KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   7890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk néhány pillanat alatt gyönyörű és ápolt körmöket biztosít. Elősegíti a még gyorsabb száradást, a tartósabb lakkozást, és növeli annak fényét.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 30.

Minden igaz, amit a leírás tartalmaz róla, ennek ellenére nem hiszem, hogy teljes áron bárkinek is ajánlanám. Felháborítóan drága! (Én 70%-os leértékeléskor vásároltam...)
Az ára miatt kap tőlem négy csillagot.

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 30.

Az ára miatt kap tőlem négy csillagot.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Fényvédők: Benzophenone-3