KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dolce & Gabbana

Ár:   11 950-14 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2012. február 23.

Ár:   11 950-14 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A SZTÁR illata. Színpompás és energikus, a L’Imperatrice élete egy mozifilm, aminek ő a hősőnje. Minden szempár rá szegeződik, ha belép egy terembe. Vibráló, vonzó, árad belle a személyes varázs és az erő. Féktelen, briliáns és hihetetlenül szenvedélyes. Zamatos egzotikus gyümölcsök és élénk rózsaszín virágok a főbb összetevői ennek az illatnak. A friss görögdinnye és a lédús kivi mesteri kombinációja ez a parfüm, amelyet rózsaszín ciklámen virág esszenciája tesz üdítő illatszenzációvá.

Ár: 1300 + posta , Eladó: Mandel
Állapot: 5 ml - 2 fújás, Helyszín: Veszprém, fizetés: Posta
Ár: 6500Ft - csere most nem érdekel , Eladó: summer776
Állapot: 100ml/kb.60ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges: Budapesten több helyen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

rocknrose

2017. szeptember 6.

Mintám van belőle. Nekem nagyon tetszik az illata, hozzám képest szokatlanul virágos. DE elkeserítő a tartóssága...(az én bőrömön) körülbelül 40 perc alatt adja meg magát és foszlik szerte. Nem csoda, hogy notinon a 100 milis kiszerelést 14 ropiért árulják, mivel naponta nyolcszori fújásra tervezték..

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Asianlover

2017. június 17.

Először 2010-ben találkoztam vele, a kiadás évében. Nagyon egyedi illatnak találtam, tetszett a gyümölcsössége.
Mostanában több youtube videóban is találkoztam vele, mint top 10 parfüm illat. Hááát, azért ebben nem lennék biztos, de úgy látszik más is elismeri az egyediségét.
Ezért hosszú idő után újra fújtam magamra egy tesztert, de már nem volt olyan az imádat. Pár percen belül inkább rohadt gyümölcsökre asszociáltam. Ma nem venném újra.

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Burya

2017. június 16.

Ez tipikusan az az illat, amiről egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mi is a véleményem róla. Borzasztóan tetszik, friss, gyümölcsös, szó szerint nyár illata van, de ugyanakkor van egy Balea testpermetem, ami szinte pont ugyanilyen, csak hát töredékébe kerül ennek. A név sem nagyon stimmel szerintem, ez egy fiatalos, könnyed, energikus illat, amit az ember hétköznapra vagy buliba használ, ha éppen jó kedve van, süt a nap és csak a szandált kell felkapni, de az uralkodónő tartását és eleganciáját nem találom benne. Nőies, de nem domina módon, nem is elegánsan, hanem cserfes diáklány módon, aki még pár évig nem szeretne lassítani, csak belekarolni a barátnőkbe és rákacagni a nagyvilágra a szalmakalap alól. Összességében tetszik, még el is gondolkoztam rajta, hogy beszerzem, de azt hiszem, inkább még barátkozom a kis mintámmal, aztán meglátjuk, mi lesz.

UPDATE:
Próbálgatom, próbálgatom, és még mindig tetszik... de nem eléggé ahhoz, hogy beruházzak rá. Ennek a legfőbb oka a tartóssága, ugyanis 1 órával(!!) kifújás után már nyoma sincs, és így bizony igen drága mulatságnak tartanám a testpermet minőségű (és illatú) parfümöt elfújkálni.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

UPDATE:

bobherceg80

2017. május 16.

Nagyon kellemes,könnyed nyári illat.Olyan dinnyés-uborkás frissítő illatkavalkád.Helye van egy nyári parfümgyűjteményben,és nem is fog az utcán állandóan szembe jönni.
Annyi bibije viszont van,hogy sajnos nem túl tartós.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Annyi bibije viszont van,hogy sajnos nem túl tartós.

zsofiacskm

2017. április 24.

A Dolgozós Illat. :) Kifejezetten hamar elillanósnak érzem, de többször volt, hogy sikerült reggel a kabátomba bezárni és a kabát levételekor az irodában dicsérték, hogy mennyire jó...pedig én már nem is éreztem.
Tetszik a gyümölcsös könnyedség, de a név szerintem egyáltalán nem illik rá. Van ismerősöm is, aki megszaglászta a fürdőben, és ledöbbent, hogy mennyire más, mint amire a név alaján számított.

zsofiacskm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

luccsoka2

2017. április 4.

Ez az én illatom!!!NAGY A SZERELEM,már 5 éve lassan!!!

luccsoka2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Ez az én illatom!!!NAGY A SZERELEM,már 5 éve lassan!!!

tgerika74

2017. március 15.

Én nem nagyon értem ezt az illatot, a D&G-től nem ilyesmihez vagyok szokva. :-) Szinte minden illatuk kifinomult, ez viszont elég otromba, majdnem bántóan irritáló illat. Vagy csak nem értem a koncepciót.

tgerika74
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

Vaslady

2017. március 13.

A császárnő,az uralkodónő.
Ha csak ezekre a szavakra,és a mögöttük rejtőző nőre gondolok,akkor teljesen más illatokra gondolok.
Hiszen mit viselhet egy császárnő?
Valami olyan illatot,amit eleve a köznép már anyagilag meg sem engedhet magának,illetve egy olyan bonyolultan megkomponált drága összetevőkkel megtűzdelt,parfümre,amelynek minden cseppje kincs,féltve őrzik még a recepturáját is.....
Ez helyett mit kapunk?
...Történt,hogy tavaly nyáron a barátnőmnél voltam a cukrászdában ahol dolgozik,és a parfümökről kezdtünk el beszélgetni...
A cserfes alig 18 éves brigádoslány Zsófi,rögtön felkapta a fejét,hiszen imád Ő is parfümériákban leselkedni.
Témázgattunk,mig végül megbeszéltük,hogy holnap mindenki megmutatja a kedvenc parfümjét.
Én akkor a YSL-Parisiennet vittem,barátnőm Versace-Bright Crystal illatát(bár ő télen-nyáron évek óta csak ezt az egy illatot használja)
És,itt ismerkedtünk össze a Császárnővel.
Zsófi kedvence,ezt használja,és a barátnőjétől cserkészte be,hiszen neki is ez a kedvence.
Zsófi nagyon csinos lány,teste nem lányos,inkább asszonyos,dús hosszú sötétbarna haj,széles ringó csipő,telt mellek,hófehér mosoly...és mégis ott van benne még az ártatlan fiatal diáklány.
Az illat tényleg hozzá illő,és érdekes,mert magamra fújtam a csuklóra...de tavaly nyár óta,nem is emlékeztem rá.(elillant)
Igy hát,rendeltem mintát,amit fel is kentem a kézfejemre,még reggel,mire eszembe jutott,hogy megillatoljam,már hűlt helyét találtam.
Igy hát,1 órája tettem egy újabb próbát,de már alig érzem,igy gyorsan irom is a véleményem.
Tartósság hagy maga után kivánni valót,de lehetséges,hogy az én száraz bőröm issza be,na de akkor is!
Ez az illat egy nyári,gyenge hatósugarú,dinnyés gyümölcsös koktél.
És bizony nem császárnőknek,hanem tinilányoknak.
Ez az illat nem a NŐ illata,fiatal fruskák kedvence.
Nyári illatok,tudom nem tul tartósak,hamar illannak,és érdemes nagyobb kiszerelést belőlük beszerezni.
Itt a 100ml már 35 eurótól kapható.
Viszont ugy gondolom,ebben az árkategoriában már találok jobban kedvemre valót.
Nem dolce minőség,sajnos.
Azért köszönöm Zsófinak,hogy megismertetett vele,mindig Ő fog eszembe jutni róla.
Ja,a mintát el fogom használni a nyáron :)

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

A császárnő,az uralkodónő.
Hiszen mit viselhet egy császárnő?
Ez helyett mit kapunk?
És,itt ismerkedtünk össze a Császárnővel.
Ez az illat egy nyári,gyenge hatósugarú,dinnyés gyümölcsös koktél.
És bizony nem császárnőknek,hanem tinilányoknak.
Ez az illat nem a NŐ illata,fiatal fruskák kedvence.
Itt a 100ml már 35 eurótól kapható.
Viszont ugy gondolom,ebben az árkategoriában már találok jobban kedvemre valót.
Nem dolce minőség,sajnos.
Ja,a mintát el fogom használni a nyáron :)

Sheila

2017. március 2.

Régóta szemezek vele, noha fogalmam sem volt, milyen, pusztán az illatjegyek meg a leírások alapján. Azt látom hogy megosztó illat, de ez inkább még kíváncsibbá tett.Tavaszi-nyári illatot kerestem, mert elegem van a télből, és úgy döntöttem, hogy teszek az időjárásra, én mostantól tavaszi illatban fogok pompázni és kész. Merész voltam és végül vakon megrendeltem, lesz ami lesz alapon. Tegnap meg is érkezett, és csoda történt, mert első fújásra szinte még sosem jött be ennyire egy illat. Első gondolatom az volt, hogy jééé, én ezt voltaképp ismerem, vagy pontosabban ismerek ilyen illatokat, mert szinte gyors egymásutánban robbantak az orromba és az agyamba a következő gondolatok: sampon, öblítő, dinnye, nyár, gyümölcskoktél, virágos rét, tiszta ruha, napsütés....és hogy ez eszméletlen jóóó...Esküszöm jó kedvet csinált. Megcsömörlöttem a nehéz, édes-vaníliás-fűszeres téli illatoktól és a tavaszi hangulatomhoz illően ma reggel ezt fújtam magamra. Tartósságára nincs panaszom, reggel órákon át szinte brutál erősen éreztem magamon, délutánra halványodott, de de még mindig meg-megcsap. Csodálatos, friss és édes egyszerre, úgy tűnik jóban leszünk.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Marcsi66

2017. február 12.

Felfigyeltem rá,egy majdnem 5 csillagra értékelt parfüm,h lehet néhány véleményező számára ennyire rossz,,,,csak ezért vettem belőle mintát.
Sajnos a " lehúzó társak mögé állnék én is" nem mondom h a bőröm hibája,ezt megszagoltam üvegből is,papíron szintén,hát borzalmas,
Erjedt,poshadt gyümölcsöket áraszt,ez a parfüm,most a hidegben is rosszul érint,milyen lehet melegben?,Azért a vége felé viselhetőbb,de ez már nem számít,a rossz élményt nem képes feledtetni,,,és igen itt a bizonyíték,a nagy márkák is olykor hibáznak

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 12.

Hidratálók: Propylene Glycol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)