Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lorenzo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2018

Illatjegyek: citrom, harangvirág, zöld alma, jázmin, rózsa, bambusz, cédrus, borostyán, pézsma

2 ml-s üveg fiola mintának
Ár: 10 db - 1.100 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy személyesen
Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest EDT foglalt
Ár: 4800-Ft plusz posta , Eladó: Zenomama
Állapot: 25 ml/fotó , Helyszín: Budapest, fizetés: Postàn maradó/foxi

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

_zsulu_

2018. augusztus 3.

Gimis koromban számtalan üveggel elfogyasztottam a klasszik Light Blue-ból, imádtam, nagyon tartós és friss volt rajtam. Mikor megláttam ezt a nyári újított kiadást megörültem neki, gyorsan mentem is megillatolni a Müllerbe. Sajnos egy az egyben Bogyóka véleményét osztom, kifújás után pár perccel mintha éreztem volna egy enyhe citromhéj illatot, de nagyon kellet keresnem, és meglepő módon kb. fél óra múlva sehol semennyire nem érződött rajtam az illat (pedig fújtam rendesen azt a tesztert :D), mintha egy olcsó testpemettel fújtam volna magam. Csalódás.

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

googles

2018. augusztus 2.

Bogyóka megjegyzesevel azonos a tapasztalatom. Nem erzek kulonosebb citrusossagot, vagy csak nem mukodott az orrom, amikor teszteltem (tobbszor is).
Kicsit csalodott vagyok, mert sokkal-sokkal frissebb, citrusosabb valtozatot almodtam meg.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Bogyóka

2018. július 2.

Lehet velem van a baj, nekem teljesen egy az egyben alap Light Blue. De lehet csak rajtam viselkedik így, mert előttem a hozzászólók már leírták a különbségeket, amiket én nem érzek. Tartóssàga nulla pontos rajtam. Nagyon vártam a nyári limitált Light Blue-t, végre lesze könnyed nyári friss parfümöm, de nem jött be sajnos.

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Kremcica

2018. július 1.

Tökéletes nyári édes-citromos limonádé a LB edt alapillatával. Vagyis csak az lehetne... Ezzel is az a bajom mint az Intense-el és a Panrea-val, nem elég tartós. Tudom hogy a friss citrusos illatok nem olyan tartósak, de az mégsem járja hogy befújom magam reggel és mire az ajtóig eljutok már nem vagy alig érezhető. :(

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

CRD

2018. június 28.

Nagyon citromos, édes, szuper-az elején! Aztán már nem annyira citromos, édes és szuper...Ajándékba kaptam egy üveggel, a Light Bluet sosem szerettem, csak a Sunset in Salina flankert-azt nagyon!-gondoltam tengerparti nyaralásra elviszem, oda jó lesz. A tengerhez, nappalra teljesen szuper. Sajnálom hogy az édes citromossága nem tartósabb. Munkába nem tudom elképzelni magamon. Nyaralásra való kis helyeske, semmi komoly.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 28.

leila0803

2018. június 14.

A fejillata nagyon finom, kesobb viszont nem erzem sajnos magamon, es ez a kesobb kb fel ora. Mivel az eleje tetszik, igy negyest kap.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

Verona5

2018. június 14.

Megillatoltam ma a Müllerben. A nevétől előre összefutott a számban a nyál, már nagyon ki voltam rá éhezve, vártam, hogy végre itt egy igazi citromos illat. Na ezt el lehet felejteni... pár fújás a kézfejre és előjön a drogériákban már számtalanszor illatolt egyen-citrus, ami kezdetben még tényleg cirtusnak tűnik, de sajnos nagyon mű egy valami lesz belőle, nagyon átlagoska. Nincs benne szépség, mosogatószagúvá válik. Ha valakinek ez bejön és ennyiért /jesszusom, majd 30 eFt 100 ml!!/, szíve-lelke rajta. Sajnos még mindig várnom kell egy igazi citromosra...

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 14.

Cintia04

2018. június 13.

Nagyon vártuk párommal ezt a parfüm párost és úgy egyeztünk meg ha valami jó kis illat lesz haza is hozzuk magunknak mert, hogy itt a nyár kellene egy szaladgálós citrusos fincsiség de mondanom sem kell ott is maradtak a polcokon. Olyan sajnos mint a Panarea tesója édes, krémes semmi citrus, semmi frissesség rajtam szörnyen működik. Páromon a férfi változat szinte ugyanolyan volt mint a sima Light Blue pour homme csak egy leheletnyit lágyabb volt és ő róla és én rólam is 1 óra múlva eltűntek semmi nem maradt belőlük. A színe, üvege tényleg nyárias, fiatalos, üde, csajos/pasis, letisztult de az illatuk " ez már volt " érzéssel párosult. Rosszul is érzem magam soha nem adtam 2 csillagot de most kénytelen leszek. Sajnálom! :(

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

2018. június 12.

Nagyon-nagyon jó illat, rajtam kb. 0 tartóssággal. Kifújáskor finom citromos, az anyaillathoz képest jóval visszafogottabb benne a bergamot, a frézia sem domináns, a citrom uralja az illatot. Hogy később hogyan változik azt nem tudom, mert rajtam konkrétan 15 perc után már nem érződik. 4 nagyot fújtam magamra, egyet-egyet a két könyökhajlatomba illetve a csuklóimra. Az illata amúgy nagyon tetszene, de a tartóssága illetve annak hiánya miatt nem fogom megvenni, elég nekem az anyaillat és 3 másik flanker. (Egyébként a Dreamig in Portofino nevű flankerrel jártam még ugyanígy, hogy seperc alatt gyakorlatilag eltűnik rólam az illata.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

mohano

2018. június 9.

Lassan 24 órája fújtam a csuklómra, közben izzadtam néhány litert, zuhanyoztam kétszer és még mindig jól felismerhetően érződik a csuklómon, azért egy EDT-től ez szép teljesítmény. Kifejezetten tetszik is az illata, egyetlen bánatom a borsos ára. Szóval ha valaki megszabadulna tőle, vevő lennék a kicsikére. Citromos, de valahogy jobban tetszik, mint az anyaillat, nem tudnám megmondani, miért.

mohano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

Antioxidánsok: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.