KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lorenzo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2018

Illatjegyek: citrom, harangvirág, zöld alma, jázmin, rózsa, bambusz, cédrus, borostyán, pézsma

2 ml-s üveg fiola mintának
Ár: 10 db - 1.100 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy személyesen
KERESEM! Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest EDT
Ár: ... , Eladó: Timi8
Állapot: Saját üvegében, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bogyóka

2018. július 2.

Lehet velem van a baj, nekem teljesen egy az egyben alap Light Blue. De lehet csak rajtam viselkedik így, mert előttem a hozzászólók már leírták a különbségeket, amiket én nem érzek. Tartóssàga nulla pontos rajtam. Nagyon vártam a nyári limitált Light Blue-t, végre lesze könnyed nyári friss parfümöm, de nem jött be sajnos.

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Kremcica

2018. július 1.

Tökéletes nyári édes-citromos limonádé a LB edt alapillatával. Vagyis csak az lehetne... Ezzel is az a bajom mint az Intense-el és a Panrea-val, nem elég tartós. Tudom hogy a friss citrusos illatok nem olyan tartósak, de az mégsem járja hogy befújom magam reggel és mire az ajtóig eljutok már nem vagy alig érezhető. :(

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

CRD

2018. június 28.

Nagyon citromos, édes, szuper-az elején! Aztán már nem annyira citromos, édes és szuper...Ajándékba kaptam egy üveggel, a Light Bluet sosem szerettem, csak a Sunset in Salina flankert-azt nagyon!-gondoltam tengerparti nyaralásra elviszem, oda jó lesz. A tengerhez, nappalra teljesen szuper. Sajnálom hogy az édes citromossága nem tartósabb. Munkába nem tudom elképzelni magamon. Nyaralásra való kis helyeske, semmi komoly.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 28.

leila0803

2018. június 14.

A fejillata nagyon finom, kesobb viszont nem erzem sajnos magamon, es ez a kesobb kb fel ora. Mivel az eleje tetszik, igy negyest kap.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

Verona5

2018. június 14.

Megillatoltam ma a Müllerben. A nevétől előre összefutott a számban a nyál, már nagyon ki voltam rá éhezve, vártam, hogy végre itt egy igazi citromos illat. Na ezt el lehet felejteni... pár fújás a kézfejre és előjön a drogériákban már számtalanszor illatolt egyen-citrus, ami kezdetben még tényleg cirtusnak tűnik, de sajnos nagyon mű egy valami lesz belőle, nagyon átlagoska. Nincs benne szépség, mosogatószagúvá válik. Ha valakinek ez bejön és ennyiért /jesszusom, majd 30 eFt 100 ml!!/, szíve-lelke rajta. Sajnos még mindig várnom kell egy igazi citromosra...

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 14.

Cintia04

2018. június 13.

Nagyon vártuk párommal ezt a parfüm párost és úgy egyeztünk meg ha valami jó kis illat lesz haza is hozzuk magunknak mert, hogy itt a nyár kellene egy szaladgálós citrusos fincsiség de mondanom sem kell ott is maradtak a polcokon. Olyan sajnos mint a Panarea tesója édes, krémes semmi citrus, semmi frissesség rajtam szörnyen működik. Páromon a férfi változat szinte ugyanolyan volt mint a sima Light Blue pour homme csak egy leheletnyit lágyabb volt és ő róla és én rólam is 1 óra múlva eltűntek semmi nem maradt belőlük. A színe, üvege tényleg nyárias, fiatalos, üde, csajos/pasis, letisztult de az illatuk " ez már volt " érzéssel párosult. Rosszul is érzem magam soha nem adtam 2 csillagot de most kénytelen leszek. Sajnálom! :(

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

2018. június 12.

Nagyon-nagyon jó illat, rajtam kb. 0 tartóssággal. Kifújáskor finom citromos, az anyaillathoz képest jóval visszafogottabb benne a bergamot, a frézia sem domináns, a citrom uralja az illatot. Hogy később hogyan változik azt nem tudom, mert rajtam konkrétan 15 perc után már nem érződik. 4 nagyot fújtam magamra, egyet-egyet a két könyökhajlatomba illetve a csuklóimra. Az illata amúgy nagyon tetszene, de a tartóssága illetve annak hiánya miatt nem fogom megvenni, elég nekem az anyaillat és 3 másik flanker. (Egyébként a Dreamig in Portofino nevű flankerrel jártam még ugyanígy, hogy seperc alatt gyakorlatilag eltűnik rólam az illata.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

mohano

2018. június 9.

Lassan 24 órája fújtam a csuklómra, közben izzadtam néhány litert, zuhanyoztam kétszer és még mindig jól felismerhetően érződik a csuklómon, azért egy EDT-től ez szép teljesítmény. Kifejezetten tetszik is az illata, egyetlen bánatom a borsos ára. Szóval ha valaki megszabadulna tőle, vevő lennék a kicsikére. Citromos, de valahogy jobban tetszik, mint az anyaillat, nem tudnám megmondani, miért.

mohano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

HDR

2018. június 8.

Nekem nagyon tetszik, imádatos! Krémes, de nem édes citromfagyi. Semmi wc illatositós nem volt benne rajtam. A tartóssága azt hiszem gyenguska, de mivel csak egyet fujtam a csuklómra igy ez nem releváns. Ahogy megillatoltam azonnal homokos, leanderekkel teli, sós tengerpartra vágytam. Iszonyat jó!!!! Egyetlen szívfájdalmam,hogy mire elerhető áton lesz kaphato webes boltokban, addigra elmúlik a nyár.

HDR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

NormanMama

2018. június 1.

Eskudni mertem volna ra, hogy ez nekem nagyon be fog jonni... Nagyon kedvelem a citrusos illatokat, s ugy ahogy van, az illatjegyek szerint is nekem lett kitalalva - elmeletben. Nagyon orulok, hogy nem ruhaztam be a legnagyobb kiszerelesre. Az en boromon az elso 1-3 percben erzodik a friss citromhej illata, aztan jon egy kb. 5 perc mosogatoszer/felmososzer-jellegu vegyszeres citromillat, ami halvanyul, egeszen addig, amig kerek 30 perc mulva egy az egyben a Police Blue Desire (Rossmannban 2000 huf-ert vasarolt) illata erezheto, hatosugar nelkul, csak a boron kozvetlenul. Nagyon is a celcsoportba tartozonak tekintettem magamra, igy oriasi csalodas szamomra - lehet, hogy a ferfi verzioval probat teszek...

NormanMama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

Antioxidánsok: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.