KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   300 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2016. december 22.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Fog- és szájápolók

Speciális fogközi sörtékkel az optimális fogtisztításért. A hosszabb sörték a nehezen elérhető fogközeket is elérik, a rövid sörték alaposan megtisztítják a fog felszínét. Lekerekített sörtékkel az alapos és kíméletes fogápolásért.

Az ergonómikus nyél biztosan ül a kézben. A puha gumírozás védi a fogínyt a sérülésektől fogmosás közben. A hátoldali nyelvtisztító eltávolítja a baktériumokat a nyelvről. A fogorvosok ajánlása szerint érdemes 2-3 havonta kicserélni a fogkefét. Naponta 2 fogmosás ajánlott. Használjon naponta fogselymet.

bettina28

2016. december 18.

Egy idő után keményre száradnak a sörték. Alaposan kimosom, és nem is a fogkrém hibája amivel használom, mert az előző fogkefém nem száradt így keményre. Egyébként eleinte is túl keménynek találtam a sörtéit de így full keményre száradva elég érdekes... És nem használom olyan sok ideje sem. Egyébként sima egyszerű olcsó fogkefe. Nem várok sokat tőle, nekem nincs is szükségem hiper-szuper fogkefékre mivel úgyis cserélem őket.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.