Dontodent

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanga.cv, Módosítva: 2018. július 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A citromfű kellemesen lágy és a gyömbér frissítő íze ötvöződik ebben a fogkrémben. Az extra friss és tiszta szájérzetért.

• Frissesség - a gyömbér- és citromfűkivonatnak köszönhetően.
  • Hatékonyság - a fogszuvasodás ellen.
  • Védelem - a lepedék lerakódása és a fogkő újraképződése ellen.
  • Tisztítás - kíméletesen eltávolítja az elszíneződéseket.
  • Ragyogás - visszaadja a fogak természetes fehér színét.

Mindennapos használatra alkalmas. Csak felnőttek részére.

Nátrium-fluoridot tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pilence

2018. augusztus 26.

Feherito hatast nem vettem eszre es nem kopcsonoz friss leheletst max 15 percig esetleg. Az ize jo friss.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

k.boglarka

2018. augusztus 26.

Nagyon szuper ez a fogkrém, jól tisztítja a fogakat van benne fluorid. Olcsó és az íze is kellemes ahogy bizsereg :)

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

allebag2

2018. augusztus 12.

Nem igazán szeretem a mentolos fogkrémek ez,így mindig keresem az alternatívákat. Tökéletes kombináció a gyömbér és a citromfű,frissítő,mégsem csíp. Viszont sajnos szerintem nem tisztít elég hatékonyan,ezért nem adok rá max csillagot.

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Kornelia14

2018. augusztus 8.

Egyszerűen imádom az ízét, már régóta kerestem alternatívát a nem mentolos fogkrém kategóriájában. Eddig a Marvis fogkrémet ismertem csak, azonban annak lényegesen borsosabb az ára. Nekem abszolút favorit.

Kornelia14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

tonic

2018. augusztus 6.

Egész kellemes, és ennek is olyan olajfesték tubus kinézete van,mint a kézkrémjeiknek.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Joan

2018. augusztus 4.

Előbb a gyömbér, aztán inkább a citromfű íze érződik, egyáltalán nem mentolos. Nem habzik, de mivel SLS-mentes, ez nem is várható. Szerintem annyit fehérít, mint a Himalaya, csak töredékébe kerül. Én szeretem. Aki szereti a pho levest, annak be fog jönni! :)

Joan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

random

2018. július 6.

Én nem igazán érzek ki belőle sem citromfüvet, sem gyömbért, de kellemes íze van, és csak egészen kicsit mentás. Sajnos az íz nem túl hosszantartó. Egész jól habzik, a tisztító hatásával is meg vagyok elégedve, viszont... Hát nem kimondotta csíp vagy szárít, de egy fél óráig minimum szomjas vagyok tőle. Emiatt nem kaphat 5 csillagot... még, mert ha mondjuk hosszútávon fehérít is, akkor megkapja. A tökéletes olcsó nem mentolos fogkrém utáni nyomozás folytatódik... De addig asszem kihúzom ezzel.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol

Sorbitol h 1 1