KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   16690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: p3trababa, Módosítva: 2014. december 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanília

Illatösszetétel: jázmin, csillagánizs, vanília, licorice

Dormir

2017. november 17.

Imádom!
DE.....
Nem lehet elmenni amellett a tény mellett, hogy a reformuláció ennek is betett.
Lassan az Oriflame Elixir-je is tartósabb és intenzívebb. Ordítani tudnék a dühtől!!!!!!!
Az új, lila kupakos, nyakán fémkarikás 2009- es változat kb egy órát bír ki ,miután alig szimatolható bőrközeli lesz.
Így múlik el a világ dicsősége.
Szerk.: Ma felfedeztem a Police Forbidden illatát, ami nagyon hasonló. Ő sem tudja azt, amit az ős HP, de esküszöm közelebb áll hozzá. És baromi tartós!!!! A végére picit karamellesebb lesz, de nekem nagy vigasz.

Dormir
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Imádom!
DE.....
Nem lehet elmenni amellett a tény mellett, hogy a reformuláció ennek is betett.
Így múlik el a világ dicsősége.

Jucella

Korcsoport: >54
2017. november 10.

Nagyon szeretem ezt az illatot, éveken át tartott a keresés, mire egymásra találtunk..:))..Szeretnék segíteni hölgytársaimnak!..Olvastam hozzászólásokat, amelyekben azonosnak mondják Yves Rocher Vanille noir parfümmel..Kicsit hasonlítanak csak, az YR termék füstösebb, markánsabb, számomra kellemetlenebb..Még egy fontos dolog!..a Dior Hypnotic Poisin EDT és EDP változata sem azonos, pedig azt hihetnénk, csak a töménység az, ami más....Nem..!!...célszerű termékmintával próbálkozni..Én is ezt tettem, így tudom mindhárom terméket jellemezni, személyes tapasztalat alapján..(..jobb csuklón egy fújás....bal csuklón másikból...Így tapasztaltam ki, hogy mi az amire vágyom...:))..Dior Hypnotic Poison EDT a nyerő nálam..!.

Jucella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 10.

Mayoranna

2017. szeptember 13.

Nagy szerelem volt nálam ez az illat, a signature illatom volt kb 20 évvel ezelőtt.
Kimondottan téli illat. Meleg,érzéki, elegáns, fűszeres, nagy hatósugarú és nagyon tartós finom süti illat.
Ma már nem viselném,- "kinőttem". De sok dicséretet bezsebeltem, a férfiaknak kimondottan tetszett. Olyan bújós.
Nem illik mindenkihez, kell hozzá egyéniség. És mértéktartás is,mert minden illatozik tőle..
Kár,hogy a régi eredeti változat már nem kapható. Így múlik el a világ dicsősége.. :)

Mayoranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Oceanb

2017. augusztus 17.

Csodálatos, nekem igazi színház illat! Egyik kedvenc

Oceanb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Csodálatos, nekem igazi színház illat! Egyik kedvenc

SzSzilvi

2017. augusztus 10.

Nagy reményeket fűztem ehhez a parfümhöz,de igencsak meglepett.Hozzáteszem, nem biztos,hogy a patfümben van a hiba. Az én bőrömön sajnos abszolút jól hozza a 80-as, 90-es évek kókuszos autóillatosítóinak szagát,amit pl. minden taxiban lehetett érezni.Az a poros-édes kókusz szag.Nem lettünk jóban,ennél többre számítottam.

SzSzilvi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

SZJUTI

2017. május 18.

Csodás illat( legalábbis a valódi, régi formula). Téli, nem hétköznapra való, valamint halvérű/ hűvös tipusú lányoknak, asszonyoknak NEM való :). Szenvedélyes, vérbő és titokzatos illat. Kislányoknak sem való, erre érni kell :). Egy nő alkotta : Annick Menardo volt az orr.

SZJUTI
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 18.

Brigitt

2017. május 18.

Egyet kell értsek 0808-al, én is nagyot csalódtam benne. Olyan sok jó véleményt olvastam, hogy azt gondoltam nem nyúlhatok mellé. De igen!!! Az üvegből szagolva egész kellemeske volt, sőt még az első felfújás utáni 10-20 percben is. De ami utána jött, egy megnevezhetetlen katyvasz, ami órák múlva is érződik még, és minél tovább érzem annál jobban idegesít. Csere útján jutottam hozzá, így nem volt nagy anyagi veszteség. Ilyet még nem tapasztaltam illatnál, azt hogy kifejezetten idegesít, ha rajtam van. A méreg elnevezés esetemben kimondottan negatív jelentéssel bír. A 2 pontot csak is a tartóssága miatt kapja. Mert EDT létére nagyon tartós.

Brigitt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 18.

0808

2017. május 8.

Egy igazán erős és ütős dologra számítottam aztán akkorát de akkorát koppantam, hogy az már bemutatandó mint tankönyvi elrettentés.
Iszonyat tömény fojtogató- nocsak mégis csak egy méreg a tömeggyilkosabbik fajtából mert engem ez totál kivégzett és nem vágyom többé erre a megsemmisülésre.
Brutálisan édes rajtam és ennyi, ez már több mint elviselhető soha többé nem kérek belőle!

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

danikin

2017. május 7.

már nem hordanék ilyen intenzív illatot, de imádtam anno! :) vadabb évekre tökéletes

danikin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Milli006

2017. április 6.

Ez az én illatom körülbelül egy éve. Akkor a parfümériában a kezembe nyomták és nem tudtam otthagyni. Vettem korábban 40-50 parfümöt, de ezt kerestem végig. :) Szóval nálam egyértelműen 5 csillagot ér.

Milli006
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene