KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50m   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Kiszerelés:   50m
Kategória:   Fog- és szájápolók

50 méter.

Demonshadow

2018. február 15.

Ár-érték arányban az egyik legjobb fogselyem. Nem túl vastag, nem túl vékony, nálam nem szakadt el, tette a dolgát. Ha éppen úgy alakulna, hogy nem lenne itthon más, nem haboznék megvenni.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

fairynorah

2017. december 17.

Nem annyira kedvelem, mint a sima zöld verziót, nekem ez kicsit vastag.

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Nem annyira kedvelem, mint a sima zöld verziót, nekem ez kicsit vastag.

Jeanette88

2017. december 14.

Nekem sajnos ez nagyon vastag, és szálasodik. Beszorul a fogközeimbe, felsértem vele így vérzik, és nem csúszik olyan jól mint a viaszos másik márkás.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Lili28

2017. december 8.

Próbáltam többféle fogselymet, de ez vált be a legjobban. Számomra tökéletes.

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Próbáltam többféle fogselymet, de ez vált be a legjobban. Számomra tökéletes.

Anyezz

2017. november 9.

Nagyon jó ár-érték arányú termék, teszi a dolgát!

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Nagyon jó ár-érték arányú termék, teszi a dolgát!

dreammiyss

2017. szeptember 3.

Első fogselymem. Tökéletesen illeszkedik, bár néha zavar, hogy szálasodik, de ennek ellenére szeretem. Hasznos és nagyon olcsó darab.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

LengyelB

2017. szeptember 2.

Nekem is ez a kedvencem! Próbáltam már ennél jóval drágább darabokat is, de valahogy mindig ennél kötöttem ki. Pont jó a vastagsága!

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Kedvencem a tobbi fogselyem tul vekony alig szedi ki a piszkot a fogak kozul ez tokeletes mindehogy

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Fruzsi

2017. július 11.

Első fogselymem, de nem is kell más. Nem vág, könnyedén becsúszik a fogközökbe, nem szakad el. Az ára is kiváló.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

alexandraporcelain

2017. július 6.

Nem akarom lehúzni, mert egy jó fogselyem, csak nem azoknak akiknek szűk a fogközük. Ott, ahol több hely van nagyon könnyű használni, enyhén mentolos íze van. Viszont ahol alig van hely, oda volt, hogy bele is szorult... Én váltottam inkább a viaszosra.

alexandraporcelain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.