KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Domus Olea Toscana

Ár:   10 300 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. december 8.

Ár:   10 300 Ft
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Lábápolók

Segít a duzzanatok és nehéz lábak elleni küzdelemben. Ellazítja és rugalmassá teszi a bőrt, antioxidatív hatású.

Gazdag krém egy praktikus levegőtlen adagolóban, finom illattal. Tehermentesíti a lábakat meglévő vízvisszatartás esetén és erősíti a vérereket. A krém elmasszírozásával csökken a duzzanat, a bőr láthatóan rugalmasabb, puhább és simább lesz. A mentol kellemes friss érzetet biztosít, mialatt a koffein és a szőlőlevél támogatják a vízelvezetést. A gyümölcssavak kisimítják a bőrt és támogatják a sejtmegújulást.