KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

DKNY

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vichy, az összetevőket feltöltötte: odzsika, Módosítva: 2011. november 18.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 12990 Ft

A DKNY Be Delicious 2004-ben került a piacra. Ahogy ennél a márkánál már lennni szokott, teljes mértékben az amerikai New York város ihlette. DKNY Be Delicious végtelenül bűnös és ugyanúgy ártatlan, erősen érzelmes, barátságos. Kedvcsináló, flörtölő...... A Be Delicious a zöldalma esszenciájának köszönhetően jókedvre deriti és mosolyt csalogat az arcára. A nő a férfi és az alma......ez az illat a DKNY Be Delicious...harapjon rá.

Ár: 12990 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 30 ml-s, 50 ml-s és 100 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 7800 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
DKNY Be Delicious női parfüm
Ár: 10000+pk , Eladó: piszi.eni
Állapot: alig használt, Helyszín: Zalaegerszeg/Keszthely, fizetés: banki átutalás után postázom, vagy személyes átvétel
DKNY Be Delicious UTÁNZAT
Ár: 2000 Ft , Eladó: Anett15
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Ráckeresztúr, fizetés: utalással, postán küldöm vagy személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kitti66

2018. május 15.

Pontosan olyan friss gyümölcsös illata van, amiért én megbolondulok. Alap parfüm lett nálam <3

Kitti66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Danina9592

2018. április 30.

Most vettem netről egy 30ml-s változatát, a fresh blossommal karöltve. Nem ismertem eddig az illatot, csak leírások alapján próbáltam elképzelni. Az összetevői miatt gondoltam, hogy tetszeni fog, bár én egy kicsit édesebbre számítottam.Nálam az uborkának van a legdominánsabb illata benne. Ettől függetlenül kifejezetten kellemes az illat, egyenlőre barátkozok vele, aztán majd később írok a tartósságáról, és arról, hogy sikerül-e barátokká válnunk.

Update: Nem nőtt a szívemhez, eladtam.

Danina9592
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Update: Nem nőtt a szívemhez, eladtam.

Lillla31

2018. április 13.

Most, hogy beköszöntött a jó idő, elővettem újra, és szuper érzés viselni. Zöldalmás, dinnyés illat, nagyon fincsi és rajtam tartós is. Semmivel se lehet összetéveszteni, nagyon karakteres és népszerű illat. Sokan lehúzzák pont ezért, mert rengeteg nő kedvence, de én nem bánom, ha máson érzem. Leginkább tavasszal vagy a hűvösebb nyári napokon szeretem viselni. Hétköznapokra ajánlanám leginkább, olyan jó kedvre derítő, rohangálós parfüm.

Lillla31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Kingucii

2018. április 12.

Ajándékba kaptam egy elegáns masnis fekete dobozkában.
Szeretem magamon, mert nem tucat illat.
Nem is kimondottan almás rajtam, hanem sárgadinnyés.
Igazi tavaszi parfüm. 😊
UPDATE Tartóssága nem az igazi, viszont kellemes illatú parfüm.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Ajándékba kaptam egy elegáns masnis fekete dobozkában.
Szeretem magamon, mert nem tucat illat.
Nem is kimondottan almás rajtam, hanem sárgadinnyés.
Igazi tavaszi parfüm. 😊
UPDATE Tartóssága nem az igazi, viszont kellemes illatú parfüm.

Mumus30

2018. március 27.

Tartós gyümi illat. Igazából ennyi. Fiatalos, könnyed, de nekem hiányzik a mélysége.

Mumus30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Beebeee

2018. február 26.

Finom, finom, de egy habfürdő illata ez, semmi több. Vagy talán gyerek illatként is működhet. Mintát rendeltem belőle, és köszönöm, elég is volt, számomra ez nem parfüm.

Beebeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

FanniLorcsi

2018. február 24.

Egyik örök kedvencem. Igazi nyári, tavaszi, friss gyümölcsös illat. Mindig újraveszem ha elfogy. Imádom.

FanniLorcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

loira

2018. február 21.

Isteni illat, friss, üde, virágos-gyümölcsös, könnyed, nem hivalkodó. Engem azonban sajnos allergizál, így csak ruhára vagy hajra fújva tudom használni. Bőrön tovább megmarad az illata.

loira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Tkcsbrgtta

2018. január 24.

Szerintem orok klasszikus! Edesanyam egyik kedvenc illata es en is imadom az alman kivul en dinnyes illatot erzek benne.

Tkcsbrgtta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Marcsi66

2018. január 6.

Próbálgatom már egy ideje,h talán változik az első gondolat,,,hogy parfümként kicsit komolytalan,tusfürdő vagy samponként tudom elképzelni,csak erre viszi az érzéket,több nincs benne számomra Zöldeket pedig szeretni szoktam,

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool, Citronellol, Isoeugenol, Limonene, Methyl 2-Octynoate