KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Diptyque Paris

Ár:   16 900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2017. július 29.

Ár:   16 900 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Eltávolítja a sminket, tisztít és táplál. Látványra a bír tiszta, ragyogó és életteli lesz. Érintésre puha és selymes.

Olajokban – például édes mandulaolajban – igen gazdag, valamint bőrpuhító, tisztító virágviaszokat (például ilang-ilang viaszt) tartalmaz. Magas az A-, E- és C-vitamin tartalma is.

Fehér balzsam viasz-szerű kinézettel, mely három lépéses átalakuláson megy keresztül: a szilárd, sima balzsam finom olajjá válik az ujjainkon. Amikor vízzel keverjük, tejes emulzió lesz belőle.

babyface

2015. április 16.

ha lenne egy rusztikus kis vidéki nyaralóm biztos diptyque termékekkel pakolnám tele a fürdőszobapolcom (a fürdőkádam szélét pedig valamelyik isteni gyertyájukkal). ne kérdezzétek miért én valamiért a vidéki létre asszociálok a dizájnról persze ugyanolyan szívesen használom őket a nagyvárosban is. :) ő volt az első balzsamos lemosó amit kipróbáltam. :) az illata isteni akár a többi diptyque arcápolónak (nagyon természetesek érezhető bennük különböző virágok fúziója) én finoman belemasszíroztam a bőrömbe, ettől olajos állagú lett, majd vízzel könnyedén lemostam. az eredmény pihe-puha, illatos arcbőr, ami nem feszül, húzódik és tényleg nagyon szépen leszedi a sminket (az arcról én szemkörnyékre mást használok). az ára sajnos ennek a terméknek is horror és nem tudom mennyivel tud kevesebbet vagy többet más balzsamos állagú lemosóknál.

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.