KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

DKNY

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vichy, az összetevőket feltöltötte: odzsika, Módosítva: 2011. november 18.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7800 Ft

A DKNY Be Delicious 2004-ben került a piacra. Ahogy ennél a márkánál már lennni szokott, teljes mértékben az amerikai New York város ihlette. DKNY Be Delicious végtelenül bűnös és ugyanúgy ártatlan, erősen érzelmes, barátságos. Kedvcsináló, flörtölő...... A Be Delicious a zöldalma esszenciájának köszönhetően jókedvre deriti és mosolyt csalogat az arcára. A nő a férfi és az alma......ez az illat a DKNY Be Delicious...harapjon rá.

Ár: 12990 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 30 ml-s, 50 ml-s és 100 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 7800 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
DKNY Be Delicious női parfüm
Ár: 10000+pk , Eladó: piszi.eni
Állapot: alig használt, Helyszín: Zalaegerszeg/Keszthely, fizetés: banki átutalás után postázom, vagy személyes átvétel
Ár: 6000 , Eladó: Matilda
Állapot: 100ml / képen látható mennyiség, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel vagy postai úton, fizetés előre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Marcsi66

2018. január 6.

Próbálgatom már egy ideje,h talán változik az első gondolat,,,hogy parfümként kicsit komolytalan,tusfürdő vagy samponként tudom elképzelni,csak erre viszi az érzéket,több nincs benne számomra Zöldeket pedig szeretni szoktam,

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

Erika80

2017. december 30.

A rózsaszínű almácskát is nagyon szeretem, ő is finomka. Nem is tudnám konkrétan kiemelni melyek azok az illatjegyek -a zöldalmán kívül- amelyeket különösen kiérzek és amitől olyan az összhatása amilyen. Kellemes, friss, talán az uborka miatt. Elegánsan virágos a leszáradása. Gyümölcsös-virágos, üde illat. Nem kiemelkedő, nem feltétlen alkalmi illat, mégis az üvegével együtt nagyon kedvelem. Ragyogó tavaszi napsugár, madárdal, rügyfakadás, huncut szellő és ez a parfüm.. hmmm indulhat egy tavaszi nap :)

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Bradshaw

2017. december 13.

Ez a parfüm csomagolás nekem annyira retró, hogy soha nem mertem levenni a polcról. Gondoltam nem mutat újat, már rengeteg más illatot szagoltam. Mivel gyümölcsös parfümöt kerestem, hát megér egy próbát. Láss csodát, ez nagyon jó! Igazán friss, almás illat, amivel nem tudtam betelni. Meg kellett vennem. Most így télen kicsit hanyagolnom kell. Nekem ő tavaszi illat. Szigorú vagyok, nem adok 5 csillagot, azért vannak kicsit nagyobb kedvenceim.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

toszapo

2017. december 7.

Nagyon jó almás friss illat.

toszapo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Nagyon jó almás friss illat.

anidek

2017. november 1.

Emlékszem, először sok évvel ezelőtt találkoztam vele a frankfurti reptér vámmentes boltjában. Csak azért figyeltem fel rá, mert valami szuper akcióban kínálták. Megkóstoltam, és soha többé nem tudtam elfelejteni. Azóta ő a nyári illatom. Friss, gyümölcsös, de közben van benne valami nagyon izgalmas. Nem az a tinédzser illat. Talán az egyik hozzám legközelebb álló parfüm, holott inkább vagyok az édes illatok rajongója. Már nagyon várom, hogy újra nyár legyen. :))

anidek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

googles

2017. október 20.

Ez az illat egy igazán üdítő, friss zöld gyümölcsös illat. Nem szeretem különösebben a gyümölcsös parfümöket, nem is sok ilyet használtam. Kivételt csak ez az illat képez, ebből 3-400 ml-t használtam el. Most újra gondolkodom rajta. a változatai se rosszak (bár annyi van, nem is ismerem őket mind). Az eredeti illat nekem tökéletes. Az Omnia Coralhoz hasonlít nálam (nem az illat maga, inkább néhány jellemzője, vagyis:) nagy hatósugarú és hosszan érezhető, egyértelműen azonosítható illat, nagyon friss (de nem citrusos vagy savanyú; és ami nagy szó, nem untam meg hosszú idő alatt sem. Óriási kedvenc tehát.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 20.

senskin

2017. október 20.

Sajnálom, de inkább emlékeztet egy zoldalma elfogyasztására, mint a kellemességére. Nem jo.:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

Balkis

2017. szeptember 9.

Az egyik legjobb ár/ érték arányú parfüm, nagyon szeretem. Bármikor elfogadnék belőle egy üveggel, bár a személyes kedvencem nem ez - én lassan kiöregszem belőle :-( . A leírás elég jól visszaadja az illat keltette hangulatot. Én eddig nem tudtam beazonosítani az almát, de valóban... Édes is, meg friss is, könnyed, elbájoló, de egyáltalán nem kommersz. Szuper!

Balkis
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

aranybarack

2017. augusztus 4.

Szintén nyári próbálgatás, jujj ez nekem nagyon nem jön be, le kellett mosnom. Zöld alma, uborka, és valami virágos maradék. Az alma-uborka rész nagyon harsány, a virágos maradék számomra kellemetlen illatú. Amúgy ismerős, éreztem már máson, és úgy nem zavart. Az üvege is illik a tartalomhoz.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Cukiduda

2017. június 22.

Kellemes, friss nyári illat, nekem csupán annyi a bajom vele, hogy meglepően hamar elillan. Sajnos rajtam a friss illatok nem maradnak meg sokáig, tehát nem a parfümöt okolom emiatt. Viszont semmi extra, az ára miatt azért várna valami kis csavart az ember.

Cukiduda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool, Citronellol, Isoeugenol, Limonene, Methyl 2-Octynoate