KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 27.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Teljes védelem a fogak és az íny számára.Kíméletesen és alaposan távolítja el a lepedéket és megakadályozza a baktériumok elszaporodását.Eukaliptusz és borsmenta íze biztosítja a hosszantartó friss leheletet.

minus8

2017. július 31.

Egyáltalán nem jön be, nem habzik semennyire, kb. 5 percig friss tőle a leheletem, ez a kék szín meg úgy megfogja a fogkefét h csak na. DM-es cuccokkal nem szoktam mellényúlni, de ez most nem volt jó vásár. Egyedül az ára miatt adok 2 csillagot.

minus8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

S.K

2017. július 30.

Szájvízzel együtt használom. Biztos, hogy mostanában nem veszek más fajtát. Szerintem teljesen jól habzik.

S.K
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Makk Zsuzsó

2017. június 27.

Általában saját márkás fogkrémeket használok, mert semmi különbséget nem tapasztaltam a drágább fogkrémek és ezek között. Ez is rendben van, bár nem habzik annyira, mint megszoktam egy fogkrémtől.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Kesudio

2017. június 22.

Korábban a dontodent 7X-eset használtam. Nem találtam a boltban, helyette ezt vettem. Kiszerelése jobban tetszik, hogy kisebb. Nagy különbséget nem érzek, ez ugyanolyan szuper.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Csirip74

2017. április 16.

Sokáig a dontodent 7X fogkrémjét használtuk családilag, azonban több hete nem látom a polcokon. Ezt veszem helyette már egy ideje, három tubussal elhasználtunk. Ez is nagyon jó fogkrém, minden szempontból. Mivel fogérzékenységgel küzdök, ebből a szempontból is értékelek, jelentem tökéletes! A mentolossága lehetne erőteljesebb, ettől függetlenül öt csillag.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. április 7.

Ez a legújabb felfedezésem; a dontodent sensitivejét használom alapból. Legutóbb a sensitive mellé egy ilyet is vettem, mert láttam, hogy a sok jó tulajdonsága mellet az érzékeny fogakra is ajánlott.És tényleg, nem érzem, hogy bántaná az érzékeny részeket. Az állaga krémesebb, mint a sensitive, a színe meg kék! Tiszta kék lesz a kagyló és a kezem, és a kefe is kékesen habzik. Az íze, szaga, állaga, a tisztítási képessége, siklása, mindene nagyon kellemes és jó. Remek kis fogkrém, nem rosszabb a Sensodyne hasonlóan krémes és kellemes fogkrémjeihez képest. (Akkor minek is adjak annyi pénzt ki egy olyan fogkrémre?) Ez, akárcsak a sima sensitive, amit imádok, remek választás. Ajánlom ezt mindenkinek.

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 7.

KEAnna

2017. február 8.

Kb. 2,5 hete használom. Elégedett vagyok vele,jól tisztít, frissít és az ár is korrekt.

KEAnna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

mosomedve

2017. január 19.

Nekem nagyon bejön, mert jól tisztít, frissíti a lehelletem és nem marja az ínyem. Sokan hátránynak fogják írni, hogy nem habzik rendesen, meg kifolyik a szájból, engem egyáltalán nem zavar, gondolom azért, mert az SLS-t helyettesítették benne mással, nagyon helyesen. Valamit valamiért.

mosomedve
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol