KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

DKNY

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vichy, az összetevőket feltöltötte: odzsika, Módosítva: 2011. november 18.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7800 Ft

A DKNY Be Delicious 2004-ben került a piacra. Ahogy ennél a márkánál már lennni szokott, teljes mértékben az amerikai New York város ihlette. DKNY Be Delicious végtelenül bűnös és ugyanúgy ártatlan, erősen érzelmes, barátságos. Kedvcsináló, flörtölő...... A Be Delicious a zöldalma esszenciájának köszönhetően jókedvre deriti és mosolyt csalogat az arcára. A nő a férfi és az alma......ez az illat a DKNY Be Delicious...harapjon rá.

Ár: 12990 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 30 ml-s, 50 ml-s és 100 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 7800 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
DKNY Be Delicious női parfüm
Ár: 10000+pk , Eladó: piszi.eni
Állapot: alig használt, Helyszín: Zalaegerszeg/Keszthely, fizetés: banki átutalás után postázom, vagy személyes átvétel
DKNY Be Delicious 1,5 ml
Ár: 400 , Eladó: Matilda
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás után postai úton

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anidek

2017. november 1.

Emlékszem, először sok évvel ezelőtt találkoztam vele a frankfurti reptér vámmentes boltjában. Csak azért figyeltem fel rá, mert valami szuper akcióban kínálták. Megkóstoltam, és soha többé nem tudtam elfelejteni. Azóta ő a nyári illatom. Friss, gyümölcsös, de közben van benne valami nagyon izgalmas. Nem az a tinédzser illat. Talán az egyik hozzám legközelebb álló parfüm, holott inkább vagyok az édes illatok rajongója. Már nagyon várom, hogy újra nyár legyen. :))

anidek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

googles

2017. október 20.

Ez az illat egy igazán üdítő, friss zöld gyümölcsös illat. Nem szeretem különösebben a gyümölcsös parfümöket, nem is sok ilyet használtam. Kivételt csak ez az illat képez, ebből 3-400 ml-t használtam el. Most újra gondolkodom rajta. a változatai se rosszak (bár annyi van, nem is ismerem őket mind). Az eredeti illat nekem tökéletes. Az Omnia Coralhoz hasonlít nálam (nem az illat maga, inkább néhány jellemzője, vagyis:) nagy hatósugarú és hosszan érezhető, egyértelműen azonosítható illat, nagyon friss (de nem citrusos vagy savanyú; és ami nagy szó, nem untam meg hosszú idő alatt sem. Óriási kedvenc tehát.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 20.

senskin

2017. október 20.

Sajnálom, de inkább emlékeztet egy zoldalma elfogyasztására, mint a kellemességére. Nem jo.:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

Balkis

2017. szeptember 9.

Az egyik legjobb ár/ érték arányú parfüm, nagyon szeretem. Bármikor elfogadnék belőle egy üveggel, bár a személyes kedvencem nem ez - én lassan kiöregszem belőle :-( . A leírás elég jól visszaadja az illat keltette hangulatot. Én eddig nem tudtam beazonosítani az almát, de valóban... Édes is, meg friss is, könnyed, elbájoló, de egyáltalán nem kommersz. Szuper!

Balkis
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

aranybarack

2017. augusztus 4.

Szintén nyári próbálgatás, jujj ez nekem nagyon nem jön be, le kellett mosnom. Zöld alma, uborka, és valami virágos maradék. Az alma-uborka rész nagyon harsány, a virágos maradék számomra kellemetlen illatú. Amúgy ismerős, éreztem már máson, és úgy nem zavart. Az üvege is illik a tartalomhoz.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Cukiduda

2017. június 22.

Kellemes, friss nyári illat, nekem csupán annyi a bajom vele, hogy meglepően hamar elillan. Sajnos rajtam a friss illatok nem maradnak meg sokáig, tehát nem a parfümöt okolom emiatt. Viszont semmi extra, az ára miatt azért várna valami kis csavart az ember.

Cukiduda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

nikuci

2017. június 12.

Már régebb óta szemezgettem vele, de valamiért mindig másik parfümre esett a választásom, mostanáig. :) Nemrég haza jött velem, és egész kellemesnek találom. Nekem egyértelműen nyári illat, és az határozottan tetszik h nem az a tipikus viragos édes fajta nyári illat. Olyan friss, energikus, bármire képes vagyok érzést ad. Nem bántam meg! :)

nikuci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

platinakuka

2017. június 8.

A teszter kübli illata nagyon finom, aztán bőrön savanyított alma szaga lett. 😥 De hamar eltűnt.
Pedig nyári parfümnek tök jó lett volna, végre egy, ami nem citromos.
Barátnőm bőrén persze jobb illata van.
Az élet nem akarja, hogy könnyed illatokkal lepjem meg magamat, egy Mexx-et is próbáltam. Az fini volt, aztán két óra múlva az is elillant.

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Pedig nyári parfümnek tök jó lett volna, végre egy, ami nem citromos.
Barátnőm bőrén persze jobb illata van.

justagirlwithdreams

2017. május 31.

Hát nem is tudom, ajándékba kaptam és már első szaglásra se voltam vele kibékülve teljesen de azért néha használtam. Meglepő hogy míg nekem nem tetszett különösebben, rajtam mindig mindenki dícsérte. Én inkább a fűszeresebb, erősebb illatokat kedvelem ez nekem uborka illatú. Nem lett szerelem, a három csillag csak a környezetem miatt jár neki.

justagirlwithdreams
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

ddorcsii

2017. április 17.

Tíz éve ez a nyári parfümöm! Néha elcsábulok a piros verziója felé, aztán újra a zöld! Én imádom ,rajtam nagyon működik bármikor rosszabb kedvem van csak fújok magamra belőle és besurran a boldog nyár a napomba :)

ddorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool, Citronellol, Isoeugenol, Limonene, Methyl 2-Octynoate