KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 db nyélhosszabbító + 4 db különböző méretű interdentál   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kesudio, Módosítva: 2016. december 28.

Kiszerelés:   1 db nyélhosszabbító + 4 db különböző méretű interdentál
Kategória:   Fog- és szájápolók

Kompatibilis nyélhosszabbítás. Hatékony lepedékeltávolítás. Segít a fogközök kényelmes és alapos tisztításában. Két szögben állítható, így segítségével a nehezen elérhető fogközöket is meg lehet tisztítani. Az interdentál kefét a nyélhosszabbítóval és nélküle is lehet használni.

• A-ábra: Egyenes szög
  • B-ábra: Ívelt szög - a nehezen elérhető, pl. hátsó fogakhoz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kesudio

2017. január 2.

Szuperjó! Nagyon tetszik, hogy több méret is van benne, így nem kell több csomaggal vennem, és a hosszabbító pálcika is nagyon praktikus, én abban tárolom, így nem veszik el a fogmosópoharamban. :)

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.