KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Juvi, Módosítva: 2012. augusztus 19.

Kategória:   Fog- és szájápolók

handig

2017. november 14.

Nem ertem az itteni csak pozitiv visszajelzeseket.
Nekem az antibakterialis felirat piros de a marka es a fajta megegyezik.
Rengeteg fogselymet hasznaltam mar palcikasat es szakitosat is ez a legszornyubb. Iszonyatosan akadozik, igy nem tudom jol es siman csusztatni a fogak kozott egy remalomma teszi a fogselymezest. Ami van is kidobom mert szornyu.

handig
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Nem ertem az itteni csak pozitiv visszajelzeseket.
Nekem az antibakterialis felirat piros de a marka es a fajta megegyezik.

writa

2017. augusztus 14.

Meglepett a mentolos íze, de szeretem, régóta használom és nem tervezem leváltani.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Radam

2017. augusztus 2.

Ár-érték arányban verhetetlen, Flouridot tartalmazó ( :) ) , jó minőségű fogselyem. Egyértelműen 5*!

Radam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Nap

2017. július 22.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom. Az ára egyébként is kedvező, de ha megnézzük a fogselyem hosszát (100 ml), akkor azt mondhatjuk, hogy kétszer olyan hosszúságot tartalmaz, mint a legtöbb drágább fogselyem doboza, és Sodium Fluorid is van benne. Kellemes friss mentaíze van, hatékonyan teszi a dolgát. Minden étkezés után használom, napi három-öt alkalommal is, de még így is legalább egy hónapig kitart.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

rocknrose

2017. május 18.

Itteni vélemények alapján választottam és tényleg nagyon jó kis termék. 2 csomaggal is vettem, egyet itthonra, egyet munkahelyre :)

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

KataZs

2017. április 19.

Ár-érték arányban verhetetlen. Napi többször is használom, és így is irtó sokáig elég. Más fajtát nem is próbáltam, de nincs is szükség rá, mert tökéletesen teszi a dolgát. Szűkek a fogközeim, de tökéletesen befér ez közéjük, és nem is szakadozik. Praktikus a csomagolása, így mindig magammal tudom vinni. Nálam 5*-os termék, sokadszorra veszem újra és fogom is.

KataZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

fairynorah

2017. március 28.

Roppant szerethető. Vékony, nem szálazódik (könnyen), finom mentolos és olcsó :D Mivel egyszerre egy km-t használok,így nagyon valószínű,h az ár/értéke miatt visszatérő vendég lesz nálam :))

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

cintialaura

2017. január 23.

Vékony, de ez az első ami nem sérti fel az ínyem, így maradok ennél. Remélem nem változtatnak rajta.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

reku0304

2017. január 8.

Olcsó, nem szakad csak úgy el és nagyon jó menta íze van! :)

reku0304
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Olcsó, nem szakad csak úgy el és nagyon jó menta íze van! :)

Banszky

2016. december 31.

Olcsó és ugyanúgy teszi a dolgát mint más drágább társai. Ez csak egy fogselyem..

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.