KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dolce & Gabbana

Ár:   11 950-14 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2012. február 23.

Ár:   11 950-14 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A SZTÁR illata. Színpompás és energikus, a L’Imperatrice élete egy mozifilm, aminek ő a hősőnje. Minden szempár rá szegeződik, ha belép egy terembe. Vibráló, vonzó, árad belle a személyes varázs és az erő. Féktelen, briliáns és hihetetlenül szenvedélyes. Zamatos egzotikus gyümölcsök és élénk rózsaszín virágok a főbb összetevői ennek az illatnak. A friss görögdinnye és a lédús kivi mesteri kombinációja ez a parfüm, amelyet rózsaszín ciklámen virág esszenciája tesz üdítő illatszenzációvá.

Ár: 10ml fujos + pk = 3500ft , Eladó: RoodGirl
Állapot: 100ml /5,10ml, Helyszín: Köszeg, fizetés: Az ar tartalmazza a pk
Ár: 7500 (a postaköltséget állom) , Eladó: Myrtle
Állapot: 100 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost

fragmaniac

2018. július 5.

Bőrre fújva próbáltam, többször is, szóval az esélyt megadtam. Azt hittem, tetszeni fog a dinnye miatt. Nem is az a gondom, hogy édes, mert a legtöbb kedvelt illatom az. Ez konkrétan egy katyvasz, jobb féle wc illatosítóra emlékeztet. Nappaliba már nem permetezném.

fragmaniac
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Bandita13

2018. június 26.

Imádom! Dinnye és barack minden mennyiségben. Egy fújás bőven elég és egész nap tart! Nem tolakodó, így télen és nyáron is egyaránt használható! Legkedvencebb illat!

Bandita13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

via0408

2018. május 21.

Kedvelem ezt az illatot. Dinnyés, kivis, fűszeres. A rebarbarától emlékeztet egy szénsavas üdítőre. Van egy kis kesernyés éle, így nem annyira édes. A hasonló illatcsaládba tartozó Escada Sorbetto Rosso mellé állítva, ez kifejezetten érettebb illat - nem korban, hanem alkalomban mérve. A L'Imperatrice nem hat gyermetegnek egy irodában sem. Parfümszerűbb, elegánsabb - de csak összehasonlításban, mert különben nem kifejezetten elegáns illat. Inkább nappali, tavaszi-nyári. Az a fajta illat, ami segít elviselni a hőséget. Nagyon nőies, nagyon gyümölcsös, de a nevével nem vagyok kibékülve. Nekem A Császárnő kártyája nem ilyen.

via0408
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

bobherceg80

2018. március 26.

Nagyon kellemes,könnyed nyári illat.Olyan dinnyés-uborkás frissítő illatkavalkád.Helye van egy nyári parfümgyűjteményben,és nem is fog az utcán állandóan szembe jönni.
Annyi bibije viszont van,hogy sajnos nem túl tartós.És a gyomrom valamiért nem bírja...

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Vivienne88

2018. március 2.

A kiadás évében éreztem egy ismerősön, beleszerettem. Kipróbáltam, féltem, hogy rajtam nem lesz annyira varázslatos, de szuperül működik a bőrömön. Elhasznàltam, szerettem, hogy mindenki csodàlta mert nem volt egy elterjedt illat. Aztán új szerelem jött. Tavaly év végén újra vettem, mert valamiért időről időre éreztem az orromban az illatát, és ismét szerelem, nem hasznàlom mindig akárhová, mert túl pimasz sokszor. Imádom, rajtam nagyon tartós, friss, mégis van benne valami csìny.....

Vivienne88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

bridgetb

2018. február 18.

8 éve használom, 8 éve tökéletes !!! Volt mellette sok parfümöm, viszont ettől jobbat sose találtam. Abszolút kedvenc !

bridgetb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

MiniMazsi

2018. január 30.

Mintám van belőle. Nekem túl édes. Olyan illata van, mint a dinnyés rágóguminak. Az elején tisztán érezni egy nagyon finom dinnye illatot, de utána mindent elnyom az édesség. A tartóssága sem túl jó, nem lesz kedvenc

MiniMazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Asianlover

2017. november 12.

Update. Ha, ha :) Mégis csak megvettem újra :) Még mindig odáig vagyok a könnyed gyümölcsösségétől! Nem a legtartósabb illat, de gyümölcsös kategóriában ez kb. fogalmilag kizárt - ha nem egy gyümölcsös fejillattal álcázott gourmand bombához hasonlítjuk, ugyebár.

Először 2010-ben találkoztam vele, a kiadás évében. Nagyon egyedi illatnak találtam, tetszett a gyümölcsössége.
Mostanában több youtube videóban is találkoztam vele, mint top 10 parfüm illat. Hááát, azért ebben nem lennék biztos, de úgy látszik más is elismeri az egyediségét.
Ezért hosszú idő után újra fújtam magamra egy tesztert, de már nem volt olyan az imádat. Pár percen belül inkább rohadt gyümölcsökre asszociáltam. Ma nem venném újra.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

rocknrose

2017. szeptember 6.

Mintám van belőle. Nekem nagyon tetszik az illata, hozzám képest szokatlanul virágos. DE elkeserítő a tartóssága...(az én bőrömön) körülbelül 40 perc alatt adja meg magát és foszlik szerte. Nem csoda, hogy notinon a 100 milis kiszerelést 14 ropiért árulják, mivel naponta nyolcszori fújásra tervezték..

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Burya

2017. június 16.

Ez tipikusan az az illat, amiről egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mi is a véleményem róla. Borzasztóan tetszik, friss, gyümölcsös, szó szerint nyár illata van, de ugyanakkor van egy Balea testpermetem, ami szinte pont ugyanilyen, csak hát töredékébe kerül ennek. A név sem nagyon stimmel szerintem, ez egy fiatalos, könnyed, energikus illat, amit az ember hétköznapra vagy buliba használ, ha éppen jó kedve van, süt a nap és csak a szandált kell felkapni, de az uralkodónő tartását és eleganciáját nem találom benne. Nőies, de nem domina módon, nem is elegánsan, hanem cserfes diáklány módon, aki még pár évig nem szeretne lassítani, csak belekarolni a barátnőkbe és rákacagni a nagyvilágra a szalmakalap alól. Összességében tetszik, még el is gondolkoztam rajta, hogy beszerzem, de azt hiszem, inkább még barátkozom a kis mintámmal, aztán meglátjuk, mi lesz.

UPDATE:
Próbálgatom, próbálgatom, és még mindig tetszik... de nem eléggé ahhoz, hogy beruházzak rá. Ennek a legfőbb oka a tartóssága, ugyanis 1 órával(!!) kifújás után már nyoma sincs, és így bizony igen drága mulatságnak tartanám a testpermet minőségű (és illatú) parfümöt elfújkálni.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

UPDATE:

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)