DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RekaKrem, Módosítva: 2018. július 11.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2018 nyarán kiadott, keleties-virágos illat, New York felhőkarcolóira emlékeztető üvegben.

Fejjegyek: guava, tejhab, rózsabors, fekete kardamom

Szívjegyek: arab jázmin, írisz, fehér tea

Alapjegyek: vanília, szantálfa, ámbra

DKNY Stories EDP szett
Ár: 8.000 Ft , Eladó: lyrica
Állapot: Teljesen új,fóliás, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel,Budapest
Lilu003

2019. február 16.

Édes illat, és nekem természetesen tetszik. Valami nagyon megfogott benne, szerintem nem egy tucatillat. Édes, fűszeres, érdekes parfüm.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

senskin

2019. február 5.

Elviselhető illat és ezzel sokat mondtam. Az illatjegyek alapján inkább egy Signorinát veszek, ez nekem tul gej...:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

kissagi19

2019. január 27.

16 éves csajsziknak és cserfes vagány csajoknak való illat. A guava és a tejhab nagyon domináns. Annyira, hogy az édes akkordokon uralkodnak. Kicsit savanykásan édes, bohókás.

kissagi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

silence

2019. január 27.

Nem értem miért lett ennyire lehúzva ez a parfüm❓🙄 Nekem kimondottan tetszik, a megvételét fontolgatom 😊
Tény, hogy ez az édeskés illat abszolút nem megszokott Donny Karan-től, Ő általában frissebb vonalon mozog..... de néha kell egy kis újítás..... és ha már a mai illattrendek szinte megköveteleik, és a fiatalok többsége is az édeskés illatokat preferálja, hát Donna Karan is ebbe az irányba mozdult.
Biztosan nem az idősebb korosztályt célozta meg a gyártó ezzel a parfümmel, de én sem vagyok már egy tinilány a közel 40 évemmel, mégis tetszik! 😊
Könnyed, laza, hétköznapokra rohangálós illatnak nagyon szeretném!
A guava, tejhab és a rózsabors fantasztikus harmóniát alkotnak a jázminnal, vaníliával és szantállal. Finom! 😋 Tetszik! 😌
Ami még nagy pozitívum, az a tartóssága! Dél körül fújtam a csuklómra a Douglasban, este 8-kor még illatozott❗️
Amellett hogy én nagyon szeretem - és használom - Donna Karan friss illatait is (DKNY women energizing, DKNY almái, stb.), ezt is simán el tudom képzelni az illatgardróbomban.
Ami miatt mégis csak 4-est adok, az csupán az, hogy vannak ettől nagyobb illatszerelmek is számomra, és el tudom képzelni az életemet nélküle, de ettől függetlenül kívánságlistás maradt! 😉

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Könnyed, laza, hétköznapokra rohangálós illatnak nagyon szeretném!

elinor666

2018. október 27.

Nem olyan rossz ez.Azt hiszem.
Sajnos egy újabb cukorszirupos illat,nekem detto Olympea....
De legalább tartós.Nagyon.
Azért sem adtam pénzt,ezért sem fogok.
Keresem a különlegest,de úgy tűnik nincs új a nap alatt. :(

elinor666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Nem olyan rossz ez.Azt hiszem.
Sajnos egy újabb cukorszirupos illat,nekem detto Olympea....
De legalább tartós.Nagyon.
Azért sem adtam pénzt,ezért sem fogok.
Keresem a különlegest,de úgy tűnik nincs új a nap alatt. :(

pomme

2018. október 19.

Én szeretem... Se Womanity, se Nomade a környéken sincs még hangulatban sem, nagyon fura, hogy ezekhez hasonlítjátok. Volt Womanityből 3 félém, egyik sem ilyen. Ez egy édes, nagyon tejhabos, gyümölcsös könnyedség, nyárra Escada helyett tökéletes, főleg, hogy újabban az Escadák faék egyszerűségű béna löttyök. Ha ajándékba kapnám, nagyon szívesen megtartanám, megvenni majd akciósan fogom (ha). Én pont az almás vonalat utálom, annyira gagyi és olcsó. Ez sem egy mestermű, de legalább volt benne munka. Nem értem, hogy miért baj, ha egy-egy parfümház a fiatalokat célozza meg. Sehol sem vámpírok melóznak, hogy az örökkévalóságnak gyártsanak minőségi illatokat. Ha valaki nem halad, akkor az halott. Kész. Szerintetek a mai 16 éves gazdag picsák szeretnének félvintage nyanyaszagot felfújni, csak mert az az értékes? Szerintem nem gáz haladni a korral, ami egy időben dédanyáink Chanelje volt, az ma simán lehet egy gázos fruitchuli. És akkor mi van? Lepulyázik mindenki és 20 év múlva ez valami szofisztikált elegáns dolog lesz. Tipikus no-one will bat an eye. :D

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Verona5

2018. október 12.

Jellegtelen, átlag alatti, szomorú "teljesítmény" ettől a háztól. Ők is beálltak az édibédi egyenillatokat gyártók sorába. Mondjuk mi mást is várhattam ettől a rózsaszín folyadéktól? Ez egy eggyen-buggyancs! Csak legalább ne lenne ennyire tartós, mert voltam olyan merész a bőrömre fújni és a tegnapi próba puff még ma délután is ott van a kabátom ujján. Még a reggeli illatomat (Laura Biagiotti Roma) is felül kívánja múlni. Nagy mosás lesz a vége. Tegnap még dühös voltam, ma már csak a lemondás van bennem... hát már semmi új egyedi finomság nem jön a parfümpiacra idén??

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 12.

laszlobrigi04

2018. október 5.

Kicsit értetlenül állok azelőtt, hogy miért van azért leszavazva egy parfüm, mert nem tetszik valakinek az illata, nekem is sok illat nem tetszik, de ez nem a parfüm hibája.

Én azért választottam, mert több próba után is tetszett az illata, és ez azóta is így van. Az egyetlen negatívum, hogy valóban nem a legtartósabb, legerősebb illat, amit próbáltam, több fújás kell belőle, mint más illatból.

laszlobrigi04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Asianlover

2018. szeptember 1.

Egyetértek az előttem szólóval! :) van sok DKNY illat, amit kedvelek, ezért jól meglepődtem, ezen az édes illaton. Valamiért nem számítottam eleve arra, hogy ilyen édes lesz. De, ha már édes, akkor is minek egy ilyen Dolce Garden-féle hulla sablonos katyvasz...? Hát, több, mint valószínű, hogy a 16-24-es millenial-nek. Sajnos Donna Karan-nál is úgy döntöttek, hogy kell egy nagyon édes illat. Sajnálom, hogy legalább nem lett eredetibb. De mondjuk, az almáikra sem jellemző, sem a minőség, sem az eredetiség. Olyan benyomásom van, mintha a fiatalabb vonalukba érzékelhetően kevesebb energiát fektetnének, mint a 40 plusszos kreációikba :( A Liquid Cashmere-ok kenterbe verik az előbb felsoroltakat.
Visszatérve a Storiesra: tartóssága elég gyenge, szerencsére 2-3 óra múlva híre-hamva sem volt már. Csalódás kategória.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

isabelle007

2018. augusztus 26.

Sajnos nem tetszik. Nagyon hasonlít a Chloé Nomade illatához, amit szintén nem kedvelek. Olyan örömtelen illat. Nem is tudom, milyen alkalom során állná meg a helyét...

isabelle007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.