :)

Ez lesz az idei téli signature illatom. Szépen lassan eladogattam a téli illataimat és egy 100 ml-s üvegecske fogja bearanyozni a munkába rohanós hideg reggeleimet. Végre valami ami évek óta ennyire megfogott 🙂

Ferita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

cicafun

2018. október 12.

Ez a 30.000 Ft körüli EDT egy hatalmas NULLA, ami a tartósságot illeti. Szégyen, hogy a tartóssága kb. 3-4 óra ennyi pénzért, ez aztán a luxus, Divatházas színvonal... Szerencsére ajándékba kaptam, mert különben ennél is csalódottabb lennék. A legszomorúbb, hogy ez egy eredeti Marionnaudban vásárolt darab, nem hamisítvány. Az illat amúgy nem rossz, de a tartóssága és a hatósugara kritikán aluli. Nem is értem, hogy hogy engedheti ezt meg egy olyan márka, mint a Dior. Az Yves Rocher 10.000 Ft-ért már olyat gyárt, ami legalább 8 órán át megmaradó illat. (Csak náluk nem kell megfizetni a márkanevet...)

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

VickyV

2018. szeptember 25.

Húgom illata, egyszerűen imádja, és én is rajta. Különleges, melegséget adó, fiatal, mégis öntudatos csajos illat. Valakinél olvastam, hogy PlayDoh illatú, ami jót nevettem, mert van benne valami:D én csak azért nem veszem meg, mert húgomnak ez az alap illata, mondtam is neki, hogyha majd "kinövi", én is beruházok egyre😍

VickyV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Timi27

2018. július 22.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt.. tél volt, hideg.. nagyon jó illat bontakozott ki rajtam akkor... kicsit fűszeres, kicsit mély, leszáradása krémesebb, de még mindig érezni a fűszerességet.. nagyon szeretem, főleg hideg időben.. de van amikor melegben is használom, bár kánikulában már nem...

Timi27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Timi8

2018. június 13.

Update: Helyreállt a lelki békém, most, hogy a legnagyobb kiszerelést sikerült ebből megkaparintanom. Biztonságérzetet ad, megnyugtat, átölel. Annyira puha finomság, szinte belesüppedek. Ő nem is hipnotikus méreg hanem a gyògyìr sebeimre.
Emlékeztek erre a dumára?"Egy latte-vodka-válium-òpium-macchiatòt Nutellával, légyszi! :D /ezt egyszer a közösségi oldalon láttam kiìrva - biztosan Ti is olvastátok, csomòan megosztották. Én azonnal loptam, igen találò ;)))/
Vagy: "A csoki nem kérdez. A csoki megért." Minden addikciò összecsap. Mindent a cél érdekében ugyebár ;)
Nos, nekem ez a Dior pont ilyen! Nyugtatò, vìgasztalò. Komolyan mondom, receptre kellene felìrni. Én imádom! Nem mellékesen szerintem igazán jòl is állunk egymásnak :)

A legtökéletesebb alkalmi illat! Különleges, tartós, időtállò. Fenséges!!!!
/ez ùton is milliò köszönet HellCall666-nak, hogy a kedvemért megvált a sajátjátòl ☺ Nálam jobb helyre nem is kerülhetett volna!/

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

A legtökéletesebb alkalmi illat! Különleges, tartós, időtállò. Fenséges!!!!

Piri11

2018. május 2.

Korábban megvettem a Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle illatát, amelyet Dior-ék sikeresen megszüntettek. Igaz, hogy bőven van még ebből a gyönyörűségből, de már most azt néztem, hogy ha egyszer elfogyna mi lesz velem. Fragin ezt az illatot hasonlították hozzá, így mai Mülleres ámokfutásom során belőle is landolt egy kisebb mennyiség a karomon :)
Az első kb. fél órában nem mondhatnám, hogy akkora egyezőséget tudtam volna felfedezni, mivel a Sensuelle sokkal szebben nyit. Míg ez száraz, poros, barackos, addig a Sensuelle krémes orchideás. Az idő múlásával viszont valóban egyre hasonlóbbá vált hozzá. Talán egy kicsit kevésbé mély az illata, de ugyanolyan kellemes, finoman poros (púderes) vanília lesz rajtam. Felkerült a "kell parfümök" listájára :)
Olvastam, hogy sokaknak gondja van a tartósságával. Én szappanos lemosás után is érzem. Köszönjük DIOR :) 5*

Piri11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

via0408

2018. március 24.

Ez szerelem volt elő látásra (... vagy szaglásra, vagy nem tudomXD). Pontosan olyan édeskés, fűszeres parfüm, amilyet kerestem. Számomra igazi púderes, nőies illat, főleg, ahogy leszárad. Rengeteg dimenziója van, és szinte minden pillanatban másik jegy érződik erősebben, de sosem unalmas. Csak annyi hibája van, hogy a tartóssága lehetne jobb. Az EDT nem túl intenzív, de őszintén szólva ez engem nem igazán zavar. Nem szeretek illatcsíkot húzni magam után. Így meg csak az érzi, aki a közelemben van, vagy aki megölel. Egy hosszabb napot viszont nem bír ki, újra kell fújni. De nem is bánom, mert imádom az illatát közvetlenül felfújás után :3 Azt hiszem, hogy nálam ez egy hosszú szerelem kezdete:)

via0408
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Dormir

2017. november 17.

Imádom!
DE.....
Nem lehet elmenni amellett a tény mellett, hogy a reformuláció ennek is betett.
Lassan az Oriflame Elixir-je is tartósabb és intenzívebb. Ordítani tudnék a dühtől!!!!!!!
Az új, lila kupakos, nyakán fémkarikás 2009- es változat kb egy órát bír ki ,miután alig szimatolható bőrközeli lesz.
Így múlik el a világ dicsősége.
Szerk.: Ma felfedeztem a Police Forbidden illatát, ami nagyon hasonló. Ő sem tudja azt, amit az ős HP, de esküszöm közelebb áll hozzá. És baromi tartós!!!! A végére picit karamellesebb lesz, de nekem nagy vigasz.

Dormir
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Imádom!
DE.....
Nem lehet elmenni amellett a tény mellett, hogy a reformuláció ennek is betett.
Így múlik el a világ dicsősége.

Jucella

Korcsoport: >54
2017. november 10.

Nagyon szeretem ezt az illatot, éveken át tartott a keresés, mire egymásra találtunk..:))..Szeretnék segíteni hölgytársaimnak!..Olvastam hozzászólásokat, amelyekben azonosnak mondják Yves Rocher Vanille noir parfümmel..Kicsit hasonlítanak csak, az YR termék füstösebb, markánsabb, számomra kellemetlenebb..Még egy fontos dolog!..a Dior Hypnotic Poisin EDT és EDP változata sem azonos, pedig azt hihetnénk, csak a töménység az, ami más....Nem..!!...célszerű termékmintával próbálkozni..Én is ezt tettem, így tudom mindhárom terméket jellemezni, személyes tapasztalat alapján..(..jobb csuklón egy fújás....bal csuklón másikból...Így tapasztaltam ki, hogy mi az amire vágyom...:))..Dior Hypnotic Poison EDT a nyerő nálam..!.

Jucella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 10.

Antioxidánsok: BHT