KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Domus Olea Toscana

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. december 8.

Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Lábápolók

Erős bőrnyugtató hatású emulzió

Ez az emulzió megfelel az optimális lábápolás minden igényének - általában az elhanyagolt a téli hónapokban szükséges. Puhán és selymesen tartja a lábakat és kellemes illatot hagy maga után. Megelőzi a nap folyamán kialakuló rossz lábszagot és este megnyugtatja a fáradt lábakat. Ideális ellátás durva bőrkeményedésre. Támogatja a bőrsejtek regenerálódását, így optimális kezelést biztosít fagydaganat esetén.