KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50m   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Kiszerelés:   50m
Kategória:   Fog- és szájápolók

50 méter.

Felis81

2018. július 28.

Több fogselymet is próbáltam már, de nekem ő a favorit. Engem nem zavar a vastagsága, elég kicsik a fogközeim, néha "izomból" kell a fogaim közé tuszkolni, de legalább nem sérti fel a fogínyem, ami a többi fogselyemnél sajnos gyakran előfordult. Kellemes mentol íze van. Nem szöszölődik. Ár-érték arányban tökéletes. Nálam 5* :)

Felis81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

KezdoManias

2018. április 8.

A kedvenc. Elég vastag és puha a szála ahhoz, hogy ne sértse fel könnyen az ínyt. Könnyen használható, enyhén mentolos, kellemes ízű. Ár-érték arányban nálam verhetetlen.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Eria

2018. április 5.

Első fogselymem és nagyon bevált, mást nem próbáltam még, de nem is gondolom, hogy kellene..
Enyhén mentolos, de szinte észre sem venni az ízét.
Nedvesség hatására szálakra duzzad, így terülve több maradványt tud összeszedni. Nem szakad, könnyen becsusztatható a közökbe, még a szükebbekbe is.
A doboz praktikus, kicsi, könnyen kezelhető.

Eria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Enyhén mentolos, de szinte észre sem venni az ízét.
A doboz praktikus, kicsi, könnyen kezelhető.

carolinett33

2018. március 27.

ellátja a feladatát, ár-érték arányban megfelelő, de próbáltam már jobbat

carolinett33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

ellátja a feladatát, ár-érték arányban megfelelő, de próbáltam már jobbat

KreolAncsi

2018. március 27.

Kipróbáltam már többféle fogselymet, ő a tökéletes! Nekem pont a vastagsága miatt nem bántja az ínyem (igaz, nekem is nagyobbak a fogközeim) - a vékonyabbak számtalanszor megvágták. Használat közben megduzzad, emiatt az összes lepedéket eltávolítja. És jó puha :). Nekem nem is szálasodik, kivéve egy nagyobb tömésnél, de ott nagyon odafigyelek a használatára (ha szálasodik, vagy akad, szerintem ott valami baj van - vagy a tömés illeszkedik rosszul, vagy szuvas a fog). Egyenesen rosszul vagyok, ha kifogy otthon és éppen nem lehet kapni a DM-ben.

KreolAncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

kicsidiocska

2018. március 20.

Az elején kicsit fura volt a vastagsága az oral-b után, de megszerettem, és amúgy is nagyobbak a fogközeim. Jól tiszít, nem szakad el, ár-érték arányban szuper.

kicsidiocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Vicus

2018. március 11.

Nagyon tetszik, hogy ilyen vastag, az én fogközeimhez pont ez illik. Ára is baráti, nehezen foszlik.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Demonshadow

2018. február 15.

Ár-érték arányban az egyik legjobb fogselyem. Nem túl vastag, nem túl vékony, nálam nem szakadt el, tette a dolgát. Ha éppen úgy alakulna, hogy nem lenne itthon más, nem haboznék megvenni.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

fairynorah

2017. december 17.

Nem annyira kedvelem, mint a sima zöld verziót, nekem ez kicsit vastag.

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Nem annyira kedvelem, mint a sima zöld verziót, nekem ez kicsit vastag.

Jeanette88

2017. december 14.

Nekem sajnos ez nagyon vastag, és szálasodik. Beszorul a fogközeimbe, felsértem vele így vérzik, és nem csúszik olyan jól mint a viaszos másik márkás.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.