Dontodent

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanga.cv, Módosítva: 2018. július 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A citromfű kellemesen lágy és a gyömbér frissítő íze ötvöződik ebben a fogkrémben. Az extra friss és tiszta szájérzetért.

• Frissesség - a gyömbér- és citromfűkivonatnak köszönhetően.
  • Hatékonyság - a fogszuvasodás ellen.
  • Védelem - a lepedék lerakódása és a fogkő újraképződése ellen.
  • Tisztítás - kíméletesen eltávolítja az elszíneződéseket.
  • Ragyogás - visszaadja a fogak természetes fehér színét.

Mindennapos használatra alkalmas. Csak felnőttek részére.

Nátrium-fluoridot tartalmaz.

Vicus

2019. február 23.

Tökéletes lehet ez olyannak, aki nem szereti az erős mentolos ízt, de nekem pont emiatt nem elegendő, nem érzem elég frissnek a lehelletemet a használata után. Mondjuk emiatt nem vonok le csillagot, mert előre tudtam, hogy erre számíthatok. Nem praktikus a kupakja sem, nem áll kézre, sokszor leejtem, jobb a pattintós kupak vagy amit könnyebb megfogni :D Árban nagyon jó, de nem tisztít annyira mint a Himalaya Herbals fogkrémem, így visszatértem ahhoz.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

pilleriin

2019. január 26.

Utálom a mentolos fogkrémeket, ezért ennél maradok, egy csoda. Remélem sokáig lesz még mert mindig ezt szeretném használni.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Lills

2019. január 26.

Abszolút pozitív véleménnyel vagyok róla. Tetszett az íze, jól tisztít, ára is kedvező, és (bevallom ami engem először megfogott) a csomagolása annyira menő :D Nem tette érzékennyé a fogaimat, nem okozott egyéb problémát sem... Akik nem szeretik a mentolos fogkrémeket, érdemes egy próbát tenni vele :)

Lills
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Sziporka88

2018. december 28.

A Marvis fogkrém design miatt vettem, de egy nagyon klassz ízű, jól tisztító fogkrémre leltem. Használok mellette klasszikus fogkrémet is, de feldobja a reggeli fogmosást.

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

anastasia

2018. december 13.

Nem szeretem a mentolos fogkrémeket, ezért vettem meg. Enyhe, édes-citrusos íze van. A gyömbér érezhető, de nem csíp, csak szénsavasan bizserget. A csomagolását könnyű használni -- a külső ellenére műanyagból van. Nagyon jó, gyerekfogkrémre emlékeztet.

Közben felismertem, hogy az arculatot a Marvis fogkrémekről mintázták.

anastasia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Közben felismertem, hogy az arculatot a Marvis fogkrémekről mintázták.

fntyboi

2018. december 11.

Nagyon megtetszett a csomagolás, na meg az ára is, így vettem egyet. Kifogyásig csak ezzel mostam fogat normál módon reggel és este ugyanazzal a fogkefével, amivel azelőtt, viszont nekem nem tisztított megfelelően. Éreztem a használat után érdességet, lepedéket a fogaimon, napról-napra jobban, amit előtte más fogkrém használatakor nem tapasztaltam. Nem vettem újra, váltottam, és ez a rossz érzés megszűnt, pedig mosási technikát, fogkefét nem váltottam... Az íze egyébként tetszett, ezért két csillagos nekem a termék.

fntyboi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Andante

2018. november 22.

Az utóbbi időben mindig drágább fogkrémeket vásároltam. Ezt csak azért tetszett meg, mert gyömbéres. Meglepődtem, hogy az árához képest nagyon jó.

Andante
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Makk Zsuzsó

2018. október 8.

Aranyos a csomagolása, finom az íze, teszi a dolgát. Viszont a kupakját tényleg nehezebb visszatekerni, de ez legyen a legkevesebb.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Loona

2018. szeptember 30.

Végre egy új nem mentolos, vegán, de nem "szupernatúr-fluoridmentes" (én szeretem, ha egy fogkrémben van fluorid) fogkrém a polcokon! Olyan ez, mint a fehér holló, naná, hogy lecsaptam rá :D és bár van még régebbi fogkrémem betárazva, amit el kéne használnom (ha néha egy szóba jöhető fogkrém megjelenik a polcokon, abból évekre feltankolok), muszáj volt rögtön kipróbálni is. Évtizedeken keresztüli utálatos, mentol miatti allergiás tünetes fogmosás után a mai napig félek, amikor új fogkrémet próbálok ki, de ebben az esetben természetesen nem volt baj, semmi fuldoklás, semmi öklendezés, semmi hasfájás, szuper! De persze mitől is lett volna? :)

Jól tisztít, egy nagyobb borsónyi mennyiség bőven elég belőle, és ennyit használva gyakorlatilag semmilyen ízt vagy utóérzetet nem hagy a számban (még egy hatalmas pluszpont! Nem szeretem, ha íz marad a számban fogmosás után, szerintem pont nem az a tiszta érzet, ha valami íz ottmarad - pláne nem a mentolos "frissesség"). Ha véletlen kicsit többet nyomok, akkor a gyömbér enyhe csipkelődését azért érezni, de ez nem zavar. És bár ha ezt az ígéretét nem tartotta volna be, én akkor is ugyanannyira csípném, de mintha tényleg fehérítene is kicsit: pár hete pont megállapítottam, hogy mintha sárgábbak lennének a fogaim, mostanában viszont ez megint nem jut eszembe, ha a tükörbe nézek.

Az egyetlen, ami lehetne picit jobb (funkció tekintetében - kinézetre csinos ez a retróra hajazó tubus), az a csomagolása: mivel az állaga elég sűrű (paszta, kenőcs állagú), a tubuson levő viszonylag kis lyukon nehéz kinyomni a fogkrémet, illetve a pici kupakjának nincs túl jó fogása, nem mindig könnyű lecsavarni (nedves kézzel pláne nem), és bár megáll rajta a tubus, állítva tárolva azért könnyebb fellökni, mint egy a tubus teljes szélességével megegyező kupakos fogkrémet.

Aminek külön örülök benne, az a kiszerelése: az elmúlt pár évben csak több mint 100 ml-es fogkrémeim voltak, és bár nem nagyon utazom csak kézipoggyásszal repülőn, megnyugtat, hogy ha úgy alakulna, ezt kézipoggyászban is fel tudnám vinni.

Gondolkodás nélkül megy neki az öt csillag :) És bár nem limitált, és remélem is, hogy sokáig marad a polcokon, a biztonság kedvéért feltankolok belőle :)

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

stella06

2018. szeptember 21.

Semmi extra, nem habzik különösebben jól, de jó fogkefével normálisan tisztít. Nagy előnye, hogy nem mentolos ízű, viszont kicsi csíp.

stella06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol

Sorbitol h 1 1