DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RekaKrem, Módosítva: 2018. július 11.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2018 nyarán kiadott, keleties-virágos illat, New York felhőkarcolóira emlékeztető üvegben.

Fejjegyek: guava, tejhab, rózsabors, fekete kardamom

Szívjegyek: arab jázmin, írisz, fehér tea

Alapjegyek: vanília, szantálfa, ámbra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Asianlover

2018. szeptember 1.

Egyetértek az előttem szólóval! :) van sok DKNY illat, amit kedvelek, ezért jól meglepődtem, ezen az édes illaton. Valamiért nem számítottam eleve arra, hogy ilyen édes lesz. De, ha már édes, akkor is minek egy ilyen Dolce Garden-féle hulla sablonos katyvasz...? Hát, több, mint valószínű, hogy a 16-24-es millenial-nek. Sajnos Donna Karan-nál is úgy döntöttek, hogy kell egy nagyon édes illat. Sajnálom, hogy legalább nem lett eredetibb. De mondjuk, az almáikra sem jellemző, sem a minőség, sem az eredetiség. Olyan benyomásom van, mintha a fiatalabb vonalukba érzékelhetően kevesebb energiát fektetnének, mint a 40 plusszos kreációikba :( A Liquid Cashmere-ok kenterbe verik az előbb felsoroltakat.
Visszatérve a Storiesra: tartóssága elég gyenge, szerencsére 2-3 óra múlva híre-hamva sem volt már. Csalódás kategória.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

isabelle007

2018. augusztus 26.

Sajnos nem tetszik. Nagyon hasonlít a Chloé Nomade illatához, amit szintén nem kedvelek. Olyan örömtelen illat. Nem is tudom, milyen alkalom során állná meg a helyét...

isabelle007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

CRD

2018. augusztus 25.

Womanity-felhígítva...
De végre egy DKNY illat ami elüt az unalmas, számomra semmitmondó zöldalma vonaltól, és annak 600féle, szintén unalmasan egysíkú flankerétől.
Ajándékba kaptam egy üveggel-ami egyébként szerintem nagyon tinisre sikeredett, de a kampány is tiniket célzó, és hát végül is az illat is olyan hatást kelt bennem; egy női illat-felhigítva, leegyszerűsítve....
Az ajándékba kapott üveget továbbadtam a 14 éves unokahúgomnak. Rajta tökéletes. Tartóssága egyébként rajtam csak pár óra volt, de ez a márka rajtam sosem működött, szóval ez nem lepett meg...

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Womanity-felhígítva...

iloveyoued

2018. augusztus 24.

Valóban nagyon lightos,nagyon vizes édes lötyi. Hasonlít ezer másikhoz :(

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Valóban nagyon lightos,nagyon vizes édes lötyi. Hasonlít ezer másikhoz :(

Martika5

2018. augusztus 23.

Nekem nagyon kellemes és ez a tejhab is érezhető rajta. Könnyed, friss, édes..

Martika5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Nekem nagyon kellemes és ez a tejhab is érezhető rajta. Könnyed, friss, édes..

nyarigabi

Vele is csak többen vagyunk, ahogy mondani szokás :D

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Vele is csak többen vagyunk, ahogy mondani szokás :D

FruzsinaR

2018. augusztus 23.

A 18 éves énemnek nagyon tetszett volna, most sem gondolom rossznak (a vanília, ámra, rózsabors nálam befutó), szívesen szagolgattam a csuklómon. De rajtam nem összetett, nincs mélysége vagy mondivalója, inkább csak olyan tinglitangli, felszínes. Középiskolában, vagy az egyetemi bulis évek alatt tökéletes.

FruzsinaR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Burya

2018. augusztus 18.

Látom nem én vagyok az egyetlen, aki sokkot kapott ettől a lötyikétől... tényleg borzasztó. A DKNY illatai közül több is tetszik, gondoltam, teszek vele is egy próbát. Egyből bőrre fújtam. Nem kellett volna. Szó szerint menekültem hazáig, hogy lemoshassam magamról. Eleve uuuuutálom az édes illatokat, úgyhogy ez a tejhabos-guavás-vaníliás rettenet már-már az öklendezésig kiborított. Még az édes illatokon belül is egy borzadály, mert mondjuk a Black Opium - még ha nem is az én világom - meg tudom érteni, miért olyan népszerű, hiszen az illatjegyei alapvetően harmonikusak. Ebbe viszont minden frinc-francot belekevertek... Már-már súrolja az Angel szintjét. Jaj, minek kellett ez?

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Forster

2018. augusztus 17.

Én még soha nem mondtam ilyet, imádom a parfümöket. Kb. mindet.DE Ennél jellegtelenebb illatot én még nem éreztem(vagyis de, az új Juicy Couture OUI, majd meglátjátok, ha lesz M.o.-n)Rajtam kb. 1 óráig volt érezhető.1 Ft-ot nem ér.

Forster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

googles

2018. augusztus 13.

Nagy varakozasok utan teljes remalom!
Kedvelek sok dkny illatot.
Ezzel DK is felszallt az edes, mezes, kremes katyvaszokat gyarto Ariannak es Shawn Mendes-ek vonatara. De abbol a katyvaszbol is sikerult egy igazan borzasztot letrehozni (Mert a Shawn illat egesz jo, de ez...! 😲).
Szamomra elvezhetetlen, lemosnivalo rettenet.
Persze mindenkinek mas jon be, igy elore is elnezest azoktol, akiknek ezt a nagyon furcsa edesseget toleralja, vagy esetleg kivanja az orra es a szervezete. 😁

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nagy varakozasok utan teljes remalom!
Kedvelek sok dkny illatot.
Szamomra elvezhetetlen, lemosnivalo rettenet.