KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50 m   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 4.

Kiszerelés:   50 m
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogselyem fekete szénnel, mely gyengéden, de alaposan tisztítja a fogakat, és segít megőrizni természetes fehérségüket. Frissítő illattal élénkítve.

cseri88

2018. október 16.

Mentolos illata nagyon jó, viszont kicsit vastag és nagyon könnyen bomlik szálakra, de nekem még mindig megéri és tetszik a csomagolása és az ára is :)

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Martu0508

2018. augusztus 19.

Nem vagyok tőle elájulva. Tetszik az enyhe mentolìze, a szìne, viszont nèhol a fogközeimhez tùl merev az anyaga. Ki biztosan nem dobom, de többet nem veszek ilyet.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

KezdoManias

2018. április 8.

Viszonylag kevés termék van, amit egy-két próbálkozás után rögtön kidobok, ha nem tetszik - ez sajnos ilyen. Maga az ötlet persze jó, és nagyon vicces a fekete szín - a pozitívumok eddig tartottak. Közepes szálvastagság merevséggel kombinálva. Nem waxos, így nehezen illeszthető a fogközök közé, ami nálam ellehetetleníti a használatot. Sajnálom, mert jó ötlet volt a fogselyemmel is meglovagolni a "fekete fogkrém divatot".

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Színezékek: Charcoal Powder