KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50m   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Kiszerelés:   50m
Kategória:   Fog- és szájápolók

50 méter.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bebuska94

2018. október 17.

Célnak megfelel viszont nekem túl vastag a fogközeimhez..:( nem fogom újra venni ezt a fajtát.

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

googles

2018. október 17.

Biztos jo ez a fogselyem, de nekem nem igazan. Alig fer be a fogaim koze es szakadozik is, engem ez zavar. Megprobalom elhasznalni, de tobbet nem ezt veszem, hanem a vekonyabb tesoit.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

Martu0508

2018. augusztus 19.

Szerintem az előttem èrtèkelők mindent elmondtak, csak ezt használom.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Szerintem az előttem èrtèkelők mindent elmondtak, csak ezt használom.

Felis81

2018. július 28.

Több fogselymet is próbáltam már, de nekem ő a favorit. Engem nem zavar a vastagsága, elég kicsik a fogközeim, néha "izomból" kell a fogaim közé tuszkolni, de legalább nem sérti fel a fogínyem, ami a többi fogselyemnél sajnos gyakran előfordult. Kellemes mentol íze van. Nem szöszölődik. Ár-érték arányban tökéletes. Nálam 5* :)

Felis81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

KezdoManias

2018. április 8.

A kedvenc. Elég vastag és puha a szála ahhoz, hogy ne sértse fel könnyen az ínyt. Könnyen használható, enyhén mentolos, kellemes ízű. Ár-érték arányban nálam verhetetlen.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Eria

2018. április 5.

Első fogselymem és nagyon bevált, mást nem próbáltam még, de nem is gondolom, hogy kellene..
Enyhén mentolos, de szinte észre sem venni az ízét.
Nedvesség hatására szálakra duzzad, így terülve több maradványt tud összeszedni. Nem szakad, könnyen becsusztatható a közökbe, még a szükebbekbe is.
A doboz praktikus, kicsi, könnyen kezelhető.

Eria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Enyhén mentolos, de szinte észre sem venni az ízét.
A doboz praktikus, kicsi, könnyen kezelhető.

carolinett33

2018. március 27.

ellátja a feladatát, ár-érték arányban megfelelő, de próbáltam már jobbat

carolinett33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

ellátja a feladatát, ár-érték arányban megfelelő, de próbáltam már jobbat

KreolAncsi

2018. március 27.

Kipróbáltam már többféle fogselymet, ő a tökéletes! Nekem pont a vastagsága miatt nem bántja az ínyem (igaz, nekem is nagyobbak a fogközeim) - a vékonyabbak számtalanszor megvágták. Használat közben megduzzad, emiatt az összes lepedéket eltávolítja. És jó puha :). Nekem nem is szálasodik, kivéve egy nagyobb tömésnél, de ott nagyon odafigyelek a használatára (ha szálasodik, vagy akad, szerintem ott valami baj van - vagy a tömés illeszkedik rosszul, vagy szuvas a fog). Egyenesen rosszul vagyok, ha kifogy otthon és éppen nem lehet kapni a DM-ben.

KreolAncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

kicsidiocska

2018. március 20.

Az elején kicsit fura volt a vastagsága az oral-b után, de megszerettem, és amúgy is nagyobbak a fogközeim. Jól tiszít, nem szakad el, ár-érték arányban szuper.

kicsidiocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Vicus

2018. március 11.

Nagyon tetszik, hogy ilyen vastag, az én fogközeimhez pont ez illik. Ára is baráti, nehezen foszlik.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.