KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanga.cv, Módosítva: 2018. július 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A citromfű kellemesen lágy és a gyömbér frissítő íze ötvöződik ebben a fogkrémben. Az extra friss és tiszta szájérzetért.

• Frissesség - a gyömbér- és citromfűkivonatnak köszönhetően.
  • Hatékonyság - a fogszuvasodás ellen.
  • Védelem - a lepedék lerakódása és a fogkő újraképződése ellen.
  • Tisztítás - kíméletesen eltávolítja az elszíneződéseket.
  • Ragyogás - visszaadja a fogak természetes fehér színét.

Mindennapos használatra alkalmas. Csak felnőttek részére.

Nátrium-fluoridot tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anastasia

2018. október 20.

Nem szeretem a mentolos fogkrémeket, ezért vettem meg. Enyhe, édes-citrusos íze van. A gyömbér érezhető, de nem csíp, csak szénsavasan bizserget. A csomagolását könnyű használni -- a külső ellenére műanyagból van. Nagyon jó, gyerekfogkrémre emlékeztet.

anastasia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Makk Zsuzsó

2018. október 8.

Aranyos a csomagolása, finom az íze, teszi a dolgát. Viszont a kupakját tényleg nehezebb visszatekerni, de ez legyen a legkevesebb.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Loona

2018. szeptember 30.

Végre egy új nem mentolos, vegán, de nem "szupernatúr-fluoridmentes" (én szeretem, ha egy fogkrémben van fluorid) fogkrém a polcokon! Olyan ez, mint a fehér holló, naná, hogy lecsaptam rá :D és bár van még régebbi fogkrémem betárazva, amit el kéne használnom (ha néha egy szóba jöhető fogkrém megjelenik a polcokon, abból évekre feltankolok), muszáj volt rögtön kipróbálni is. Évtizedeken keresztüli utálatos, mentol miatti allergiás tünetes fogmosás után a mai napig félek, amikor új fogkrémet próbálok ki, de ebben az esetben természetesen nem volt baj, semmi fuldoklás, semmi öklendezés, semmi hasfájás, szuper! De persze mitől is lett volna? :)

Jól tisztít, egy nagyobb borsónyi mennyiség bőven elég belőle, és ennyit használva gyakorlatilag semmilyen ízt vagy utóérzetet nem hagy a számban (még egy hatalmas pluszpont! Nem szeretem, ha íz marad a számban fogmosás után, szerintem pont nem az a tiszta érzet, ha valami íz ottmarad - pláne nem a mentolos "frissesség"). Ha véletlen kicsit többet nyomok, akkor a gyömbér enyhe csipkelődését azért érezni, de ez nem zavar. És bár ha ezt az ígéretét nem tartotta volna be, én akkor is ugyanannyira csípném, de mintha tényleg fehérítene is kicsit: pár hete pont megállapítottam, hogy mintha sárgábbak lennének a fogaim, mostanában viszont ez megint nem jut eszembe, ha a tükörbe nézek.

Az egyetlen, ami lehetne picit jobb (funkció tekintetében - kinézetre csinos ez a retróra hajazó tubus), az a csomagolása: mivel az állaga elég sűrű (paszta, kenőcs állagú), a tubuson levő viszonylag kis lyukon nehéz kinyomni a fogkrémet, illetve a pici kupakjának nincs túl jó fogása, nem mindig könnyű lecsavarni (nedves kézzel pláne nem), és bár megáll rajta a tubus, állítva tárolva azért könnyebb fellökni, mint egy a tubus teljes szélességével megegyező kupakos fogkrémet.

Aminek külön örülök benne, az a kiszerelése: az elmúlt pár évben csak több mint 100 ml-es fogkrémeim voltak, és bár nem nagyon utazom csak kézipoggyásszal repülőn, megnyugtat, hogy ha úgy alakulna, ezt kézipoggyászban is fel tudnám vinni.

Gondolkodás nélkül megy neki az öt csillag :) És bár nem limitált, és remélem is, hogy sokáig marad a polcokon, a biztonság kedvéért feltankolok belőle :)

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

stella06

2018. szeptember 21.

Semmi extra, nem habzik különösebben jól, de jó fogkefével normálisan tisztít. Nagy előnye, hogy nem mentolos ízű, viszont kicsi csíp.

stella06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Pilence

2018. augusztus 26.

Feherito hatast nem vettem eszre es nem kopcsonoz friss leheletst max 15 percig esetleg. Az ize jo friss.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

k.boglarka

2018. augusztus 26.

Nagyon szuper ez a fogkrém, jól tisztítja a fogakat van benne fluorid. Olcsó és az íze is kellemes ahogy bizsereg :)

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

allebag2

2018. augusztus 12.

Nem igazán szeretem a mentolos fogkrémek ez,így mindig keresem az alternatívákat. Tökéletes kombináció a gyömbér és a citromfű,frissítő,mégsem csíp. Viszont sajnos szerintem nem tisztít elég hatékonyan,ezért nem adok rá max csillagot.

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Kornelia14

2018. augusztus 8.

Egyszerűen imádom az ízét, már régóta kerestem alternatívát a nem mentolos fogkrém kategóriájában. Eddig a Marvis fogkrémet ismertem csak, azonban annak lényegesen borsosabb az ára. Nekem abszolút favorit.

Kornelia14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

tonic

2018. augusztus 6.

Egész kellemes, és ennek is olyan olajfesték tubus kinézete van,mint a kézkrémjeiknek.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Joan

2018. augusztus 4.

Előbb a gyömbér, aztán inkább a citromfű íze érződik, egyáltalán nem mentolos. Nem habzik, de mivel SLS-mentes, ez nem is várható. Szerintem annyit fehérít, mint a Himalaya, csak töredékébe kerül. Én szeretem. Aki szereti a pho levest, annak be fog jönni! :)

Joan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol

Sorbitol h 1 1